Covid aşısı söyleminde büyük bir değişiklik fark eden başka biri var mı? Covid Vax’in ilk günlerinde popüler neden, “Ailem, arkadaşlarım ve komşularım için aşı oluyorum” idi. Aşılanmış arkadaşlarım ve ailem, “tamamen aşılanmış” oldukları için doğrudan virüse karşı bağışıklık kazanmaya başladılar. Şimdi, vax’ın virüse ve bulaşmaya karşı daha önce düşünüldüğü kadar etkili olmadığı ortaya çıktığına göre, “vax, covid alırsam semptomları azaltacaktır.”

32 Comments

1. Mersin merkezden ben emin. Mrb web siteniz valla hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 31-07-2021 01:02:05

2. Bu konu : ” Covid Vax kişisel anlatısı değişti ” çok güzel. Selamlar paylaşım ciddiyim hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , ziya – 224

3. Osmaniye dan kimler var. Covid Vax kişisel anlatısı değişti . Slm web siten cidden çok hoşuma gitti, face de paylaştım , mehmet – 429

4. Samsun dan kimler var. Covid Vax kişisel anlatısı değişti . Selam siten harbiden çok iyi, twitter da paylaştım , Aylin – 128

5. Bu konu : ” Covid Vax kişisel anlatısı değişti ” çok güzel. Selam paylaşımınız gerçekten hayran bıraktı, saolun , ali – 4

6. elif yılmaz Reply

Selam herkese paylaşımın yeminle hayran edici, teraziye tıkladım

7. Merhabalar paylaşımınız süper ötesi dikkatimi çekti, face de paylaştım

8. Merhaba paylaşım süper ötesi çok güzel, sosyal medyada paylaştım

9. Tokat merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar paylaşımınız ciddiyim güzel, sosyal medyada paylaştım 03-08-2021 07:37:23

10. Denizli dan kimler var. Covid Vax kişisel anlatısı değişti . selam arkadaşlar web sitesi cidden iyi, şukuladım , memo – 185

11. Slm siten ciddiyim çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

12. Selamlar web siten süper ötesi dikkatimi çekti, sağolun

13. Kırşehir dan kimler var. Covid Vax kişisel anlatısı değişti . Selam sayfa inanılmaz çok güzel, saolun , ahmet – 391

14. Gümüşhane dan kimler var. Covid Vax kişisel anlatısı değişti . selam arkadaşlar paylaşım vallaha billaha çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , ali – 73

15. Selamın aleyküm sayfanız inanki güzel, teraziye tıkladım

16. Bu konu : ” Covid Vax kişisel anlatısı değişti ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım süper ötesi hoşuma gitti, teraziye tıkladım , ahmet – 397

17. Batman merkezden ben Hasan. Selam bu web sitesi harbiden mükemmel, şukuladım 12-08-2021 02:31:34

18. Bu konu : ” Covid Vax kişisel anlatısı değişti ” çok güzel. Merhabalar web sitesi yeminle mükemmel, face de paylaştım , – 135

19. Çorum dan kimler var. Covid Vax kişisel anlatısı değişti . Selamın aleyküm sayfanız inanılmaz çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , ali – 329

20. Nevşehir merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar web sitesi süper ötesi iyi, teraziye tıkladım 24-08-2021 02:34:45

21. Bilecik merkezden ben doruk. Mrb sayfan ciddiyim dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 25-08-2021 07:01:36

22. Bu konu : ” Covid Vax kişisel anlatısı değişti ” çok güzel. selam arkadaşlar siten inanki hayran bıraktı, twitter da paylaştım , gaye – 420

23. İzmir merkezden ben emin. Slm web siteniz inanki güzel, teraziye tıkladım 30-08-2021 09:10:44

24. Adana dan kimler var. Covid Vax kişisel anlatısı değişti . Merhaba herkese paylaşım valla iyi, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 195

25. Karabük merkezden ben memo. merhaba arkadaşlar siteniz harbiden çok hoşuma gitti, sağolun 01-09-2021 16:39:08

26. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Covid Vax kişisel anlatısı değişti ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız harbiden çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 151

27. Zonguldak merkezden ben . Selamlar bu web sitesi inanki hoşuma gitti, saolun 17-09-2021 04:11:09

28. Merhaba sayfanız yeminle dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum

29. Bu konu : ” Covid Vax kişisel anlatısı değişti ” çok güzel. Mrb sayfan gerçekten dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 24

30. Samsun dan kimler var. Covid Vax kişisel anlatısı değişti . Mrb sayfa gerçekten çok iyi, teşekkürler , ziya – 359

31. merhaba arkadaşlar paylaşımın gerçekten çok iyi, linkedinde paylaştım

Write A Comment