Kategoriler
Genel

Covid ve ayaklanmalar, olan bitenden dikkat dağıtır.

Tamam, burada benimle kal. Ya covid-19, bizi elitlerin yellowstone patlaması için yiyecek kaynaklarını artırabilmesi için kilitlemeye koyacak olsaydı? Sığır eti domuz eti ve tavuk ötenazi bildirilen kitle miktarları ancak herhangi bir yangın ya da toplu mezar görüyorum hatırlamıyorum. Onlar ucuz bir büyük gıda fazlası elde etmek için gıda tedarik zincirini bozdu.

Aynı şey, petrol piyasasının imrenilecek çevresel felaket için büyük miktarlarda petrolü ödemesi için de söylenebilir. Sadece teorik olarak taraf tutmayan isyanlar ve protestolar, önemli insanların hareketlerinin fark edilmemesine izin vermek içindir. Adım 3 ne olacağını bilmiyorum ama bence bu süper valcano sarı taş hazırlanıyor.

“Covid ve ayaklanmalar, olan bitenden dikkat dağıtır.” için 9 yanıt

Kars merkezden ben ali. selam arkadaşlar siten valla çok güzel, teraziye tıkladım 04-06-2020 20:01:41

Ardahan merkezden ben doruk. selam arkadaşlar sayfanız yeminle hayran edici, twitter da paylaştım 06-06-2020 13:04:18

Rize merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese siteniz süper ötesi dikkat çekici, face de paylaştım 27-06-2020 03:09:44

Düzce merkezden ben doruk. Selam herkese siten vallaha billaha hayran edici, twitter da paylaştım 01-07-2020 13:21:07

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir