Zaten sahip olduğum bir düşünce, tüm bunlar “bittiğinde” yepyeni bir karmaşıklık katmanı olacağıdır. aşılanmamış insanlarla, aşılanmış insanlarla çıkıyor. Aşının herhangi bir soruna yol açacağına inanmasanız bile, aşılanmamışsanız, diğer kişi aşı olursa konuşmaların çok politik bir hal alacağını düşünüyorum. Çoğumuzun yaşamlarımızda asla sosyal olarak uğraşmak zorunda kalmadığı bir şekilde, insanlarla işleri daha da karmaşık hale getireceğini düşünüyorum.

mesela, sadece temel mantık, aşının hamile kadınlar veya doğurganlık üzerinde bazı olumsuz yan etkileri olduğu kanıtlanırsa, kesinlikle aşılanmış bir kadınla üremeyi düşünmeyeceğim. Eminim bu düşüncede yalnız değilim, ama … düşünceler?

Author

56 Comments

1. Kocaeli merkezden ben hatice. selamun aleyküm siten cidden çok hoşuma gitti, sağolun 08-02-2021 04:33:40

2. Bu konu : ” Covid sonrası flört ” çok güzel. selam arkadaşlar web siteniz inanılmaz çok iyi, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 312

3. Düzce merkezden ben Aylin. selamun aleyküm sayfa yeminle çok iyi, twitter da paylaştım 08-02-2021 05:42:17

4. Bu konu : ” Covid sonrası flört ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfan inanılmaz güzel, twitter da paylaştım , banu – 475

5. Slm siten yeminle hayran bıraktı, teraziye tıkladım

6. Trabzon dan kimler var. Covid sonrası flört . Mrb web sitesi valla hoşuma gitti, teşekkürler , Emine – 475

7. Edirne dan kimler var. Covid sonrası flört . Merhabalar web sitesi gerçekten dikkatimi çekti, sağolun , doruk – 54

8. Merhabalar sayfan ciddiyim hayran bıraktı, sağolun

9. Bu konu : ” Covid sonrası flört ” çok güzel. Slm web sitesi vallaha billaha mükemmel, sağolun , emin – 128

10. Merhaba herkese paylaşımınız inanılmaz iyi, şukuladım

11. Merhabalar paylaşımın yeminle çok hoşuma gitti, saolun

12. Kayseri dan kimler var. Covid sonrası flört . Selam herkese sayfanız vallaha çok hoşuma gitti, sağolun , – 3

13. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Covid sonrası flört ” çok güzel. Slm sayfa yeminle ilgi uyandırıcı, saolun , Gürbüz – 215

14. Bu konu : ” Covid sonrası flört ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siten vallaha billaha hoşuma gitti, teşekkürler , ali – 153

15. Ardahan dan kimler var. Covid sonrası flört . merhaba arkadaşlar sayfanız gerçekten dikkat çekici, sağolun , mehmet – 339

16. selam arkadaşlar sayfanız süper ötesi güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

17. Bu konu : ” Covid sonrası flört ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan valla hayran bıraktı, teşekkürler , memo – 407

18. Selamın aleyküm sayfan yeminle iyi, facebookta paylaştım

19. Bartın dan kimler var. Covid sonrası flört . Slm web siten ciddiyim hayran edici, sağolun , ali – 94

20. Muğla dan kimler var. Covid sonrası flört . selam arkadaşlar paylaşım yeminle hayran edici, teşekkürler , hatice – 314

21. Bu konu : ” Covid sonrası flört ” çok güzel. Mrb paylaşımınız cidden ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , Emine – 461

22. Bu konu : ” Covid sonrası flört ” çok güzel. Slm paylaşım valla hoşuma gitti, saolun , – 405

23. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Covid sonrası flört ” çok güzel. Merhabalar web sitesi vallaha billaha dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 369

24. Elazığ dan kimler var. Covid sonrası flört . selam arkadaşlar sayfanız cidden çok iyi, linkedinde paylaştım , ziya – 274

25. Bu konu : ” Covid sonrası flört ” çok güzel. Selamlar web siteniz gerçekten çok iyi, linkedinde paylaştım , emin – 337

26. selamun aleyküm web siten inan ki hayran bıraktı, tebrikler

27. Selam siteniz süper ötesi ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

28. Selam sayfa ciddiyim güzel, facebookta paylaştım

29. elif yılmaz Reply

merhaba arkadaşlar sayfa cidden çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

30. Adıyaman merkezden ben ali. selam arkadaşlar paylaşımın vallaha çok güzel, teşekkürler 08-02-2021 18:53:12

31. Bu konu : ” Covid sonrası flört ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız cidden iyi, saolun , mehmet – 119

32. Bu konu : ” Covid sonrası flört ” çok güzel. Selamlar siten inanılmaz mükemmel, sağolun , doruk – 95

33. Bu konu : ” Covid sonrası flört ” çok güzel. Selamlar sayfan vallaha billaha dikkat çekici, sağolun , mehmet – 137

34. Muğla dan kimler var. Covid sonrası flört . selam arkadaşlar paylaşımınız süper ötesi çok iyi, face de paylaştım , mehmet – 336

35. Tokat merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar bu web sitesi inanki hayran edici, sağolun 02-03-2021 01:17:21

36. Elazığ merkezden ben hatice. Selamlar web siten yeminle çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 05-03-2021 00:14:30

37. elif yılmaz Reply

Erzurum merkezden ben elif yılmaz. Selam paylaşımınız süper ötesi çok iyi, teraziye tıkladım 09-03-2021 04:27:14

38. Bu konu : ” Covid sonrası flört ” çok güzel. selam arkadaşlar siteniz süper ötesi güzel, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 275

39. Ordu merkezden ben doruk. Selam web sitesi harbiden ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 19-03-2021 09:38:49

40. Kırıkkale dan kimler var. Covid sonrası flört . Merhaba paylaşımın süper ötesi hoşuma gitti, teşekkürler , gaye – 100

41. Zonguldak merkezden ben hatice. Selamın aleyküm web siten harbiden çok güzel, facebookta paylaştım 27-03-2021 20:10:01

42. Bu konu : ” Covid sonrası flört ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşım inanılmaz çok iyi, linkedinde paylaştım , Emine – 234

43. Adana merkezden ben gaye. Selamın aleyküm sayfan inanılmaz çok iyi, şukuladım 14-04-2021 08:42:02

44. Selamın aleyküm web siten vallaha hoşuma gitti, teraziye tıkladım

45. Selam herkese siteniz süper ötesi güzel, teşekkürler

46. Aydın merkezden ben memo. Selamlar web sitesi valla çok iyi, tebrikler 26-04-2021 14:42:55

47. Erzurum dan kimler var. Covid sonrası flört . Selamın aleyküm siteniz vallaha güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 147

48. Merhaba siteniz yeminle çok iyi, twitter da paylaştım

49. Şanlıurfa merkezden ben doruk. Selamlar web sitesi cidden çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 05-05-2021 03:48:51

50. elif yılmaz Reply

Antalya merkezden ben elif yılmaz. Mrb sayfanız gerçekten iyi, face de paylaştım 06-05-2021 15:20:55

51. Muğla dan kimler var. Covid sonrası flört . Selamlar bu web sitesi vallaha çok hoşuma gitti, face de paylaştım , ali – 462

52. Merhabalar web sitesi inan ki dikkat çekici, tebrikler

53. Çankırı merkezden ben gaye. Selam bu web sitesi harbiden hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 24-05-2021 14:57:43

54. Bu konu : ” Covid sonrası flört ” çok güzel. Merhaba herkese siteniz inanki iyi, face de paylaştım , ali – 424

55. merhaba arkadaşlar siteniz inanki çok hoşuma gitti, teşekkürler

56. elif yılmaz Reply

Elazığ dan kimler var. Covid sonrası flört . Merhabalar sayfa yeminle hoşuma gitti, şukuladım , elif yılmaz – 235

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link