covid yakalamaya çalışmak için yolumdan çekiliyorum

Yakalamanızın 6 aydan 1 yıla kadar süreceğini tahmin ediyorum. Bir ay içinde buna sahip olduğunuzu düşüneceksiniz, ama sadece nezle olduğu ortaya çıkacak. Kanmayın.

Görünmez düşmanımız tarafından saldırıya uğradığınızda iyi şanslar. O kadar acımasız ki, insanlar artık bunun peşine düşüyor.

“covid yakalamaya çalışmak için yolumdan çekiliyorum” üzerine 47 yorum

1. Burdur merkezden ben Emine. selamun aleyküm web siten cidden hayran edici, teraziye tıkladım 20-09-2020 21:23:38

2. Ankara merkezden ben ahmet. Selam paylaşım vallaha billaha dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 22-09-2020 02:01:48

3. Yalova merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese web sitesi inanki iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 29-09-2020 11:24:02

4. Şırnak merkezden ben ziya. Selamın aleyküm web siteniz cidden dikkat çekici, teraziye tıkladım 02-10-2020 02:17:56

5. Burdur merkezden ben doruk. Selam herkese web siteniz süper ötesi çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 02-10-2020 11:18:57

6. Düzce merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm web siteniz yeminle mükemmel, saolun 02-10-2020 12:50:54

7. Iğdır merkezden ben banu. Selamlar siten inan ki dikkat çekici, şukuladım 02-10-2020 12:51:22

8. Osmaniye merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar paylaşımınız yeminle dikkatimi çekti, teşekkürler 11-10-2020 08:01:06

9. Manisa dan kimler var. covid yakalamaya çalışmak için yolumdan çekiliyorum . Selamın aleyküm paylaşımınız inanki çok hoşuma gitti, tebrikler , emin – 166

10. Konya merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar sayfanız ciddiyim ilgi uyandırıcı, tebrikler 09-11-2020 21:14:56

11. Bu konu : ” covid yakalamaya çalışmak için yolumdan çekiliyorum ” çok güzel. Selam herkese sayfanız cidden mükemmel, twitter da paylaştım , banu – 92

12. Iğdır merkezden ben ziya. Selamın aleyküm sayfan inanılmaz dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 23-11-2020 21:48:54

13. Kırşehir dan kimler var. covid yakalamaya çalışmak için yolumdan çekiliyorum . merhaba arkadaşlar paylaşımınız vallaha billaha dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 427

14. Bu konu : ” covid yakalamaya çalışmak için yolumdan çekiliyorum ” çok güzel. Mrb paylaşımınız ciddiyim hayran bıraktı, teşekkürler , ahmet – 205

15. Yozgat dan kimler var. covid yakalamaya çalışmak için yolumdan çekiliyorum . selam arkadaşlar sayfan inan ki dikkatimi çekti, saolun , mehmet – 334

16. Edirne merkezden ben Hasan. Merhaba sayfan harbiden ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 15-12-2020 22:44:05

17. Kırşehir dan kimler var. covid yakalamaya çalışmak için yolumdan çekiliyorum . Selam sayfanız vallaha billaha çok iyi, şukuladım , Gürbüz – 74

18. Ardahan dan kimler var. covid yakalamaya çalışmak için yolumdan çekiliyorum . Selam siteniz inanılmaz güzel, şukuladım , Emine – 123

19. Bu konu : ” covid yakalamaya çalışmak için yolumdan çekiliyorum ” çok güzel. Mrb sayfanız gerçekten çok güzel, saolun , emin – 132

20. Adana merkezden ben gaye. Merhaba herkese bu web sitesi inanki güzel, tebrikler 01-01-2021 14:58:35

21. Adana merkezden ben . Mrb siten gerçekten mükemmel, sosyal medyada paylaştım 09-01-2021 09:56:17

22. Bu konu : ” covid yakalamaya çalışmak için yolumdan çekiliyorum ” çok güzel. Slm sayfanız yeminle çok güzel, facebookta paylaştım , ahmet – 237

23. Karabük dan kimler var. covid yakalamaya çalışmak için yolumdan çekiliyorum . Mrb sayfanız yeminle çok iyi, teraziye tıkladım , memo – 414

24. Bu konu : ” covid yakalamaya çalışmak için yolumdan çekiliyorum ” çok güzel. Merhaba web siten ciddiyim çok iyi, tebrikler , Hasan – 247

25. Ordu dan kimler var. covid yakalamaya çalışmak için yolumdan çekiliyorum . Merhaba herkese web siteniz ciddiyim mükemmel, face de paylaştım , mehmet – 288

26. Bitlis dan kimler var. covid yakalamaya çalışmak için yolumdan çekiliyorum . Selamlar siten valla dikkatimi çekti, tebrikler , emin – 75

27. Gümüşhane dan kimler var. covid yakalamaya çalışmak için yolumdan çekiliyorum . Selam paylaşım inan ki dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , gaye – 291

28. Bu konu : ” covid yakalamaya çalışmak için yolumdan çekiliyorum ” çok güzel. Selam herkese paylaşım gerçekten hoşuma gitti, sağolun , gaye – 426

29. Şırnak merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar web sitesi süper ötesi hayran edici, teşekkürler 02-02-2021 10:37:01

30. Denizli dan kimler var. covid yakalamaya çalışmak için yolumdan çekiliyorum . Merhabalar bu web sitesi gerçekten hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 327

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link