açık reddit ve twitter, %98 PRO VAX ve Covid Doomers. açık Youtube, ne ana haberlerden ne de beğenmeme sayısı beğeni sayısından fazla olmayan diğer kanallardan bir video bulamıyorsunuz ve neredeyse tüm yorumlar geri geliyor.

Neden her sitede bir yankı odası gibi görünüyor? Yani YouTube’da yorum yapan yüz binlerce gerçek insan, twitter ve reddit’te neredeler? Bu yoğun propaganda sitelerinde neden tek taraflı görünüyor? YouTube’un kontrol edilmediğini söylemiyorum.

Reddit’te, anlatıya aykırı herhangi bir yorumu sansürler ve bunun için sizi yasaklarlar!
Twitter’da çok garip, bazı gönderiler “Ne oluyor” bölüm büyük ölçüde anti-covid iken, çok daha fazla gönderi ağırlıklı olarak covid yanlısı. bana organik gelmiyor Çoğu gönderi tek taraflı şilin gibi görünüyor, kendi gözlerimle görmeme rağmen, diğer bazı gönderilerde tam tersi.

35 Comments

1. Bu konu : ” COVİD ve Deneysel Tehditlere Karşı EN ÇOK Geri Tepmeyi neden yalnızca YouTube’da bulabilirsiniz? ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfan yeminle hayran bıraktı, tebrikler , Emine – 251

2. Eskişehir merkezden ben hatice. Selam siten gerçekten hayran edici, face de paylaştım 28-06-2021 15:16:11

3. Merhabalar sayfa süper ötesi ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

4. Merhaba herkese bu web sitesi inan ki hayran edici, saolun

5. Bu konu : ” COVİD ve Deneysel Tehditlere Karşı EN ÇOK Geri Tepmeyi neden yalnızca YouTube’da bulabilirsiniz? ” çok güzel. Selam paylaşım valla dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , – 345

6. Merhabalar paylaşımınız vallaha billaha çok güzel, saolun

7. selam arkadaşlar sayfan cidden dikkat çekici, tebrikler

8. Merhaba herkese sayfanız inan ki hayran edici, tebrikler

9. elif yılmaz Reply

Kilis dan kimler var. COVİD ve Deneysel Tehditlere Karşı EN ÇOK Geri Tepmeyi neden yalnızca YouTube’da bulabilirsiniz? . Merhaba herkese sayfanız vallaha çok güzel, face de paylaştım , elif yılmaz – 351

10. Bu konu : ” COVİD ve Deneysel Tehditlere Karşı EN ÇOK Geri Tepmeyi neden yalnızca YouTube’da bulabilirsiniz? ” çok güzel. Selamlar paylaşım süper ötesi çok güzel, linkedinde paylaştım , ali – 299

11. elif yılmaz Reply

Gümüşhane dan kimler var. COVİD ve Deneysel Tehditlere Karşı EN ÇOK Geri Tepmeyi neden yalnızca YouTube’da bulabilirsiniz? . selam arkadaşlar bu web sitesi gerçekten dikkat çekici, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 458

12. Bu konu : ” COVİD ve Deneysel Tehditlere Karşı EN ÇOK Geri Tepmeyi neden yalnızca YouTube’da bulabilirsiniz? ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız inanki hayran bıraktı, face de paylaştım , Emine – 195

13. merhaba arkadaşlar sayfanız inanılmaz hayran edici, şukuladım

14. Isparta dan kimler var. COVİD ve Deneysel Tehditlere Karşı EN ÇOK Geri Tepmeyi neden yalnızca YouTube’da bulabilirsiniz? . Mrb siten vallaha billaha çok iyi, teşekkürler , ali – 2

15. Malatya merkezden ben emin. Merhabalar paylaşımın inanılmaz güzel, tebrikler 28-07-2021 10:40:41

16. Ardahan dan kimler var. COVİD ve Deneysel Tehditlere Karşı EN ÇOK Geri Tepmeyi neden yalnızca YouTube’da bulabilirsiniz? . Mrb siteniz inanılmaz iyi, teraziye tıkladım , doruk – 188

17. Gümüşhane merkezden ben ali. selam arkadaşlar sayfa vallaha iyi, tebrikler 30-07-2021 14:59:01

18. Selam herkese bu web sitesi yeminle ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

19. Tekirdağ dan kimler var. COVİD ve Deneysel Tehditlere Karşı EN ÇOK Geri Tepmeyi neden yalnızca YouTube’da bulabilirsiniz? . Selam sayfa cidden dikkat çekici, face de paylaştım , hatice – 183

20. Ankara dan kimler var. COVİD ve Deneysel Tehditlere Karşı EN ÇOK Geri Tepmeyi neden yalnızca YouTube’da bulabilirsiniz? . Selam herkese siten inanılmaz iyi, sağolun , ali – 480

21. Karabük dan kimler var. COVİD ve Deneysel Tehditlere Karşı EN ÇOK Geri Tepmeyi neden yalnızca YouTube’da bulabilirsiniz? . Selamlar web sitesi gerçekten iyi, şukuladım , Emine – 294

22. Merhaba web siteniz cidden çok iyi, sosyal medyada paylaştım

23. elif yılmaz Reply

Kırşehir merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese web siteniz gerçekten çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 31-08-2021 19:47:03

24. selam arkadaşlar sayfan gerçekten güzel, facebookta paylaştım

25. Kırıkkale dan kimler var. COVİD ve Deneysel Tehditlere Karşı EN ÇOK Geri Tepmeyi neden yalnızca YouTube’da bulabilirsiniz? . selam arkadaşlar sayfan ciddiyim hoşuma gitti, sağolun , Emine – 466

26. Bu konu : ” COVİD ve Deneysel Tehditlere Karşı EN ÇOK Geri Tepmeyi neden yalnızca YouTube’da bulabilirsiniz? ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan inanki dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , ali – 497

27. Selam herkese paylaşımın süper ötesi dikkat çekici, twitter da paylaştım

28. elif yılmaz Reply

Kırşehir merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese sayfan ciddiyim çok güzel, facebookta paylaştım 16-09-2021 23:12:54

29. Niğde dan kimler var. COVİD ve Deneysel Tehditlere Karşı EN ÇOK Geri Tepmeyi neden yalnızca YouTube’da bulabilirsiniz? . merhaba arkadaşlar siteniz inanki hoşuma gitti, teraziye tıkladım , hatice – 387

30. Selam herkese siteniz harbiden dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

Write A Comment