Başlangıç ​​olarak bu, Hristiyanlık, İslam ve Yahudi dinine dayanmaktadır, bu yüzden eğer dindar değilseniz, bu mantıklı gelmiyorsa özür dilerim. Birleşmiş Milletler, 2, Filistin ve Vatikan hariç dünyadaki her ülkeden oluşur. BM, Gündem 2030, yani “Yeni Dünya Düzeni” için bastırıyor ve hedefleri, her şeyi kontrol edecek bir 1. dünya hükümetine sahip olmak. İncil, ahir zamanda Deccal’in dünyayı kontrol edeceğini ve bunun sadece bir kişi değil, bir grup insan olduğunu söylüyor. Bu planı zorlayan “seçkinler” dünyanın her şeyi kontrol etmesini istiyorlar. Siyasi meseleler, ırk meseleleri, cinsiyet meseleleri ve saçma sapan şeyler gibi bizi bölen her şey dikkat dağıtıyor. Bizi böldüklerinde bizi kontrol etmeleri daha kolay. Bazı ülkelerin, dışarı çıkıp normal şeyler yapabilmeleri için vatandaşlarına aşı olduklarını kanıtlamak için nasıl COVID pasaportu aldırdığını fark ettiniz mi? COVID, insanları canavarın işaretini almaya zorladıklarında neleri geliştirebileceklerini görmeleri için canlı bir deneydir. İnsanların koyun olmasını ve söyledikleri her şeyi dinlemelerini istiyorlar. Hükümet onlara da söylediği için aşı olan insanlar için, hükümet onlara da söylerse canavarın işaretini almayacaklarını kim söyleyebilir?

56 Comments

1. Mrb siten cidden çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

2. Bu konu : ” COVID sahte, canlı bir deney ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın inanılmaz ilgi uyandırıcı, teşekkürler , mehmet – 476

3. Bu konu : ” COVID sahte, canlı bir deney ” çok güzel. Selamlar web siteniz gerçekten hayran bıraktı, facebookta paylaştım , hatice – 483

4. Balıkesir dan kimler var. COVID sahte, canlı bir deney . Selamın aleyküm sayfa vallaha billaha hayran bıraktı, şukuladım , Aylin – 399

5. Gürbüz Reply

Tunceli dan kimler var. COVID sahte, canlı bir deney . Merhaba herkese web sitesi inanılmaz çok güzel, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 102

6. Konya merkezden ben mehmet. Slm paylaşımınız inan ki güzel, teşekkürler 06-08-2021 07:20:29

7. Merhaba web siteniz inan ki hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

8. Kastamonu dan kimler var. COVID sahte, canlı bir deney . Selamlar paylaşım valla dikkat çekici, sağolun , gaye – 103

9. Bu konu : ” COVID sahte, canlı bir deney ” çok güzel. Selam web siteniz valla dikkat çekici, sağolun , Emine – 58

10. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” COVID sahte, canlı bir deney ” çok güzel. selam arkadaşlar bu web sitesi cidden çok güzel, saolun , elif yılmaz – 242

11. Bu konu : ” COVID sahte, canlı bir deney ” çok güzel. Selam herkese sayfa vallaha billaha çok hoşuma gitti, saolun , gaye – 441

12. Gürbüz Reply

Bu konu : ” COVID sahte, canlı bir deney ” çok güzel. Selamlar web sitesi inanılmaz dikkat çekici, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 495

13. Çorum merkezden ben Aylin. Merhaba sayfanız inanılmaz dikkatimi çekti, face de paylaştım 06-08-2021 07:44:07

14. Bu konu : ” COVID sahte, canlı bir deney ” çok güzel. Selam herkese bu web sitesi yeminle çok hoşuma gitti, teşekkürler , Hasan – 403

15. Ankara dan kimler var. COVID sahte, canlı bir deney . Merhabalar siteniz harbiden çok güzel, teraziye tıkladım , ali – 54

16. Merhaba herkese paylaşımın inan ki dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

17. Samsun dan kimler var. COVID sahte, canlı bir deney . Merhaba herkese bu web sitesi gerçekten çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , hatice – 288

18. Hakkari merkezden ben doruk. Slm web siten vallaha mükemmel, twitter da paylaştım 06-08-2021 07:52:11

19. Bu konu : ” COVID sahte, canlı bir deney ” çok güzel. Mrb siteniz cidden güzel, facebookta paylaştım , Hasan – 275

20. Bu konu : ” COVID sahte, canlı bir deney ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa inan ki iyi, teşekkürler , memo – 374

21. Hatay dan kimler var. COVID sahte, canlı bir deney . selamun aleyküm paylaşımın ciddiyim mükemmel, sağolun , ali – 177

22. Bu konu : ” COVID sahte, canlı bir deney ” çok güzel. Merhabalar siten süper ötesi güzel, sağolun , ali – 239

23. Bu konu : ” COVID sahte, canlı bir deney ” çok güzel. Merhabalar sayfanız harbiden çok iyi, teşekkürler , Emine – 289

24. Zonguldak merkezden ben mehmet. Selamlar bu web sitesi vallaha billaha hoşuma gitti, face de paylaştım 06-08-2021 15:18:43

25. Selam herkese web siteniz harbiden dikkat çekici, teşekkürler

26. Artvin dan kimler var. COVID sahte, canlı bir deney . Selamın aleyküm siten inan ki çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , banu – 302

27. Bolu merkezden ben doruk. selamun aleyküm sayfanız harbiden hoşuma gitti, facebookta paylaştım 09-08-2021 12:34:19

28. Erzurum merkezden ben mehmet. Selam sayfan vallaha billaha güzel, sağolun 10-08-2021 07:32:19

29. Bu konu : ” COVID sahte, canlı bir deney ” çok güzel. selam arkadaşlar bu web sitesi inan ki ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , ali – 87

30. Artvin merkezden ben emin. Merhabalar web siteniz gerçekten hayran bıraktı, şukuladım 12-08-2021 16:42:15

31. Bursa merkezden ben ali. Slm web siten gerçekten hayran bıraktı, facebookta paylaştım 13-08-2021 13:16:15

32. İstanbul merkezden ben Aylin. Merhaba siten vallaha billaha hayran edici, şukuladım 14-08-2021 00:27:20

33. Merhaba herkese web siteniz valla iyi, sosyal medyada paylaştım

34. Bu konu : ” COVID sahte, canlı bir deney ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi süper ötesi ilgi uyandırıcı, sağolun , – 377

35. Bu konu : ” COVID sahte, canlı bir deney ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten yeminle iyi, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 391

36. Elazığ merkezden ben doruk. Selamlar bu web sitesi cidden güzel, sosyal medyada paylaştım 22-08-2021 20:39:27

37. Bu konu : ” COVID sahte, canlı bir deney ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız vallaha çok hoşuma gitti, şukuladım , emin – 444

38. Tekirdağ merkezden ben ali. Merhaba herkese siten cidden ilgi uyandırıcı, sağolun 26-08-2021 20:29:58

39. Merhaba web sitesi süper ötesi hayran edici, linkedinde paylaştım

40. Afyon merkezden ben memo. Selam herkese paylaşımınız cidden güzel, face de paylaştım 30-08-2021 19:22:20

41. Mardin dan kimler var. COVID sahte, canlı bir deney . Merhaba web siteniz valla ilgi uyandırıcı, teşekkürler , Gürbüz – 432

42. Selamın aleyküm paylaşım gerçekten çok iyi, facebookta paylaştım

43. Samsun merkezden ben . Slm paylaşımın süper ötesi çok iyi, saolun 04-09-2021 07:09:04

44. Aksaray dan kimler var. COVID sahte, canlı bir deney . Merhaba herkese paylaşımın inanılmaz hoşuma gitti, twitter da paylaştım , hatice – 201

45. İzmir merkezden ben ziya. Selam herkese web sitesi harbiden çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 07-09-2021 22:39:50

46. Selamın aleyküm paylaşımın yeminle güzel, linkedinde paylaştım

47. Ankara merkezden ben ali. Selamlar siteniz harbiden iyi, şukuladım 08-09-2021 14:48:36

48. Van dan kimler var. COVID sahte, canlı bir deney . Selam web siten inanki güzel, face de paylaştım , gaye – 111

49. Trabzon dan kimler var. COVID sahte, canlı bir deney . Selam herkese paylaşımın valla iyi, sosyal medyada paylaştım , memo – 408

50. Bolu dan kimler var. COVID sahte, canlı bir deney . selamun aleyküm paylaşımınız valla dikkat çekici, saolun , gaye – 302

51. Bu konu : ” COVID sahte, canlı bir deney ” çok güzel. Merhaba siteniz valla hoşuma gitti, facebookta paylaştım , Hasan – 29

52. Selam herkese bu web sitesi vallaha hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

Write A Comment