Kategoriler
Genel

CoVid: silah mı?

YASAL UYARI: Bunu Facebook'ta paylaştım, bu da aslında Arsh Bond adlı bir adam tarafından gönderildi ve yazı kaldırıldı

İYİ OYNANAN ÇİN ….

1. SAHNE: Perde açılıyor: Çin hastalanıyor, bir "krize" giriyor ve ticaretini felç ediyor. Perde kapanıyor.

SAHNE II. Perde açılıyor: Çin para birimi devalüe edildi. Hiçbir şey yapmıyorlar. Perde kapanıyor.

SAHNE III. Perde açılıyor :: Çin'de bulunan Avrupa ve ABD'deki şirketlerin ticaretinin olmayışı nedeniyle, hisseleri değerlerinin% 40'ını düşürüyor.

SAHNE IV. Perde açılıyor :: Dünya hasta, Çin Avrupa ve ABD'deki şirketlerin hisselerinin% 30'unu çok düşük bir fiyata satın alıyor. Perde kapanıyor.

SAHNE V. Perde açılıyor: Çin hastalığı kontrol etti ve Avrupa ve ABD'deki şirketlere sahip. Ve bu şirketlerin Çin'de kalmaya ve 20.000 milyar dolar kazanmaya karar verdi. Perde kapanıyor. Oyun nasıl adlandırılır?

SAHNE VI: Şah mat!

Şaşırtıcı ama gerçek

Dün ve bugün arasında, beni şüphelendiğim, ancak hiçbir dayanağı olmadığına ikna eden iki video geçti. Sadece spekülasyonumdu. Şimdi, koronavirüsün bilerek Çinliler tarafından yayıldığına inanıyorum. İlk başta çok hazırlandılar. Rulonun başlamasından üç hafta sonra, 14 gün ve 12.000 yataklı bir hastane zaten yapım aşamasındaydı. Ve onları iki hafta içinde gerçekten inşa ettiler. Muhteşem. Dün salgını durdurduklarını açıkladılar. Kutlama videolarında görünürler, aşı bile olduklarını duyururlar. Tüm genetik bilgilere sahip olmadan bunu nasıl bu kadar hızlı yaratabilirler? Peki formülün sahibi iseniz hiç de zor değil. Ve bugün Den Den Xiao Ping'in batıya nasıl yarım çubuk verdiğini açıklayan bir video gördüm. Koronavirüs nedeniyle, Çin'deki Batılı şirketlerin eylemleri dramatik bir şekilde düştü. Çin Umarım yeterince düştüklerinde satın almışlardır. Şimdi, ABD ve Avrupa tarafından Çin'de bu değiş tokuşların getirdiği tüm teknoloji ve sermayeleri ile yaratılan şirketler, şimdi tüm bu teknolojik potansiyel ile yükselen ve istediği gibi fiyatları belirleyebilecek olan Çin'in eline geçti. ihtiyaç duydukları her şeyi Batı'ya satmak için. Nasılsın? Bunların hiçbiri tesadüfen olamazdı. Birkaç yaşlı adamın öldüğünü düşünen Çin? Ödemek için daha az yaşlılık aylığı, ama ganimet büyük oldu. Ve şu anda Batı finansal olarak yenildi, krizde ve hastalık tarafından sersemletildi. Ve ne yapacağını bilmeden. Ustaca şeytani. Komünistler olmalıydı. |

Buna ek olarak, şimdi 1.18 trilyon dolarlık Japonya'yı geride bırakarak ABD hazinesinin en büyük sahibi oldular. En mitingi gören bir enstrüman

Bir prospektif ve Analoji …. Rusya ve Kuzey Kore nasıl Covid-19'dan tamamen kurtulur? Çünkü Çin'in sadık müttefiki. Bu iki ülkeden tek bir vaka bildirilmedi. Öte yandan Güney Kore / İngiltere / İtalya / İspanya ve Asya ciddi şekilde vuruldu. Wuhan nasıl aniden ölümcül virüsten kurtulur? Çin, aldıkları sert önlemlerin çok sert olduğunu ve Wuhan'ın diğer alanlara yayılması için kilitlendiğini söyleyecek. Pekin neden vurulmadı? Neden sadece Wuhan? Üzerinde düşünmek ilginç … değil mi? Wuhan şimdi iş için açık. Amerika ve yukarıda belirtilen ülkelerin tümü mali açıdan harap durumda. Yakında Amerikan ekonomisi Çin'in planladığı gibi çökecek. Çin, ABD şu anda dünyanın EN GÜÇLÜ ülkesi olduğu için Amerika'yı askeri olarak yenemeyeceğini biliyor. Bu yüzden virüsü kullanın … ekonomiyi sakatlamak ve ulus ve Savunma yeteneklerini felç etmek için. Eminim Nancy Pelosi buna katılmıştır. . Trump'ı devirmek. Son zamanlarda Başkan Trump her zaman BÜYÜK Amerikan ekonomisinin her açıdan nasıl geliştiğini anlatıyordu. AMERİKA BÜYÜK TEKRAR yapma vizyonunu yok etmenin tek yolu ekonomik bir yıkım yaratmaktır. Nancy Pelosi Trump'ı suçlamadan alamadı. …. bu yüzden bir virüs bırakarak Trump'ı yok etmek için Çin ile birlikte çalışın. Wuhan, salgını bir vitrindi. Virüs salgınının zirvesinde. ..China Başkanı Xi Jinping … bu etkilenen bölgeleri ziyaret etmek için basit bir RM1 yüz maskesi taktı. Başkan olarak tepeden tırnağa kapatılmalıdır ….. ama durum böyle değildi. Virüse karşı herhangi bir zarara karşı koymak için zaten enjekte edildi … bu, virüs serbest bırakılmadan önce bir tedavinin zaten olduğu anlamına geliyor. Bazıları sorabilir … Bill Gates 2015 yılında salgını önceden tahmin etti … Çin gündemi doğru olamaz. Cevap. ..Evet … Bill Gates tahmin etti. ama bu tahmin gerçek bir virüs salgını üzerine kuruludur. Şimdi Çin de virüsün önceden iyi tahmin edildiğini söylüyor. …. böylece gündemi bu öngörüye uyacak şekilde iyi oynayacaktı. Çin'in vizyonu, şu anda ciddi EKONOMİK KOLAJIN eşiğinde olan ülkelerden hisse satın alarak Dünya ekonomisini kontrol etmektir. Daha sonra Çin, Tıbbi Araştırmacılarının virüsü yok etmek için bir tedavi bulduğunu açıklayacak. Şimdi Çin'in cephaneliğinde stokları var ve bu ülkeler yakında efendilerine köle olacak … ÇİN.Şimdi isterseniz ilginç bir komplo teorisi: 1 ay içinde koronavirüsün dünya çapındaki borsalara etkisi:

🇺🇸 -26% 🇬🇧 -26% 🇨🇦 -25% 🇧🇷 -27% 🇷🇺 -20%% 15 🇿🇦 -16% 🇦🇺 -24% 🇮🇳 -14% 🇸🇬 -17% 🇭🇰 -12% 🇰🇷 – 17%

Şimdi şuna bak:

🇨🇳 (Çin) +% 0,3

Pandemi yaratıcısı Çin, mucizevi bir şekilde "iyileşti", neredeyse hiç koronavirüs vakasına sahip değil. Dünya şimdi hastalık hakkındaki etkileri ve paniği hissetmeye başlıyor. İlk kim iyileşti? Çin'in kendisi! Görünüşe göre bu virüs, Çin hükümeti tarafından Amerika Birleşik Devletleri ile ticaret savaşının kaybedilmesine yanıt olarak bir hareketti. Amaç: dünyayı resesyona atmak !!! Senaryo net değil mi? Onlar zaten büyüyor! Çin, dünyanın borsalarında devalüe ettiği hemen hemen her şeyi satın aldı … Çinliler, Çin'deki ve Çin'den ayrılan para olmadan küresel şirketlerin sahibi oldu.

İçgözlem yapmaya değer 👆

“CoVid: silah mı?” için 38 yanıt

Bingöl merkezden ben doruk. Mrb paylaşım gerçekten hoşuma gitti, face de paylaştım 25-03-2020 23:14:07

Tekirdağ merkezden ben ali. Selam paylaşım inanki dikkat çekici, face de paylaştım 26-03-2020 19:22:00

Ardahan merkezden ben Emine. Merhaba web siteniz harbiden çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 30-03-2020 02:20:47

Sivas merkezden ben banu. Selamlar web siten yeminle hayran bıraktı, şukuladım 06-04-2020 11:28:17

Van merkezden ben ali. selamun aleyküm bu web sitesi vallaha ilgi uyandırıcı, şukuladım 08-04-2020 07:47:35

Ankara merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar web sitesi yeminle dikkat çekici, şukuladım 11-04-2020 11:43:11

Edirne merkezden ben Gürbüz. Selam herkese web sitesi vallaha çok iyi, saolun 19-04-2020 16:49:58

Aydın merkezden ben elif yılmaz. Slm paylaşım süper ötesi ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 22-04-2020 23:53:45

Kırklareli merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar paylaşımın ciddiyim mükemmel, teraziye tıkladım 23-04-2020 05:00:13

Erzincan merkezden ben Aylin. Selam sayfanız vallaha hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 23-04-2020 14:51:05

Çankırı merkezden ben gaye. Selam sayfanız vallaha billaha mükemmel, sağolun 25-04-2020 01:25:44

Tunceli merkezden ben Emine. Merhabalar paylaşım vallaha çok güzel, facebookta paylaştım 25-04-2020 03:52:01

Afyon merkezden ben Aylin. Merhaba sayfan gerçekten mükemmel, twitter da paylaştım 26-04-2020 02:55:03

Kars merkezden ben Emine. Merhabalar web sitesi yeminle dikkat çekici, tebrikler 26-04-2020 13:31:41

Giresun merkezden ben Emine. Selam sayfanız süper ötesi hayran edici, twitter da paylaştım 29-04-2020 10:54:26

Kayseri merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar paylaşım inan ki ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 01-05-2020 17:08:02

Karaman merkezden ben ziya. Merhaba paylaşım inan ki çok hoşuma gitti, saolun 01-05-2020 22:30:20

Çorum merkezden ben banu. Selamlar siten yeminle çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 05-05-2020 17:33:32

Hakkari merkezden ben Emine. Merhaba herkese sayfa cidden çok iyi, twitter da paylaştım 05-05-2020 23:27:56

Konya merkezden ben mehmet. Merhaba paylaşımın süper ötesi hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 07-05-2020 08:57:29

Tunceli merkezden ben Gürbüz. Mrb sayfa harbiden dikkatimi çekti, teşekkürler 19-05-2020 16:40:31

Düzce merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar web siteniz süper ötesi dikkat çekici, linkedinde paylaştım 20-05-2020 01:14:26

Batman merkezden ben Emine. Merhabalar sayfan süper ötesi dikkat çekici, facebookta paylaştım 27-05-2020 23:38:39

Bursa merkezden ben ahmet. Merhaba herkese web sitesi inanki dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 04-06-2020 01:15:17

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir