COVID-19, 2019’un sonunda ilk ortaya çıktığında, dünyayı sona erdirecek son derece ölümcül bir veba olarak lanse edildi. Sonra bunun olmadığı kanıtlandı.

Dünyanın dört bir yanındaki hükümetlerin çoğu, COVID henüz bilinmediğinde tüm bu aşırı kilitlemeleri ve kısıtlamaları uygulamaya koydu. Ama şimdi bunun gripten daha kötü olmadığı kanıtlandığına göre, pandemiye yaklaşımlarını değiştirmediler.

Şahsen, çoğu hükümetin herhangi bir kısıtlama olmaksızın normal hayata dönmek istiyormuş gibi hissediyorum ama bunu aşırı aptal görünmeden yapamam.

Aşılar ve onu elde etmek için büyük çaba, sadece hükümetin itibarını kurtarmaya çalışmasıdır.

Author

31 Comments

1. Gürbüz Reply

Merhaba siten ciddiyim dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

2. Bu konu : ” COVID sırasında yüzü kaydetme ” çok güzel. Selamlar sayfanız vallaha billaha hoşuma gitti, saolun , ali – 190

3. Bu konu : ” COVID sırasında yüzü kaydetme ” çok güzel. Selam herkese paylaşım harbiden dikkatimi çekti, teşekkürler , doruk – 252

4. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” COVID sırasında yüzü kaydetme ” çok güzel. Merhaba sayfan inanki hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 222

5. Bu konu : ” COVID sırasında yüzü kaydetme ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız vallaha billaha mükemmel, face de paylaştım , gaye – 296

6. Bu konu : ” COVID sırasında yüzü kaydetme ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız gerçekten hoşuma gitti, facebookta paylaştım , memo – 315

7. Merhaba sayfanız valla hayran edici, face de paylaştım

8. Hakkari merkezden ben . selam arkadaşlar paylaşımın vallaha çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 21-05-2021 07:40:23

9. Bolu dan kimler var. COVID sırasında yüzü kaydetme . Selam paylaşımınız yeminle hayran bıraktı, sağolun , hatice – 119

10. Bu konu : ” COVID sırasında yüzü kaydetme ” çok güzel. Merhaba herkese siteniz valla hoşuma gitti, şukuladım , ziya – 160

11. Bu konu : ” COVID sırasında yüzü kaydetme ” çok güzel. selamun aleyküm sayfanız inanki çok hoşuma gitti, tebrikler , ziya – 2

12. Ardahan merkezden ben Hasan. Selamın aleyküm web siten inan ki güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 08-06-2021 13:32:28

13. Karabük dan kimler var. COVID sırasında yüzü kaydetme . Merhaba herkese paylaşımınız vallaha billaha mükemmel, sosyal medyada paylaştım , memo – 413

14. Selamlar sayfan valla dikkat çekici, linkedinde paylaştım

15. Van merkezden ben ziya. Merhabalar web siten inanki dikkatimi çekti, şukuladım 09-06-2021 17:06:45

16. Yalova dan kimler var. COVID sırasında yüzü kaydetme . Merhabalar web sitesi süper ötesi hayran bıraktı, tebrikler , banu – 255

17. Gürbüz Reply

Selamın aleyküm siten gerçekten çok hoşuma gitti, şukuladım

18. Merhabalar web siten valla hayran edici, twitter da paylaştım

19. Bu konu : ” COVID sırasında yüzü kaydetme ” çok güzel. Selam paylaşım harbiden hayran edici, teraziye tıkladım , memo – 496

20. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” COVID sırasında yüzü kaydetme ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi süper ötesi güzel, tebrikler , elif yılmaz – 430

21. elif yılmaz Reply

Kayseri merkezden ben elif yılmaz. Slm siten inanki dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 23-06-2021 14:57:30

22. Bu konu : ” COVID sırasında yüzü kaydetme ” çok güzel. selam arkadaşlar web siteniz valla güzel, face de paylaştım , hatice – 10

23. Van dan kimler var. COVID sırasında yüzü kaydetme . Selam herkese paylaşımınız valla dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , gaye – 318

24. elif yılmaz Reply

Mardin merkezden ben elif yılmaz. Slm sayfan valla ilgi uyandırıcı, saolun 09-07-2021 01:15:14

25. merhaba arkadaşlar web siteniz cidden ilgi uyandırıcı, tebrikler

26. elif yılmaz Reply

Kırklareli dan kimler var. COVID sırasında yüzü kaydetme . Selam herkese sayfa inan ki hayran edici, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 224

27. Bu konu : ” COVID sırasında yüzü kaydetme ” çok güzel. Selam sayfanız harbiden iyi, twitter da paylaştım , ziya – 475

28. Bu konu : ” COVID sırasında yüzü kaydetme ” çok güzel. Mrb web siten süper ötesi hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , ali – 187

29. Trabzon merkezden ben Emine. Mrb web siteniz gerçekten ilgi uyandırıcı, saolun 15-07-2021 18:02:18

30. selam arkadaşlar paylaşımınız vallaha billaha hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link