Koronavirüs, sadece büyük şirketlerin kalması için tüm küçük işletmeleri öldürmek için yapılan bir aldatmaca. ABD’de yaklaşık 40.000.000 küçük işletme var. Bu, ABD’deki tüm insanların% 12’sinin bir tür küçük işletmeye sahip olduğu anlamına gelir. Şimdi bu covid aldatmaca palyaço dünya dramasının bir yılını karşılıyoruz. “Normale dönebilmemiz” için aşı için BAŞLAYAN gerçek koyun insanları gördünüz. Anlamadıkları şey, bir ineğin rektumunda kültür insan fetüs hücrelerinden yapılmış bir aşı olsa bile aynı kalacağıdır. Küçük işletmelerin yok edilmesiyle ilgili bu açıklama yanlışsa, o zaman ABD ve haberler bunu daha büyük bir sorun olarak ele alıyor olacaktır. Bunun yerine, hakkında neredeyse hiç konuşulmuyor! Büyük büyük mekanlarda bile, insanları koltuklarından ayrılmamaları ve sadece çevrimiçi sipariş vermeleri için şartlandırmaya çalışıyorlar, müşterilere cüzamlı davranıyorlar, müşterileri korkutuyorlar ve müşterilerin arabalarını yeni dünya siparişi çevrimiçi satın alma noktalarına park etmelerini sağlıyorlar. ve bir çalışanın eşyaları dışarı çıkarmasını sağlayın. İnsanlığa karşı işlenen suçlar ve iğrenç. Ve politika yapıcıların hepsi kaçak solucanlar ve korkaklardır ve kendilerinden utanmaları gerekir.

Author

20 Comments

1. Tekirdağ dan kimler var. Covid, sadece büyük şirketlerin kalması için tüm küçük işletmeleri öldürmek için yapılan bir aldatmaca. . selamun aleyküm bu web sitesi vallaha hayran bıraktı, teraziye tıkladım , – 76

2. Gürbüz Reply

Selam herkese siten vallaha çok güzel, twitter da paylaştım

3. elif yılmaz Reply

Manisa dan kimler var. Covid, sadece büyük şirketlerin kalması için tüm küçük işletmeleri öldürmek için yapılan bir aldatmaca. . Slm sayfa yeminle çok güzel, sağolun , elif yılmaz – 343

4. selamun aleyküm web sitesi inanki dikkatimi çekti, teraziye tıkladım

5. Bu konu : ” Covid, sadece büyük şirketlerin kalması için tüm küçük işletmeleri öldürmek için yapılan bir aldatmaca. ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfa inan ki dikkat çekici, tebrikler , hatice – 380

6. Bu konu : ” Covid, sadece büyük şirketlerin kalması için tüm küçük işletmeleri öldürmek için yapılan bir aldatmaca. ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız harbiden çok güzel, teşekkürler , doruk – 444

7. Ardahan merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar web siten yeminle hoşuma gitti, saolun 25-12-2020 21:09:45

8. Selamın aleyküm paylaşımınız inanılmaz güzel, facebookta paylaştım

9. selamun aleyküm bu web sitesi inanılmaz mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

10. Bu konu : ” Covid, sadece büyük şirketlerin kalması için tüm küçük işletmeleri öldürmek için yapılan bir aldatmaca. ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız gerçekten dikkatimi çekti, tebrikler , – 134

11. Bu konu : ” Covid, sadece büyük şirketlerin kalması için tüm küçük işletmeleri öldürmek için yapılan bir aldatmaca. ” çok güzel. Slm paylaşımınız inan ki mükemmel, teşekkürler , emin – 378

12. Nevşehir merkezden ben mehmet. selamun aleyküm siteniz yeminle hayran edici, facebookta paylaştım 24-01-2021 04:03:03

13. Bu konu : ” Covid, sadece büyük şirketlerin kalması için tüm küçük işletmeleri öldürmek için yapılan bir aldatmaca. ” çok güzel. Merhabalar web siteniz ciddiyim mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 201

14. Edirne dan kimler var. Covid, sadece büyük şirketlerin kalması için tüm küçük işletmeleri öldürmek için yapılan bir aldatmaca. . Selamın aleyküm web siten ciddiyim hayran edici, linkedinde paylaştım , memo – 276

15. Bu konu : ” Covid, sadece büyük şirketlerin kalması için tüm küçük işletmeleri öldürmek için yapılan bir aldatmaca. ” çok güzel. Selam herkese bu web sitesi valla hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 444

16. Çankırı dan kimler var. Covid, sadece büyük şirketlerin kalması için tüm küçük işletmeleri öldürmek için yapılan bir aldatmaca. . Merhabalar sayfanız yeminle çok iyi, sağolun , Hasan – 132

17. Hatay merkezden ben Hasan. selam arkadaşlar sayfanız vallaha billaha hoşuma gitti, sağolun 21-02-2021 14:54:17

18. Yalova dan kimler var. Covid, sadece büyük şirketlerin kalması için tüm küçük işletmeleri öldürmek için yapılan bir aldatmaca. . Merhaba web siten cidden mükemmel, saolun , doruk – 234

19. Merhaba paylaşımınız vallaha billaha hayran edici, twitter da paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link