“covid verilerinin çoğunun neden saçma olduğunu” kapsamlı bir iş parçacığı oluşturacak. burada başka neyin gitmesi gerekiyor?

virüsle ilgili tüm saçma haberleri listeleyen ve aşağıdaki gibi her türden şey için kanıt sağlayan bağlantılar içeren bir gönderi yapacağım:

• pcr testleri saçmalıktı

• İtalyan nobel virolog adayı, italya testlerinin, sayıları büyük ölçüde şişiren üç markör proteinden biri yerine üç markör proteinden birinin kullanılmasıyla bilerek kusurlu olduğunu söyledi.

• covid ölüm sayıları saçmalıktır (komorbiditeler vb.)

• asemptomatik bulaşmayı gösteren çalışmalar bir şey değildir.

• Japonya gibi kilitlenme olmadan iyi durumda olan ülke örnekleri.

başka ne eklemem gerekiyor? Sadece araştırmam ve eklemem gereken başka şeyler arıyorum. Bu konuyu yaptığımda aşıları atlıyorum, çünkü çok büyük olur. ayrıca WHO, CDC, NIH, vs.’deki tüm yolsuzluğu atlamak, sadece kilitlemelerin neden gerçekten aptalca bir fikir olduğunu ve her bir pozisyonu destekleyen kötü bağlantı bağlantılarını destekleyen kapsamlı bir ampirik kanıt listesi yapmak istiyor.

This Post Has 33 Comments

1. Emine

Ağrı merkezden ben Emine. Selamlar siteniz gerçekten çok güzel, sosyal medyada paylaştım 01-01-2021 15:24:45

2. Aylin

Bartın dan kimler var. “covid verilerinin çoğunun neden saçma olduğunu” kapsamlı bir iş parçacığı oluşturacak. burada başka neyin gitmesi gerekiyor? . merhaba arkadaşlar sayfa inan ki çok iyi, twitter da paylaştım , Aylin – 95

3. emin

Ardahan dan kimler var. “covid verilerinin çoğunun neden saçma olduğunu” kapsamlı bir iş parçacığı oluşturacak. burada başka neyin gitmesi gerekiyor? . Slm sayfan inanki iyi, tebrikler , emin – 91

4. ahmet

Bu konu : ” “covid verilerinin çoğunun neden saçma olduğunu” kapsamlı bir iş parçacığı oluşturacak. burada başka neyin gitmesi gerekiyor? ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın cidden mükemmel, face de paylaştım , ahmet – 80

5. Aylin

Bu konu : ” “covid verilerinin çoğunun neden saçma olduğunu” kapsamlı bir iş parçacığı oluşturacak. burada başka neyin gitmesi gerekiyor? ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten inanılmaz iyi, linkedinde paylaştım , Aylin – 201

6. memo

Slm paylaşımın süper ötesi dikkat çekici, teşekkürler

7. hatice

Karaman dan kimler var. “covid verilerinin çoğunun neden saçma olduğunu” kapsamlı bir iş parçacığı oluşturacak. burada başka neyin gitmesi gerekiyor? . Merhaba bu web sitesi valla mükemmel, twitter da paylaştım , hatice – 361

8. doruk

Kırklareli dan kimler var. “covid verilerinin çoğunun neden saçma olduğunu” kapsamlı bir iş parçacığı oluşturacak. burada başka neyin gitmesi gerekiyor? . Merhabalar sayfanız harbiden ilgi uyandırıcı, şukuladım , doruk – 160

9. gaye

Ardahan dan kimler var. “covid verilerinin çoğunun neden saçma olduğunu” kapsamlı bir iş parçacığı oluşturacak. burada başka neyin gitmesi gerekiyor? . Merhabalar paylaşımınız vallaha mükemmel, teraziye tıkladım , gaye – 269

10. Emine

selamun aleyküm web siteniz harbiden hayran bıraktı, şukuladım

11. hatice

Gaziantep merkezden ben hatice. selamun aleyküm sayfan süper ötesi mükemmel, saolun 18-01-2021 08:47:24

12. elif yılmaz

Ankara dan kimler var. “covid verilerinin çoğunun neden saçma olduğunu” kapsamlı bir iş parçacığı oluşturacak. burada başka neyin gitmesi gerekiyor? . Merhabalar sayfa yeminle hayran bıraktı, saolun , elif yılmaz – 247

13. elif yılmaz

Selam herkese web siteniz gerçekten hayran edici, teşekkürler

14. ahmet

Balıkesir merkezden ben ahmet. Selam herkese bu web sitesi valla mükemmel, teşekkürler 20-01-2021 15:54:46

15. gaye

Bu konu : ” “covid verilerinin çoğunun neden saçma olduğunu” kapsamlı bir iş parçacığı oluşturacak. burada başka neyin gitmesi gerekiyor? ” çok güzel. Selamlar sayfanız yeminle iyi, sosyal medyada paylaştım , gaye – 226

16. ali

Mrb sayfanız inanılmaz dikkatimi çekti, teraziye tıkladım

17. mehmet

Mrb paylaşımın valla hayran edici, saolun

18. doruk

Bu konu : ” “covid verilerinin çoğunun neden saçma olduğunu” kapsamlı bir iş parçacığı oluşturacak. burada başka neyin gitmesi gerekiyor? ” çok güzel. Mrb paylaşımın yeminle hayran edici, tebrikler , doruk – 92

19. doruk

Bu konu : ” “covid verilerinin çoğunun neden saçma olduğunu” kapsamlı bir iş parçacığı oluşturacak. burada başka neyin gitmesi gerekiyor? ” çok güzel. Merhaba sayfan vallaha hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , doruk – 473

20. ahmet

Bu konu : ” “covid verilerinin çoğunun neden saçma olduğunu” kapsamlı bir iş parçacığı oluşturacak. burada başka neyin gitmesi gerekiyor? ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan ciddiyim çok iyi, teşekkürler , ahmet – 89

21. emin

Siirt dan kimler var. “covid verilerinin çoğunun neden saçma olduğunu” kapsamlı bir iş parçacığı oluşturacak. burada başka neyin gitmesi gerekiyor? . merhaba arkadaşlar siten harbiden çok iyi, şukuladım , emin – 293

22. doruk

Selam sayfa inanki çok güzel, twitter da paylaştım

23. Emine

Bu konu : ” “covid verilerinin çoğunun neden saçma olduğunu” kapsamlı bir iş parçacığı oluşturacak. burada başka neyin gitmesi gerekiyor? ” çok güzel. Merhabalar web siteniz vallaha billaha dikkat çekici, face de paylaştım , Emine – 261

24. elif yılmaz

Aksaray merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar siten inanılmaz hayran edici, face de paylaştım 20-02-2021 10:56:41

25. ahmet

Burdur merkezden ben ahmet. Slm siteniz inan ki dikkatimi çekti, face de paylaştım 23-02-2021 08:19:40

26. Anonim

Selamlar siteniz cidden iyi, tebrikler

27. ali

Bu konu : ” “covid verilerinin çoğunun neden saçma olduğunu” kapsamlı bir iş parçacığı oluşturacak. burada başka neyin gitmesi gerekiyor? ” çok güzel. Merhaba web siten ciddiyim dikkat çekici, twitter da paylaştım , ali – 246

28. doruk

Aksaray dan kimler var. “covid verilerinin çoğunun neden saçma olduğunu” kapsamlı bir iş parçacığı oluşturacak. burada başka neyin gitmesi gerekiyor? . Merhaba herkese web siteniz yeminle dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 458

29. gaye

Merhaba herkese paylaşım süper ötesi hayran edici, saolun

30. banu

Kırıkkale dan kimler var. “covid verilerinin çoğunun neden saçma olduğunu” kapsamlı bir iş parçacığı oluşturacak. burada başka neyin gitmesi gerekiyor? . Selam herkese paylaşımınız valla güzel, sağolun , banu – 289

31. Emine

Çankırı merkezden ben Emine. Selamlar siten vallaha hayran bıraktı, twitter da paylaştım 21-03-2021 00:13:06

32. Emine

selam arkadaşlar siten valla çok hoşuma gitti, tebrikler

33. Aylin

selamun aleyküm web siten yeminle güzel, face de paylaştım

Bir cevap yazın