COVID pasaportları ve genel ticarette (dükkanlar, restoranlar vb.) kullanımları yayılmayı durdurmaz ve aslında sahte bir güvenlik duygusunu teşvik eder, böylece insanlar sosyal mesafeye girmez (muhtemelen yayılmayı durdurabilecek tek şey). Peki, mesele ‘güvenlik’ değilse, o zaman nedir?

Kontrol.

Bir suçtan şüphelenildiğini ve kaçtığını hayal et.

Tek yapmaları gereken, COVID pasaportunuzun QR kodunu geçersiz kılmak. Boom, artık toplu taşımayla bile hiçbir yere gidemiyorsun, yiyecek alışverişi yapamıyorsun, restorana gidemiyorsun vs.

Bu on yıllardır onların ıslak rüyasıydı. Hepimiz mikroçip implantlarla yapacaklarını düşündük, ancak bu kesinlikle gerekli değil çünkü bu COVID pasaportuyla aynı etkiyi elde edebilirsiniz. “Sadece çipi kapatıyorlar”… QR kodunu geçersiz kılmakla aynı etki.

Daha sonra ‘suçunuzun’ vaxx karşıtı gerçek bilgileri yaymak veya sadece Ivermectin ve HCQ, çinko, D Vitamini hakkında bilgi vermek olduğunu hayal edin. Bunu yakın gelecekte hapse atılabilir bir suç haline getirebilirler ve bu nedenle devam etmeniz gerekebilir. Çalıştırmak..

İyi şanslar.

Bu pasaportlarla savaşmalıyız. Tek şansımız var. Uygulandığında, geri dönüş YOKTUR, ASLA bu güç seviyesinden vazgeçmeyeceklerdir.

25 Comments

1. Gürbüz Reply

Isparta merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm web siten vallaha billaha hoşuma gitti, teraziye tıkladım 13-08-2021 11:40:55

2. Elazığ merkezden ben memo. selam arkadaşlar paylaşım valla çok güzel, saolun 13-08-2021 11:41:08

3. Aksaray dan kimler var. COVID pasaportları KONTROL içindir. Bunlara KONTROL Pasaportları diyelim. . Selam herkese paylaşım harbiden çok güzel, sosyal medyada paylaştım , ziya – 252

4. Manisa merkezden ben ahmet. Selam paylaşım vallaha billaha dikkatimi çekti, şukuladım 13-08-2021 11:47:51

5. Bu konu : ” COVID pasaportları KONTROL içindir. Bunlara KONTROL Pasaportları diyelim. ” çok güzel. Slm paylaşımınız valla güzel, linkedinde paylaştım , doruk – 109

6. Mardin merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm sayfanız valla mükemmel, face de paylaştım 13-08-2021 11:54:40

7. Bu konu : ” COVID pasaportları KONTROL içindir. Bunlara KONTROL Pasaportları diyelim. ” çok güzel. Slm web sitesi valla hayran bıraktı, twitter da paylaştım , emin – 243

8. Bu konu : ” COVID pasaportları KONTROL içindir. Bunlara KONTROL Pasaportları diyelim. ” çok güzel. Selam web sitesi ciddiyim dikkat çekici, tebrikler , – 473

9. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” COVID pasaportları KONTROL içindir. Bunlara KONTROL Pasaportları diyelim. ” çok güzel. Slm sayfan vallaha billaha ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , elif yılmaz – 87

10. Merhaba siteniz inan ki hoşuma gitti, teraziye tıkladım

11. Şanlıurfa merkezden ben Aylin. selamun aleyküm web siten gerçekten hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 18-08-2021 11:35:24

12. selam arkadaşlar bu web sitesi harbiden çok iyi, saolun

13. elif yılmaz Reply

Mrb sayfanız vallaha ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

14. Bu konu : ” COVID pasaportları KONTROL içindir. Bunlara KONTROL Pasaportları diyelim. ” çok güzel. selamun aleyküm bu web sitesi cidden dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 124

15. Van merkezden ben Aylin. selamun aleyküm bu web sitesi inanılmaz çok iyi, tebrikler 26-08-2021 04:51:15

16. Bu konu : ” COVID pasaportları KONTROL içindir. Bunlara KONTROL Pasaportları diyelim. ” çok güzel. Mrb sayfanız valla çok iyi, teraziye tıkladım , Emine – 113

17. Çorum merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese siteniz harbiden çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 27-08-2021 19:45:19

18. Bu konu : ” COVID pasaportları KONTROL içindir. Bunlara KONTROL Pasaportları diyelim. ” çok güzel. Merhabalar sayfanız inanki çok hoşuma gitti, tebrikler , emin – 105

19. Merhaba herkese paylaşım valla hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

20. Mrb sayfa valla çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

21. Merhaba herkese paylaşım vallaha billaha güzel, twitter da paylaştım

22. Bu konu : ” COVID pasaportları KONTROL içindir. Bunlara KONTROL Pasaportları diyelim. ” çok güzel. Selamın aleyküm web siteniz valla hayran edici, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 81

23. Bu konu : ” COVID pasaportları KONTROL içindir. Bunlara KONTROL Pasaportları diyelim. ” çok güzel. selamun aleyküm siteniz inanki iyi, tebrikler , banu – 31

24. Bu konu : ” COVID pasaportları KONTROL içindir. Bunlara KONTROL Pasaportları diyelim. ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımınız inanki mükemmel, teraziye tıkladım , memo – 42

Write A Comment