Covid testleri hatalı mı?

Test başladığından beri her tür koronavirüs (SARS, soğuk algınlığı) ve antikorlarını tespit ettiklerini (test ettiklerini) duyuyorum. Ve bu genellikle yanlış pozitiflere yol açar. Bununla ilgili çalışmalar var mı? İnsanların beni bunun için kanıt içeren makaleler veya makalelere bağlayabilir misiniz? Google’ı araştırdım, ancak elbette testin son derece doğru olduğunu söylüyor. Yardım için teşekkürler millet.

gönderen … fore7erman
[comments]

“Covid testleri hatalı mı?” üzerine 28 yorum

1. Tekirdağ dan kimler var. Covid testleri hatalı mı? . Merhaba siteniz inan ki iyi, teraziye tıkladım , hatice – 141

2. Çanakkale dan kimler var. Covid testleri hatalı mı? . Selam herkese siten süper ötesi mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 458

3. Ağrı merkezden ben ali. selamun aleyküm sayfanız valla hayran edici, sosyal medyada paylaştım 23-11-2020 20:55:58

4. Bu konu : ” Covid testleri hatalı mı? ” çok güzel. Selamın aleyküm bu web sitesi ciddiyim mükemmel, facebookta paylaştım , Gürbüz – 309

5. Çanakkale dan kimler var. Covid testleri hatalı mı? . Selamın aleyküm sayfan gerçekten çok güzel, facebookta paylaştım , emin – 89

6. Çanakkale dan kimler var. Covid testleri hatalı mı? . Merhaba paylaşımınız inanki hayran bıraktı, tebrikler , doruk – 201

7. Bu konu : ” Covid testleri hatalı mı? ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız yeminle mükemmel, tebrikler , ali – 220

8. Osmaniye dan kimler var. Covid testleri hatalı mı? . Merhaba herkese sayfanız inanılmaz çok iyi, facebookta paylaştım , – 63

9. Bu konu : ” Covid testleri hatalı mı? ” çok güzel. Mrb siten valla hayran bıraktı, teraziye tıkladım , ali – 6

10. Iğdır dan kimler var. Covid testleri hatalı mı? . selamun aleyküm paylaşımın inanki dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , ali – 38

11. Bu konu : ” Covid testleri hatalı mı? ” çok güzel. Merhaba sayfan inanılmaz çok hoşuma gitti, teşekkürler , doruk – 35

12. Eskişehir dan kimler var. Covid testleri hatalı mı? . Selam herkese bu web sitesi cidden çok güzel, saolun , memo – 227

13. Nevşehir merkezden ben memo. Merhaba paylaşımınız inanki dikkatimi çekti, face de paylaştım 11-01-2021 19:38:27

14. Erzurum merkezden ben ziya. Selam web siteniz vallaha billaha çok iyi, tebrikler 25-01-2021 21:08:51

15. İzmir merkezden ben memo. Slm paylaşımınız valla ilgi uyandırıcı, teşekkürler 26-01-2021 03:09:53

16. Bayburt dan kimler var. Covid testleri hatalı mı? . Merhaba sayfanız süper ötesi hayran bıraktı, face de paylaştım , memo – 73

17. Bu konu : ” Covid testleri hatalı mı? ” çok güzel. selamun aleyküm sayfanız inan ki dikkatimi çekti, tebrikler , Gürbüz – 1

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link