Covid neden Cuma günleri diğer hafta içi günlere göre iki kat, Pazar günlerine göre beş kat daha fazla insanı öldürüyor? John Hopkins’teki günlük ölüm ve yeni enfeksiyon tablosu için sağ tarafa bakın ve tıklayın:

https://gisanddata.maps.arcgis.com/apps/dashboards/bda7594740fd40299423467b48e9ecf6

Görünüşe göre covid cuma günleri fazla mesai yapıyor ve hafta sonunu tatil yapmayı tercih ediyor ya da yalan perde arkasında menfur bir şeyler mi dönüyor? Ne düşünüyorsun?

Başka bir notta, komplo teorilerinin artık seçim sahtekarlığı veya covid de dahil olmak üzere ABD terör tehdidinin bir parçası olarak kabul edildiği görülüyor. DHS. “Bilinen veya şüphelenilen tehdit aktörleri tarafından dezenformasyonun, komplo teorilerinin ve yanlış anlatıların yayılmasıyla bağlantılı çevrimiçi faaliyetler de dahil olmak üzere” şeyler arıyor ve gerektiğinde güncel bilgiler sağlıyor. Şimdi gestapo propaganda departmanını kuruyor ve “DHS aynı zamanda güvenilir bilgi kaynaklarını çürütmek ve mümkün olduğunda yanlış anlatıları ve kasıtlı dezenformasyonu engellemek için ilerletiyor ve direnişe karşı direnci artırmak için eğitim materyalleri sağlıyor” belirten son söz ve gerçek olacak. dezenformasyon, komplo teorileri ve yanlış anlatılarla etkileşime girme ve bunları yaymayla ilgili riskler.”

https://www.dhs.gov/ntas/advisory/national-terrorism-advisory-system-bulletin-agust-13-2021

Herkesi aşı olmaya zorluyorlar, böylece aşı olmayan bir “kontrol grubu” olmayacak çünkü o zaman aşının covid’e karşı etkilerinin ne olduğunu söyleyebiliriz, şimdi herhangi bir sert etki için sadece covid’i suçlayabilirler. Sanırım bu yüzden son zamanlarda birkaç dünya lideri öldürüldü, çünkü hepsi covid aşılarını reddetti. Gördüğümüz bir şey, Scam Amca, Eczacılık ve ana akım medyadan gelen yanlış ve çelişkili bilgilerin miktarıdır.

38 Comments

1. Trabzon merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar paylaşım ciddiyim çok güzel, tebrikler 15-08-2021 00:16:13

2. selam arkadaşlar sayfan yeminle dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

3. Ordu merkezden ben emin. Merhabalar siten ciddiyim dikkat çekici, twitter da paylaştım 15-08-2021 00:20:25

4. selamun aleyküm web siten süper ötesi ilgi uyandırıcı, teşekkürler

5. Merhaba herkese siteniz harbiden çok güzel, twitter da paylaştım

6. elif yılmaz Reply

Ordu dan kimler var. Covid Virüsü Hafta Sonlarını Sakinleştirmeyi Seviyor ve Cuma Günleri Fazla Mesai Yapıyor. . Selamın aleyküm paylaşımın ciddiyim güzel, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 26

7. Merhaba bu web sitesi valla hayran edici, tebrikler

8. Mersin dan kimler var. Covid Virüsü Hafta Sonlarını Sakinleştirmeyi Seviyor ve Cuma Günleri Fazla Mesai Yapıyor. . Selamlar siten vallaha mükemmel, saolun , doruk – 200

9. Bu konu : ” Covid Virüsü Hafta Sonlarını Sakinleştirmeyi Seviyor ve Cuma Günleri Fazla Mesai Yapıyor. ” çok güzel. Mrb sayfan valla mükemmel, twitter da paylaştım , mehmet – 131

10. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Covid Virüsü Hafta Sonlarını Sakinleştirmeyi Seviyor ve Cuma Günleri Fazla Mesai Yapıyor. ” çok güzel. Selamlar sayfanız vallaha ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , elif yılmaz – 456

11. Bu konu : ” Covid Virüsü Hafta Sonlarını Sakinleştirmeyi Seviyor ve Cuma Günleri Fazla Mesai Yapıyor. ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımınız yeminle çok iyi, şukuladım , – 421

12. Zonguldak merkezden ben . Merhaba herkese paylaşımın ciddiyim hayran edici, saolun 15-08-2021 01:15:26

13. Merhabalar paylaşımınız cidden çok güzel, linkedinde paylaştım

14. Bu konu : ” Covid Virüsü Hafta Sonlarını Sakinleştirmeyi Seviyor ve Cuma Günleri Fazla Mesai Yapıyor. ” çok güzel. Merhabalar web siten harbiden hoşuma gitti, facebookta paylaştım , ziya – 456

15. Bu konu : ” Covid Virüsü Hafta Sonlarını Sakinleştirmeyi Seviyor ve Cuma Günleri Fazla Mesai Yapıyor. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siteniz inanılmaz güzel, twitter da paylaştım , mehmet – 466

16. Adıyaman dan kimler var. Covid Virüsü Hafta Sonlarını Sakinleştirmeyi Seviyor ve Cuma Günleri Fazla Mesai Yapıyor. . selamun aleyküm paylaşımın gerçekten hoşuma gitti, teşekkürler , doruk – 387

17. Gürbüz Reply

Sinop merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese bu web sitesi ciddiyim çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 18-08-2021 17:49:50

18. Merhabalar web siten ciddiyim dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

19. Selam herkese sayfanız vallaha billaha mükemmel, face de paylaştım

20. Siirt merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar paylaşımınız cidden ilgi uyandırıcı, tebrikler 21-08-2021 03:58:53

21. Karabük merkezden ben doruk. Merhaba herkese web sitesi vallaha iyi, sosyal medyada paylaştım 23-08-2021 22:18:53

22. elif yılmaz Reply

Artvin dan kimler var. Covid Virüsü Hafta Sonlarını Sakinleştirmeyi Seviyor ve Cuma Günleri Fazla Mesai Yapıyor. . Merhabalar paylaşımın inanki hayran edici, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 63

23. Sakarya dan kimler var. Covid Virüsü Hafta Sonlarını Sakinleştirmeyi Seviyor ve Cuma Günleri Fazla Mesai Yapıyor. . Mrb paylaşımın inan ki hayran bıraktı, facebookta paylaştım , hatice – 160

24. Bilecik merkezden ben ziya. selam arkadaşlar paylaşımın inanki iyi, saolun 31-08-2021 18:14:20

25. Çankırı merkezden ben Emine. Merhaba siten inan ki dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 01-09-2021 22:25:48

26. Bu konu : ” Covid Virüsü Hafta Sonlarını Sakinleştirmeyi Seviyor ve Cuma Günleri Fazla Mesai Yapıyor. ” çok güzel. Selam siteniz harbiden hoşuma gitti, face de paylaştım , Gürbüz – 32

27. Bartın dan kimler var. Covid Virüsü Hafta Sonlarını Sakinleştirmeyi Seviyor ve Cuma Günleri Fazla Mesai Yapıyor. . Merhaba bu web sitesi harbiden dikkat çekici, face de paylaştım , mehmet – 409

28. Selamın aleyküm paylaşımınız vallaha billaha dikkatimi çekti, tebrikler

29. Tokat dan kimler var. Covid Virüsü Hafta Sonlarını Sakinleştirmeyi Seviyor ve Cuma Günleri Fazla Mesai Yapıyor. . Selamlar sayfan ciddiyim çok iyi, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 141

30. Bu konu : ” Covid Virüsü Hafta Sonlarını Sakinleştirmeyi Seviyor ve Cuma Günleri Fazla Mesai Yapıyor. ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın vallaha billaha çok güzel, şukuladım , ali – 163

31. Bu konu : ” Covid Virüsü Hafta Sonlarını Sakinleştirmeyi Seviyor ve Cuma Günleri Fazla Mesai Yapıyor. ” çok güzel. selamun aleyküm bu web sitesi ciddiyim iyi, tebrikler , banu – 193

32. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Covid Virüsü Hafta Sonlarını Sakinleştirmeyi Seviyor ve Cuma Günleri Fazla Mesai Yapıyor. ” çok güzel. Merhaba paylaşım gerçekten ilgi uyandırıcı, saolun , elif yılmaz – 470

33. Mardin dan kimler var. Covid Virüsü Hafta Sonlarını Sakinleştirmeyi Seviyor ve Cuma Günleri Fazla Mesai Yapıyor. . Mrb paylaşım vallaha billaha hoşuma gitti, şukuladım , ali – 98

34. Şanlıurfa dan kimler var. Covid Virüsü Hafta Sonlarını Sakinleştirmeyi Seviyor ve Cuma Günleri Fazla Mesai Yapıyor. . Selamlar web siten inanılmaz çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , Hasan – 211

35. Gümüşhane merkezden ben mehmet. Mrb web siten gerçekten iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 26-09-2021 12:45:32

Write A Comment