Bu benim tarafımdan sadece bir spekülasyon ama bilimde sahip olduğum sınırlı bilgiden (molbiol ve genetik alanında lisans diplomam var) fark ettim ki, çiçek hastalığı neredeyse tamamen ortadan kaldırılırsa (covid gibi oldukça bulaşıcı bir viral enfeksiyondu, Daha önce sahip olduğumuz sınırlı bilgi ve teknoloji ile çok daha ölümcül ve daha az bulaşıcı olsa da). Covid neden bu kadar hızlı gelişiyor ve bu kadar kısa sürede yaptığı işte daha iyi hale geliyor. İşte çılgın kısım geliyor, ya bilim adamlarının tahmin ettiği gibi ilk varyant gibi tamamen doğal bir şey olarak başladıysa, ANCAK tüm yeni varyantlar aslında denemek ve denemek için birlikte işbirliği yapan tüm ülkelerin hükümetleri tarafından yapılırsa? aşırı nüfusu kontrol altına alın ve ayrıca aşılanan insanlar teknik olarak hükümeti dinliyor ve biraz bilimi anlayacak kadar zeki. Yani kaybettiğimiz insanların çoğu hükümete karşı çıkan ya da bilimi umursamayan insanlar. Yani bu, hükümet tarafından teknik olarak doğal seçilim olduğu anlamına gelmiyor mu (aslında değil ama bu düzeyde bir şey). Hükümeti dinleyen gerçek yetenekli insanları kaybetmeyecekler. BTW AŞIYIM. Benim düşünceme göre, farklı ülkelerin hükümetleri bunu büyük olasılıkla aşırı nüfus sorunlarını azaltmak ve aynı zamanda insanları aklı başında tutmak için kullanıyor ve bilime ve hükümete karşı çıkan insanları tek kullanımlık olarak görüyorlar. Bu gerçekten kötü, ama yine de delicesine zeki.

Düzenleme: Aşı yaptırın, boktan bir hükümetin kontrolünde olmak ölmekten çok daha iyidir.

29 Comments

1. Gaziantep merkezden ben Emine. Mrb siten inan ki hayran bıraktı, sağolun 04-08-2021 01:24:48

2. elif yılmaz Reply

Trabzon dan kimler var. Covid tamamen doğal değil ama….. . Slm paylaşım valla dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 220

3. Bu konu : ” Covid tamamen doğal değil ama….. ” çok güzel. Merhaba herkese bu web sitesi ciddiyim güzel, face de paylaştım , hatice – 247

4. Yozgat dan kimler var. Covid tamamen doğal değil ama….. . merhaba arkadaşlar sayfanız süper ötesi hoşuma gitti, şukuladım , ali – 467

5. Manisa merkezden ben gaye. Merhaba sayfanız harbiden hayran bıraktı, teşekkürler 04-08-2021 19:08:39

6. Bu konu : ” Covid tamamen doğal değil ama….. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız süper ötesi çok güzel, facebookta paylaştım , – 403

7. Bu konu : ” Covid tamamen doğal değil ama….. ” çok güzel. Selamlar sayfa inan ki dikkat çekici, face de paylaştım , mehmet – 17

8. Erzincan dan kimler var. Covid tamamen doğal değil ama….. . merhaba arkadaşlar web sitesi süper ötesi dikkat çekici, teraziye tıkladım , Aylin – 121

9. elif yılmaz Reply

Selamlar siten gerçekten dikkatimi çekti, sağolun

10. Eskişehir merkezden ben memo. Merhaba web siten cidden dikkatimi çekti, şukuladım 26-08-2021 20:30:09

11. Bu konu : ” Covid tamamen doğal değil ama….. ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi süper ötesi güzel, şukuladım , ali – 353

12. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Covid tamamen doğal değil ama….. ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız inan ki hayran edici, teşekkürler , elif yılmaz – 232

13. Merhaba herkese sayfan gerçekten hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

14. Trabzon merkezden ben gaye. selamun aleyküm web siteniz inanki dikkat çekici, face de paylaştım 28-08-2021 00:11:34

15. Bu konu : ” Covid tamamen doğal değil ama….. ” çok güzel. Slm web siteniz vallaha ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , Hasan – 28

16. Giresun dan kimler var. Covid tamamen doğal değil ama….. . Selam herkese siteniz inanki dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , doruk – 48

17. Uşak merkezden ben ahmet. Merhaba herkese web siteniz gerçekten çok iyi, teşekkürler 31-08-2021 23:28:30

18. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Covid tamamen doğal değil ama….. ” çok güzel. Selam herkese sayfa vallaha billaha ilgi uyandırıcı, tebrikler , elif yılmaz – 494

19. elif yılmaz Reply

Şanlıurfa dan kimler var. Covid tamamen doğal değil ama….. . selam arkadaşlar web sitesi valla mükemmel, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 350

20. Bu konu : ” Covid tamamen doğal değil ama….. ” çok güzel. Merhabalar sayfa ciddiyim çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , banu – 89

21. Çankırı merkezden ben ali. Slm sayfan yeminle hayran bıraktı, sağolun 05-09-2021 03:15:15

22. Hakkari merkezden ben memo. selam arkadaşlar siteniz ciddiyim hayran bıraktı, face de paylaştım 20-09-2021 21:28:20

23. Bu konu : ” Covid tamamen doğal değil ama….. ” çok güzel. Merhabalar paylaşım gerçekten dikkatimi çekti, teşekkürler , gaye – 322

24. Bu konu : ” Covid tamamen doğal değil ama….. ” çok güzel. Merhaba herkese siten gerçekten ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , Emine – 185

25. İstanbul merkezden ben ziya. selamun aleyküm web siteniz gerçekten güzel, facebookta paylaştım 26-09-2021 13:34:23

Write A Comment