COVID “plandemic” in başlangıçta 2012 civarında gerçekleşmesi gerektiğinden şüpheleniyorum, ancak bir nedenle iptal edildi.

Pek çok şey beni bunun şöyle olabileceğini düşünmeye sevk ediyor:

Hazırlık 101: Zombie Apocalypse | | Bloglar | HKM Tarihe bakın … 2011. Cidden … wtf?

– Obama 4 moar yıllığına yeniden seçildi. Onun maske takan, insanlardan aşı yaptırmasını ve bazı “plandemik bs” yi örtbas etmesini isteyen mükemmel “erdemli” bir başkan olacağını düşünmeyi seviyorum, lol

– Mevcut COVID aşıları mantar gibi ortaya çıkıyor ve dünyanın her yerinden hükümet yetkilileri, aşıları kullanmadan önce tam olarak test etmek için çok endişeli görünmüyor. Bu “yenilikçi” aşılar, belki de on yıldan beri bu COVID olayına zaten hazırlanmış askeri alandan bazı test edilmiş / iyi bilinen “teknolojilerden” geliyorsa şaşırmam.

– 21 Aralık 2012’yi hatırlıyor musunuz? Belli ki bu, bazı çılgın pislikler için “salgın hastalık” yaymak için mükemmel bir zaman olabilirdi.

– 2012 yılı civarında Netflix, Sinema ve video oyun endüstrisi sürekli olarak zombiler hakkında yeni içerik yayınlıyordu … her video oyununda, popüler dizilerde, blok kırıcı filmlerde vs. kelimenin tam anlamıyla zombiler ve pandemi.

– Diğer ülkeleri bilmiyorum ama 2009-2012 döneminde Fransa’da “ölümcül grip” (H1N1?) Hakkında gerçekte hiç gerçekleşmemiş çok sayıda büyük “kriz uyarısı” oldu. Bununla birlikte, bu dönemde birkaç yetkilinin uyarısı yapıldı ve Fransız televizyonunda yayınlandı ve Fransa, hiç kullanılmayan “aşılar” ve “maskeler” için milyonlarca Euro harcadı.

This Post Has 11 Comments

1. banu

Bu konu : ” COVID “plandemic” in başlangıçta 2012 civarında gerçekleşmesi gerektiğinden şüpheleniyorum, ancak bir nedenle iptal edildi. ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım yeminle çok güzel, teşekkürler , banu – 343

2. mehmet

Bu konu : ” COVID “plandemic” in başlangıçta 2012 civarında gerçekleşmesi gerektiğinden şüpheleniyorum, ancak bir nedenle iptal edildi. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi harbiden mükemmel, tebrikler , mehmet – 456

3. Anonim

Slm paylaşımın süper ötesi ilgi uyandırıcı, saolun

4. ahmet

Karabük merkezden ben ahmet. Merhaba siten ciddiyim hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 07-03-2021 05:34:45

5. ali

Karabük merkezden ben ali. Merhaba herkese web siteniz harbiden ilgi uyandırıcı, tebrikler 08-03-2021 08:15:48

6. emin

Kastamonu merkezden ben emin. Selam bu web sitesi cidden hayran bıraktı, sağolun 14-03-2021 00:43:11

7. Anonim

Selamlar paylaşım harbiden hayran bıraktı, sağolun

8. memo

Bu konu : ” COVID “plandemic” in başlangıçta 2012 civarında gerçekleşmesi gerektiğinden şüpheleniyorum, ancak bir nedenle iptal edildi. ” çok güzel. Mrb web sitesi inan ki iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 228

9. mehmet

Bu konu : ” COVID “plandemic” in başlangıçta 2012 civarında gerçekleşmesi gerektiğinden şüpheleniyorum, ancak bir nedenle iptal edildi. ” çok güzel. Slm paylaşımın inanılmaz mükemmel, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 25

10. emin

Merhabalar sayfan gerçekten hoşuma gitti, face de paylaştım

11. emin

Mrb paylaşımın cidden çok güzel, face de paylaştım

Bir cevap yazın