Demek istediğim, covid’i ışınlayacağımız fikri elbette gülünç. Enfekte bir kişinin hapşırdığı bir mendili alıp hava almayan bir kaba ve ardından dondurucuya koy diyebilir misiniz? Birisi bunu yapmak zorunda, tek yapması gereken, yoğun bir alandaki bir kişiye bulaşmaktır, örneğin tüm çılgınlığı yeniden başlatmak için, biraz Forrest ateşi başlatmak gibi (bir Forrest yangını başlattığımdan değil) .

Gönderen … Ram_1979
[comments]

Author

31 Comments

1. Nevşehir dan kimler var. Covid saklayabilir misin? . merhaba arkadaşlar siteniz inanki güzel, teraziye tıkladım , Aylin – 306

2. elif yılmaz Reply

Kahramanmaraş dan kimler var. Covid saklayabilir misin? . selamun aleyküm web siteniz inanki çok iyi, tebrikler , elif yılmaz – 479

3. Bu konu : ” Covid saklayabilir misin? ” çok güzel. Selam web siteniz inanki hayran bıraktı, tebrikler , banu – 274

4. elif yılmaz Reply

Kayseri dan kimler var. Covid saklayabilir misin? . merhaba arkadaşlar bu web sitesi inan ki iyi, sağolun , elif yılmaz – 274

5. Gürbüz Reply

Amasya merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm siten süper ötesi çok hoşuma gitti, teşekkürler 24-11-2020 19:59:39

6. Kastamonu merkezden ben ahmet. Merhabalar web siteniz harbiden çok güzel, teşekkürler 24-11-2020 20:01:49

7. selam arkadaşlar bu web sitesi valla hayran edici, teraziye tıkladım

8. elif yılmaz Reply

Merhaba herkese siten inanki iyi, teşekkürler

9. merhaba arkadaşlar paylaşımın süper ötesi çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

10. Isparta merkezden ben emin. Merhabalar sayfan valla güzel, sağolun 24-11-2020 20:38:40

11. Yozgat dan kimler var. Covid saklayabilir misin? . Merhaba herkese sayfanız gerçekten hayran edici, facebookta paylaştım , doruk – 295

12. Adana dan kimler var. Covid saklayabilir misin? . selamun aleyküm paylaşım cidden çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , – 79

13. Bolu merkezden ben gaye. Slm paylaşımın cidden dikkat çekici, şukuladım 06-12-2020 14:04:42

14. Antalya merkezden ben doruk. Merhaba herkese paylaşımın vallaha billaha mükemmel, facebookta paylaştım 08-12-2020 13:31:01

15. Bu konu : ” Covid saklayabilir misin? ” çok güzel. Merhaba sayfanız inanki güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 339

16. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Covid saklayabilir misin? ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız inanılmaz hayran edici, tebrikler , elif yılmaz – 71

17. Amasya dan kimler var. Covid saklayabilir misin? . Selam paylaşım vallaha dikkatimi çekti, tebrikler , memo – 161

18. Siirt merkezden ben hatice. Slm sayfan valla çok güzel, twitter da paylaştım 18-12-2020 22:48:40

19. İzmir merkezden ben ahmet. Selamlar paylaşımınız yeminle hoşuma gitti, saolun 21-12-2020 06:40:32

20. Selam web sitesi süper ötesi ilgi uyandırıcı, saolun

21. Gaziantep merkezden ben ali. Slm bu web sitesi ciddiyim çok hoşuma gitti, teşekkürler 26-12-2020 01:31:17

22. Aydın dan kimler var. Covid saklayabilir misin? . merhaba arkadaşlar web siteniz inanki iyi, linkedinde paylaştım , ali – 27

23. Kayseri dan kimler var. Covid saklayabilir misin? . Merhabalar siten inanılmaz iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , – 166

24. Slm siteniz gerçekten hoşuma gitti, face de paylaştım

25. Bu konu : ” Covid saklayabilir misin? ” çok güzel. Merhaba web siteniz cidden hayran edici, tebrikler , emin – 455

26. Şanlıurfa dan kimler var. Covid saklayabilir misin? . Selamlar sayfa inanılmaz dikkat çekici, teraziye tıkladım , gaye – 231

27. Bu konu : ” Covid saklayabilir misin? ” çok güzel. Merhaba web sitesi vallaha billaha hayran bıraktı, tebrikler , doruk – 75

28. Gaziantep merkezden ben hatice. Merhaba herkese paylaşım vallaha billaha hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 02-02-2021 03:45:53

29. Rize dan kimler var. Covid saklayabilir misin? . selam arkadaşlar siten yeminle çok iyi, sosyal medyada paylaştım , emin – 384

30. Bursa merkezden ben hatice. Selamın aleyküm siten harbiden çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 28-02-2021 13:34:16

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link