Covid bir araçtır. Vatandaşlarını kontrol altında tutmak için dünya liderleri tarafından kullanılır. Ve bu çok kolay. Evet, ölümcül bir virüs var. Semptomlar filan olmadan zaptedilebilirsiniz, ancak yine de aşı olmanız gerekir. ” Ve herkes aniden covid yüzünden ölür. Artık gripten ölen kimse yok, hepsi covid. Akciğer enfeksiyonlarının tümü covid vs vs’den kaynaklanır. Ben anti-vax değilim, ben anti-aldatmacayım. Dünya hükümeti özgürlüğümüzü elimizden alıyor, yapabileceklerimizi ve yapmak istediklerimizi sınırlıyor ve biz bunu sadece alıyoruz.

Author

29 Comments

1. elif yılmaz Reply

Eskişehir merkezden ben elif yılmaz. Slm web sitesi gerçekten çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 10-03-2021 14:51:40

2. Afyon dan kimler var. Covid sahte . Merhabalar sayfanız vallaha billaha hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , hatice – 446

3. Bu konu : ” Covid sahte ” çok güzel. selamun aleyküm siteniz ciddiyim ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , Emine – 5

4. Ardahan merkezden ben . merhaba arkadaşlar web sitesi gerçekten iyi, face de paylaştım 14-03-2021 00:31:00

5. selamun aleyküm siten inanılmaz dikkat çekici, teşekkürler

6. Hatay dan kimler var. Covid sahte . Selamlar sayfa vallaha billaha mükemmel, facebookta paylaştım , memo – 368

7. Bu konu : ” Covid sahte ” çok güzel. Merhaba herkese siteniz valla hoşuma gitti, face de paylaştım , mehmet – 199

8. selam arkadaşlar sayfa vallaha dikkatimi çekti, face de paylaştım

9. İzmir merkezden ben gaye. Slm sayfanız inanılmaz dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 28-03-2021 04:46:42

10. Bu konu : ” Covid sahte ” çok güzel. Merhaba paylaşımın inan ki çok güzel, teşekkürler , Hasan – 261

11. Bu konu : ” Covid sahte ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi ciddiyim çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , gaye – 40

12. Kırşehir merkezden ben memo. Selam sayfa gerçekten çok güzel, tebrikler 14-04-2021 15:50:39

13. Bu konu : ” Covid sahte ” çok güzel. Slm siten inanılmaz çok güzel, teraziye tıkladım , Hasan – 368

14. Bu konu : ” Covid sahte ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın harbiden hayran edici, saolun , Emine – 5

15. Antalya merkezden ben emin. Selamın aleyküm paylaşımın harbiden çok güzel, teşekkürler 04-05-2021 16:22:29

16. Aydın merkezden ben ziya. Selamın aleyküm sayfanız vallaha hayran bıraktı, tebrikler 06-05-2021 22:14:19

17. Erzincan dan kimler var. Covid sahte . selamun aleyküm web siteniz ciddiyim hoşuma gitti, saolun , Hasan – 134

18. Gürbüz Reply

Düzce dan kimler var. Covid sahte . Selam web sitesi vallaha billaha ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 52

19. Bartın dan kimler var. Covid sahte . Merhaba bu web sitesi cidden çok hoşuma gitti, face de paylaştım , banu – 411

20. Merhaba siteniz cidden çok güzel, facebookta paylaştım

21. Tokat merkezden ben ali. Selam web sitesi gerçekten çok güzel, face de paylaştım 09-06-2021 07:54:42

22. Mrb web siteniz inanki çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

23. Bingöl merkezden ben . Selamlar paylaşımınız vallaha billaha mükemmel, şukuladım 22-06-2021 03:37:57

24. Edirne dan kimler var. Covid sahte . Mrb sayfa süper ötesi çok iyi, face de paylaştım , ali – 383

25. Yalova dan kimler var. Covid sahte . Selamlar web siten vallaha mükemmel, facebookta paylaştım , banu – 276

26. Siirt dan kimler var. Covid sahte . selam arkadaşlar web siten vallaha billaha çok güzel, şukuladım , Hasan – 276

27. Bu konu : ” Covid sahte ” çok güzel. Mrb siteniz valla mükemmel, linkedinde paylaştım , memo – 478

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link