r/Ontario’da, tamamen/kısmen/vax olmayan karşılaştırmaları gösteren referans ve verilerle birlikte günlük ilanlar ve birçok başka veri vardır. İşte kısmi bir özet.

Aşı etkinlik verileri: (etkinliğe 14 gün kaldığı varsayılmıştır) Kaynak

• Bugün 100 bin durum olmayan/kısmen/tamamen aşılanmış kişiler için oranlar 9.64 / 5.35 / 1.33 (Ct: 411 / 65 / 124)

• Etkililik oranlarına çevrildiğinde, tamamen/kısmen aşılanmış kişiler %86,2 / %44,5 aşılanmamış insanlardan daha az enfekte olma olasılığı

• Etkililik oranlarına çevrildiğinde, kısmen aşılanmamış/kısmen aşılanmış kişiler 7.3x / 4.0x tamamen aşılanmış insanlardan daha fazla enfekte olma olasılığı

• Üzerinde geçen hafta, 100k başına durum olmayan/kısmen/tamamen aşılanmış kişiler için oranlar 8,48 / 5,35 / 1,33 idi

• Etkililik oranlarına çevrildiğinde, tamamen/kısmen aşılanmış kişiler %85.3 / %57.4 aşılanmamış insanlardan daha az enfekte olma olasılığı

• Bugün milyon başına mevcut yoğun bakım ünitesi olmayan/kısmen/tamamen aşılanmış kişiler için oranlar 15.66 / 7.12 / 0.75

• Etkililik oranlarına çevrildiğinde, tamamen/kısmen aşılanmış kişiler %95.2 / %54.5 aşılanmamış kişilere göre yoğun bakım ünitesinde olma olasılığı daha düşüktür

• Etkililik oranlarına çevrildiğinde, kısmen aşılanmamış/kısmen aşılanmış kişiler 20.8x / 9.4x tamamen aşılanmış insanlardan daha yoğun bakım ünitesinde olma olasılığı daha yüksektir

• Tüm YBÜ hastalarının aşılanma durumu kaydedilmediği için bu YBÜ verilerinin tam olmadığını unutmayın. Bu veritabanındaki bugünün ICU toplamı: 83 ( 67 / 9 / 7 ) un/part/ful vax split

Author

37 Comments

1. Uşak merkezden ben hatice. Mrb sayfan inanki iyi, tebrikler 23-08-2021 15:29:38

2. Bu konu : ” Covid vakası hakkında iyi bilgi unvax/kısmi/tam vax bulmak zor ” çok güzel. Selamlar paylaşım inanki çok hoşuma gitti, face de paylaştım , ahmet – 208

3. Siirt dan kimler var. Covid vakası hakkında iyi bilgi unvax/kısmi/tam vax bulmak zor . Merhaba herkese sayfanız cidden hoşuma gitti, twitter da paylaştım , – 64

4. Uşak dan kimler var. Covid vakası hakkında iyi bilgi unvax/kısmi/tam vax bulmak zor . selamun aleyküm web siteniz valla dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , Aylin – 327

5. Şırnak dan kimler var. Covid vakası hakkında iyi bilgi unvax/kısmi/tam vax bulmak zor . Selam herkese siten inan ki mükemmel, teraziye tıkladım , memo – 432

6. Burdur dan kimler var. Covid vakası hakkında iyi bilgi unvax/kısmi/tam vax bulmak zor . Merhaba herkese web sitesi vallaha billaha dikkat çekici, facebookta paylaştım , memo – 410

7. Bu konu : ” Covid vakası hakkında iyi bilgi unvax/kısmi/tam vax bulmak zor ” çok güzel. Mrb siten yeminle hoşuma gitti, facebookta paylaştım , mehmet – 283

8. Kars dan kimler var. Covid vakası hakkında iyi bilgi unvax/kısmi/tam vax bulmak zor . Mrb bu web sitesi inanki iyi, sosyal medyada paylaştım , memo – 287

9. Selam paylaşımın vallaha billaha dikkat çekici, teşekkürler

10. Hakkari merkezden ben Aylin. Merhabalar web siten süper ötesi dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 26-08-2021 13:01:17

11. Bu konu : ” Covid vakası hakkında iyi bilgi unvax/kısmi/tam vax bulmak zor ” çok güzel. Slm paylaşım vallaha billaha çok güzel, teşekkürler , doruk – 325

12. Çorum merkezden ben memo. Merhaba herkese web siten cidden hayran bıraktı, teşekkürler 27-08-2021 05:55:48

13. Sakarya dan kimler var. Covid vakası hakkında iyi bilgi unvax/kısmi/tam vax bulmak zor . Selam herkese sayfan vallaha iyi, facebookta paylaştım , ali – 339

14. Bu konu : ” Covid vakası hakkında iyi bilgi unvax/kısmi/tam vax bulmak zor ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan inanki hoşuma gitti, teşekkürler , memo – 275

15. Elazığ merkezden ben Hasan. Merhabalar paylaşım cidden güzel, face de paylaştım 30-08-2021 04:24:13

16. Selamlar bu web sitesi ciddiyim ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

17. Bu konu : ” Covid vakası hakkında iyi bilgi unvax/kısmi/tam vax bulmak zor ” çok güzel. Selamlar siten gerçekten dikkatimi çekti, saolun , doruk – 270

18. Samsun merkezden ben hatice. Selam herkese sayfan vallaha dikkatimi çekti, saolun 08-09-2021 07:27:00

19. Bu konu : ” Covid vakası hakkında iyi bilgi unvax/kısmi/tam vax bulmak zor ” çok güzel. Selamın aleyküm siten yeminle çok iyi, şukuladım , emin – 97

20. Bolu merkezden ben ali. Merhabalar paylaşım vallaha billaha hayran edici, teraziye tıkladım 09-09-2021 10:01:23

21. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Covid vakası hakkında iyi bilgi unvax/kısmi/tam vax bulmak zor ” çok güzel. Mrb siteniz süper ötesi mükemmel, teşekkürler , elif yılmaz – 190

22. selam arkadaşlar web siteniz inan ki ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

23. Bu konu : ” Covid vakası hakkında iyi bilgi unvax/kısmi/tam vax bulmak zor ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfa cidden dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 137

24. Bu konu : ” Covid vakası hakkında iyi bilgi unvax/kısmi/tam vax bulmak zor ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım süper ötesi hayran edici, saolun , Aylin – 331

25. Bu konu : ” Covid vakası hakkında iyi bilgi unvax/kısmi/tam vax bulmak zor ” çok güzel. Mrb web siteniz yeminle iyi, twitter da paylaştım , gaye – 160

26. Batman dan kimler var. Covid vakası hakkında iyi bilgi unvax/kısmi/tam vax bulmak zor . Slm web siteniz vallaha mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 110

27. Bingöl merkezden ben gaye. Slm web siteniz harbiden çok hoşuma gitti, tebrikler 16-09-2021 11:27:49

28. Kastamonu dan kimler var. Covid vakası hakkında iyi bilgi unvax/kısmi/tam vax bulmak zor . selamun aleyküm web siteniz inan ki çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , ali – 124

29. Bu konu : ” Covid vakası hakkında iyi bilgi unvax/kısmi/tam vax bulmak zor ” çok güzel. Selam herkese siteniz süper ötesi güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 310

30. Bu konu : ” Covid vakası hakkında iyi bilgi unvax/kısmi/tam vax bulmak zor ” çok güzel. Selam herkese sayfanız valla hayran bıraktı, şukuladım , emin – 164

31. Adıyaman merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm web sitesi cidden çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 18-09-2021 09:51:00

32. Gümüşhane merkezden ben Hasan. Selamlar bu web sitesi ciddiyim dikkatimi çekti, saolun 18-09-2021 15:14:52

33. Bu konu : ” Covid vakası hakkında iyi bilgi unvax/kısmi/tam vax bulmak zor ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın inan ki çok güzel, sağolun , gaye – 222

34. elif yılmaz Reply

Malatya dan kimler var. Covid vakası hakkında iyi bilgi unvax/kısmi/tam vax bulmak zor . selam arkadaşlar siteniz gerçekten çok hoşuma gitti, tebrikler , elif yılmaz – 15

35. Yalova dan kimler var. Covid vakası hakkında iyi bilgi unvax/kısmi/tam vax bulmak zor . Selam herkese web sitesi vallaha billaha dikkat çekici, facebookta paylaştım , ali – 172

Write A Comment