Opiatlar

Yani bu kısa olacak.

Kendi kendine gönderi ve bağlantı veya resim yok, bu yüzden siktir et.

“Hastaneler para kazanmak için her ölümü COVID olarak bildiriyor” diyorsunuz. Görünüşe göre grip artık aktif bir sezona layık değil mi?

Dolayısıyla, COVID aynı anda “herkesi öldürerek delirirken” bazı büyük afyon davaları oluyor.

Grip gitti ve şimdi her şey COVID ile ilgili.

İnanıyorum ki, covid pandemisinden kazanılan paranın, bizi afyon salgınından uzaklaştırmak için alfabe şirketlerinin / kuruluşlarının bir hilesi olduğuna inanıyorum.

COVID, tüm ana msm ülkelerinde büyük bir para üreticisi olsa da, opiatlar, peşinden gitmeye devam ettiğimiz başlıca alanlarda hala kraldır.

“Biz” dediğimde, batı uluslarının hükümetine atıfta bulunuyorum.

Ya bu COVID 19 salgını, afyon salgınını sürdürmek için bir kılıfsa? Bunların hepsi kontrolle ilgili değil mi?

Şimdi dikkatimizi daha da fazla dağıtacak saçma bir walshstreet bokumuz var.

Afyonlar dünyayı yönetir. İnsan zihnini bağımlılık ve kontrol altına almanın doğal bir yoludur. Bağımlılık DNA’yı değiştirir. Yakında hepimiz daha büyük amaca bağımlı köleler olacağız. PARA.

… lucassster tarafından gönderildi
[comments]

Author

21 Comments

1. Bu konu : ” COVID-opiat. ” çok güzel. Mrb bu web sitesi inanılmaz mükemmel, linkedinde paylaştım , – 171

2. Bursa merkezden ben doruk. Merhaba herkese bu web sitesi ciddiyim iyi, sağolun 30-01-2021 14:35:20

3. selamun aleyküm web sitesi süper ötesi iyi, tebrikler

4. Konya dan kimler var. COVID-opiat. . Selamın aleyküm paylaşımınız valla ilgi uyandırıcı, saolun , ahmet – 186

5. Bu konu : ” COVID-opiat. ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşım vallaha çok güzel, face de paylaştım , ali – 32

6. Sakarya merkezden ben ali. Merhaba web siteniz inanılmaz iyi, twitter da paylaştım 01-02-2021 05:58:03

7. Aydın merkezden ben ali. selam arkadaşlar web siteniz süper ötesi hoşuma gitti, saolun 02-02-2021 07:26:47

8. Gümüşhane dan kimler var. COVID-opiat. . Selamın aleyküm paylaşımınız harbiden mükemmel, twitter da paylaştım , mehmet – 241

9. Trabzon dan kimler var. COVID-opiat. . Merhaba herkese sayfan valla hoşuma gitti, tebrikler , mehmet – 32

10. Ordu merkezden ben hatice. Selamın aleyküm paylaşımınız ciddiyim çok güzel, şukuladım 25-02-2021 22:12:29

11. Samsun dan kimler var. COVID-opiat. . Selamlar paylaşım harbiden dikkatimi çekti, saolun , ahmet – 445

12. Gürbüz Reply

Mrb sayfan valla dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum

13. Gürbüz Reply

Selamlar siten süper ötesi hayran bıraktı, saolun

14. Bilecik dan kimler var. COVID-opiat. . Merhabalar paylaşım cidden çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 287

15. Bu konu : ” COVID-opiat. ” çok güzel. Mrb web siteniz valla çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , – 495

16. selamun aleyküm sayfan valla hoşuma gitti, face de paylaştım

17. İzmir dan kimler var. COVID-opiat. . merhaba arkadaşlar paylaşımın harbiden çok güzel, teraziye tıkladım , ali – 223

18. Amasya dan kimler var. COVID-opiat. . selamun aleyküm paylaşımınız harbiden dikkat çekici, tebrikler , ali – 69

19. Bu konu : ” COVID-opiat. ” çok güzel. Merhaba herkese web siteniz cidden çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , ahmet – 11

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link