Tüm covid maskarasının sonsuza kadar devam edeceğine dair bir his var. Ne kadar süreceğini bile bilmiyorlar. İşler düzeliyor gibi görünür görünmez, yeni bir salgın hakkında yalan söyleyeceklerdir. Herkes bs’ye uyanıncaya kadar bu kalıbı devam ettirecekler. Komplocu olmayanlar bile. Sanırım herkesin uyanmasını istiyorlar. Üretilmiş anarşi. Ancak o zaman herkesi tekrar bir araya getirmek için kurtarıcı bir ödeme sistemi sağlayacaklar. Hegelci Diyalektik. Kaostan düzen.

Author

20 Comments

1. Bu konu : ” COVID oyununu sürdürmek için TPTB ne kadar süre planlıyor? ” çok güzel. selam arkadaşlar bu web sitesi valla hoşuma gitti, teraziye tıkladım , hatice – 132

2. Zonguldak dan kimler var. COVID oyununu sürdürmek için TPTB ne kadar süre planlıyor? . Slm siteniz gerçekten hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , ali – 217

3. Merhaba web siteniz harbiden hoşuma gitti, facebookta paylaştım

4. Ankara merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar web siten vallaha billaha güzel, twitter da paylaştım 04-02-2021 07:49:16

5. Bu konu : ” COVID oyununu sürdürmek için TPTB ne kadar süre planlıyor? ” çok güzel. Merhaba siten valla çok güzel, sosyal medyada paylaştım , – 267

6. Tunceli dan kimler var. COVID oyununu sürdürmek için TPTB ne kadar süre planlıyor? . Selam herkese sayfan cidden çok iyi, twitter da paylaştım , ali – 56

7. Aydın dan kimler var. COVID oyununu sürdürmek için TPTB ne kadar süre planlıyor? . Merhabalar web siten vallaha billaha çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , gaye – 411

8. elif yılmaz Reply

merhaba arkadaşlar siteniz süper ötesi çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

9. Selamlar paylaşımın vallaha billaha hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

10. Bu konu : ” COVID oyununu sürdürmek için TPTB ne kadar süre planlıyor? ” çok güzel. Selam web siten yeminle güzel, teşekkürler , banu – 464

11. elif yılmaz Reply

Afyon merkezden ben elif yılmaz. Selam paylaşımın gerçekten hoşuma gitti, face de paylaştım 19-02-2021 16:09:08

12. İstanbul dan kimler var. COVID oyununu sürdürmek için TPTB ne kadar süre planlıyor? . selamun aleyküm sayfanız vallaha mükemmel, teşekkürler , emin – 461

13. Kırşehir dan kimler var. COVID oyununu sürdürmek için TPTB ne kadar süre planlıyor? . Mrb sayfanız inan ki iyi, facebookta paylaştım , mehmet – 36

14. Bu konu : ” COVID oyununu sürdürmek için TPTB ne kadar süre planlıyor? ” çok güzel. Slm paylaşımınız harbiden dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , – 320

15. Selam herkese paylaşım ciddiyim dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

16. Bayburt dan kimler var. COVID oyununu sürdürmek için TPTB ne kadar süre planlıyor? . Selamın aleyküm sayfanız harbiden çok güzel, face de paylaştım , emin – 211

17. elif yılmaz Reply

Ağrı merkezden ben elif yılmaz. Merhaba sayfan yeminle hayran edici, teşekkürler 30-03-2021 10:21:58

18. Muğla dan kimler var. COVID oyununu sürdürmek için TPTB ne kadar süre planlıyor? . Slm web siten inan ki çok güzel, facebookta paylaştım , – 422

19. Merhaba herkese web sitesi harbiden çok hoşuma gitti, face de paylaştım

20. Bursa dan kimler var. COVID oyununu sürdürmek için TPTB ne kadar süre planlıyor? . Selamın aleyküm sayfan süper ötesi ilgi uyandırıcı, şukuladım , gaye – 255

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link