Beni yanlış anlama, çocuklar için endişeleniyorum, çocuklar için endişeleniyorum. Soğuk algınlığı bile küçük bir çocuk için tehlikeli olabilir.

Ama konu covid olduğunda çocukların ve bebeklerin pek etkilenmediği zaten bilinen bir gerçek. Taşıyıcı olabilmelerine rağmen, nadiren herhangi bir semptom gösterirler. Birkaç ciddi vaka vardı ama çok nadirdi.

Covid garip, soğuk algınlığı veya mevsimsel gripten farklı olarak çocuklar ve bebekler pek etkilenmiyor.

Mevsimsel grip olsam hiçbir çocuğun yanında durmam çünkü çocuklarınızı önemsiyorum.

Ama ne zaman covid geliyor? ÇOCUKLARINIZA NEDEN AŞI YAPTIRMALIYIM, ÇOCUKLARINIZ İYİ OLACAK, BU NEDENLE ‘ÇOCUKLARI DÜŞÜNÜN’ TAKTİKLERİNİZLE BENİ MANİPÜLE ETMEYE ÇALIŞMAYIN.

Çocuklarınız benden uzak dursun çünkü taşıyıcı olduklarında bile belirti göstermiyorlar.

34 Comments

1. merhaba arkadaşlar siten cidden hayran bıraktı, sağolun

2. Zonguldak merkezden ben Emine. Selam web sitesi cidden hayran edici, teşekkürler 12-08-2021 10:48:54

3. Gürbüz Reply

Samsun merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar web sitesi inanılmaz hayran bıraktı, twitter da paylaştım 12-08-2021 10:53:43

4. Bu konu : ” Covid söz konusu olduğunda neden çocuklarınız için endişeleneyim? ” çok güzel. Merhabalar sayfa yeminle çok iyi, sosyal medyada paylaştım , ziya – 51

5. Bu konu : ” Covid söz konusu olduğunda neden çocuklarınız için endişeleneyim? ” çok güzel. Slm siteniz cidden çok iyi, saolun , banu – 243

6. Mardin merkezden ben Aylin. selamun aleyküm sayfan valla hayran bıraktı, sağolun 12-08-2021 10:57:49

7. Kocaeli merkezden ben ali. Selamın aleyküm web siteniz cidden mükemmel, saolun 12-08-2021 10:57:52

8. Bu konu : ” Covid söz konusu olduğunda neden çocuklarınız için endişeleneyim? ” çok güzel. Slm sayfan cidden dikkat çekici, linkedinde paylaştım , doruk – 242

9. Erzincan dan kimler var. Covid söz konusu olduğunda neden çocuklarınız için endişeleneyim? . merhaba arkadaşlar paylaşımınız ciddiyim çok güzel, sosyal medyada paylaştım , ziya – 414

10. Gürbüz Reply

Bolu merkezden ben Gürbüz. Selamlar sayfa vallaha çok iyi, saolun 12-08-2021 11:01:30

11. Bu konu : ” Covid söz konusu olduğunda neden çocuklarınız için endişeleneyim? ” çok güzel. Slm sayfanız gerçekten çok hoşuma gitti, tebrikler , ali – 433

12. Bu konu : ” Covid söz konusu olduğunda neden çocuklarınız için endişeleneyim? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz vallaha çok iyi, tebrikler , Hasan – 164

13. Bu konu : ” Covid söz konusu olduğunda neden çocuklarınız için endişeleneyim? ” çok güzel. Selamlar paylaşımın inanki iyi, sağolun , gaye – 134

14. Bolu merkezden ben banu. selamun aleyküm siten valla çok iyi, face de paylaştım 12-08-2021 11:40:07

15. Bu konu : ” Covid söz konusu olduğunda neden çocuklarınız için endişeleneyim? ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız valla hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 458

16. Slm bu web sitesi valla dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

17. Elazığ dan kimler var. Covid söz konusu olduğunda neden çocuklarınız için endişeleneyim? . selamun aleyküm web siten yeminle çok güzel, twitter da paylaştım , banu – 134

18. Kars merkezden ben Aylin. Selam herkese siteniz süper ötesi dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 15-08-2021 12:10:44

19. Van dan kimler var. Covid söz konusu olduğunda neden çocuklarınız için endişeleneyim? . Selamın aleyküm siten ciddiyim dikkatimi çekti, saolun , Aylin – 492

20. İzmir dan kimler var. Covid söz konusu olduğunda neden çocuklarınız için endişeleneyim? . Selamın aleyküm sayfa cidden çok iyi, linkedinde paylaştım , hatice – 84

21. Merhaba paylaşım süper ötesi dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum

22. Burdur merkezden ben ali. Slm web sitesi vallaha billaha çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 18-08-2021 20:00:41

23. Aydın dan kimler var. Covid söz konusu olduğunda neden çocuklarınız için endişeleneyim? . Selamlar paylaşımınız vallaha billaha hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 161

24. Bu konu : ” Covid söz konusu olduğunda neden çocuklarınız için endişeleneyim? ” çok güzel. Merhaba herkese siten vallaha billaha güzel, saolun , Hasan – 470

25. Bu konu : ” Covid söz konusu olduğunda neden çocuklarınız için endişeleneyim? ” çok güzel. Selamın aleyküm bu web sitesi vallaha billaha hayran edici, facebookta paylaştım , emin – 83

26. Bu konu : ” Covid söz konusu olduğunda neden çocuklarınız için endişeleneyim? ” çok güzel. Mrb bu web sitesi vallaha dikkatimi çekti, teşekkürler , emin – 247

27. Bu konu : ” Covid söz konusu olduğunda neden çocuklarınız için endişeleneyim? ” çok güzel. Merhabalar paylaşımın gerçekten ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 329

28. Diyarbakır dan kimler var. Covid söz konusu olduğunda neden çocuklarınız için endişeleneyim? . Merhaba paylaşımın gerçekten mükemmel, twitter da paylaştım , ali – 208

29. Çankırı dan kimler var. Covid söz konusu olduğunda neden çocuklarınız için endişeleneyim? . Merhabalar siten vallaha dikkatimi çekti, face de paylaştım , Gürbüz – 429

30. Bursa dan kimler var. Covid söz konusu olduğunda neden çocuklarınız için endişeleneyim? . Selamlar siteniz inanki hayran edici, sosyal medyada paylaştım , memo – 494

31. Kırıkkale merkezden ben Gürbüz. Merhaba siten süper ötesi iyi, tebrikler 26-09-2021 12:58:44

32. Bu konu : ” Covid söz konusu olduğunda neden çocuklarınız için endişeleneyim? ” çok güzel. selamun aleyküm siten süper ötesi hoşuma gitti, teraziye tıkladım , Hasan – 348

Write A Comment