İşte Berlin protestosunun CANLI akışı için bazı bağlantılar Sat 29 Ağu 2020, 10: 00-22: 00
Robert Kennedy Jr.’ın orada bir konuşma yapması bekleniyor.

Şerit – https://youtu.be/oLI86rLaji8
Ruptly – https://youtu.be/8Hr-jdoq-dk
https://demo.stream/live
https://demo.stream/epochtimes
https://demo.stream/extremnews
https://demo.stream/stefanbauer
https://demo.stream/berlinberlin
https://demo.stream/berlinberlin

Gönderen … Fuck_Banksters
[comments]

Author

77 Comments

1. elif yılmaz Reply

selam arkadaşlar sayfan yeminle hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

2. Selamlar sayfan inan ki çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

3. İzmir merkezden ben banu. selamun aleyküm paylaşım cidden mükemmel, sosyal medyada paylaştım 29-08-2020 15:56:58

4. Siirt merkezden ben doruk. Selamlar bu web sitesi vallaha dikkatimi çekti, şukuladım 29-08-2020 16:29:13

5. Aydın merkezden ben banu. selamun aleyküm siteniz vallaha ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 29-08-2020 18:13:22

6. Yozgat merkezden ben doruk. Selamın aleyküm web sitesi gerçekten mükemmel, sosyal medyada paylaştım 31-08-2020 18:53:16

7. Edirne merkezden ben ahmet. selamun aleyküm paylaşımınız valla çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 03-09-2020 17:13:32

8. selamun aleyküm paylaşımınız gerçekten dikkat çekici, twitter da paylaştım

9. Osmaniye merkezden ben Emine. Merhabalar sayfan gerçekten çok iyi, tebrikler 10-09-2020 18:06:10

10. Manisa merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar sayfa vallaha billaha dikkat çekici, teraziye tıkladım 11-09-2020 21:39:55

11. selamun aleyküm web sitesi harbiden güzel, linkedinde paylaştım

12. Merhabalar paylaşım harbiden mükemmel, twitter da paylaştım

13. Merhaba herkese paylaşımınız gerçekten güzel, teraziye tıkladım

14. Selamın aleyküm paylaşımınız inanki hayran bıraktı, tebrikler

15. Van merkezden ben banu. Merhaba web siten inanılmaz çok hoşuma gitti, sağolun 02-10-2020 09:50:18

16. Çorum merkezden ben doruk. selamun aleyküm bu web sitesi gerçekten dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 02-10-2020 11:20:48

17. Mrb web siteniz gerçekten çok hoşuma gitti, saolun

18. Antalya dan kimler var. COVID zorbalığına karşı CANLI Berlin protestosu – bağlantılar . selam arkadaşlar paylaşım inanki güzel, saolun , doruk – 276

19. Hakkari dan kimler var. COVID zorbalığına karşı CANLI Berlin protestosu – bağlantılar . Merhabalar sayfa vallaha billaha çok güzel, facebookta paylaştım , ziya – 265

20. Gürbüz Reply

Kahramanmaraş merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar siten inanki çok iyi, facebookta paylaştım 28-10-2020 04:01:22

21. Gürbüz Reply

Sakarya dan kimler var. COVID zorbalığına karşı CANLI Berlin protestosu – bağlantılar . merhaba arkadaşlar web siteniz inanılmaz çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 92

22. Bu konu : ” COVID zorbalığına karşı CANLI Berlin protestosu – bağlantılar ” çok güzel. Merhabalar paylaşımın vallaha billaha çok hoşuma gitti, teşekkürler , ziya – 49

23. Bu konu : ” COVID zorbalığına karşı CANLI Berlin protestosu – bağlantılar ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten valla hayran edici, twitter da paylaştım , emin – 27

24. Konya merkezden ben Hasan. selam arkadaşlar web siten ciddiyim hayran edici, linkedinde paylaştım 08-11-2020 21:49:21

25. Kayseri dan kimler var. COVID zorbalığına karşı CANLI Berlin protestosu – bağlantılar . selam arkadaşlar sayfan inanılmaz güzel, tebrikler , – 300

26. elif yılmaz Reply

Konya dan kimler var. COVID zorbalığına karşı CANLI Berlin protestosu – bağlantılar . selamun aleyküm paylaşımınız süper ötesi hayran edici, face de paylaştım , elif yılmaz – 319

27. Bu konu : ” COVID zorbalığına karşı CANLI Berlin protestosu – bağlantılar ” çok güzel. Selam bu web sitesi inanki dikkat çekici, tebrikler , doruk – 248

28. Artvin dan kimler var. COVID zorbalığına karşı CANLI Berlin protestosu – bağlantılar . Merhaba herkese web sitesi cidden çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 43

29. Iğdır merkezden ben Emine. selam arkadaşlar paylaşımınız yeminle çok iyi, saolun 24-11-2020 01:01:40

30. merhaba arkadaşlar sayfanız vallaha iyi, teraziye tıkladım

31. Muş dan kimler var. COVID zorbalığına karşı CANLI Berlin protestosu – bağlantılar . Merhaba herkese siten süper ötesi mükemmel, face de paylaştım , ahmet – 72

32. Siirt dan kimler var. COVID zorbalığına karşı CANLI Berlin protestosu – bağlantılar . Selam herkese sayfanız ciddiyim mükemmel, saolun , emin – 153

33. Bu konu : ” COVID zorbalığına karşı CANLI Berlin protestosu – bağlantılar ” çok güzel. selamun aleyküm siteniz ciddiyim mükemmel, teşekkürler , doruk – 7

34. Bu konu : ” COVID zorbalığına karşı CANLI Berlin protestosu – bağlantılar ” çok güzel. Selamlar sayfanız inanılmaz hayran edici, şukuladım , Hasan – 214

35. Mrb siten süper ötesi çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

36. Düzce dan kimler var. COVID zorbalığına karşı CANLI Berlin protestosu – bağlantılar . selam arkadaşlar bu web sitesi vallaha mükemmel, şukuladım , doruk – 157

37. Isparta dan kimler var. COVID zorbalığına karşı CANLI Berlin protestosu – bağlantılar . merhaba arkadaşlar paylaşım vallaha hayran edici, teraziye tıkladım , ahmet – 454

38. Slm sayfan inan ki çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

39. Karaman merkezden ben . selamun aleyküm web siten süper ötesi iyi, sosyal medyada paylaştım 27-12-2020 18:44:05

40. Antalya merkezden ben . Selam web siten inanılmaz güzel, sosyal medyada paylaştım 06-01-2021 16:06:14

41. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” COVID zorbalığına karşı CANLI Berlin protestosu – bağlantılar ” çok güzel. Selamlar sayfanız inanki iyi, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 364

42. Uşak dan kimler var. COVID zorbalığına karşı CANLI Berlin protestosu – bağlantılar . Selamlar sayfa inanki çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 13

43. Selamın aleyküm paylaşımın süper ötesi dikkat çekici, teşekkürler

44. Bu konu : ” COVID zorbalığına karşı CANLI Berlin protestosu – bağlantılar ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi harbiden hoşuma gitti, sağolun , Emine – 157

45. Bilecik merkezden ben banu. Slm sayfanız vallaha billaha hoşuma gitti, sağolun 12-01-2021 14:03:49

46. Amasya dan kimler var. COVID zorbalığına karşı CANLI Berlin protestosu – bağlantılar . Merhabalar sayfa vallaha billaha çok güzel, sağolun , banu – 472

47. Merhaba paylaşımınız harbiden dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

48. Bolu dan kimler var. COVID zorbalığına karşı CANLI Berlin protestosu – bağlantılar . Merhabalar sayfa valla hoşuma gitti, tebrikler , ziya – 223

49. Slm sayfanız gerçekten ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

50. Bu konu : ” COVID zorbalığına karşı CANLI Berlin protestosu – bağlantılar ” çok güzel. Selam herkese web siten gerçekten mükemmel, teraziye tıkladım , ziya – 310

51. Karaman dan kimler var. COVID zorbalığına karşı CANLI Berlin protestosu – bağlantılar . Selamlar web siteniz inanılmaz güzel, şukuladım , Emine – 420

52. Ardahan merkezden ben . Merhabalar web sitesi yeminle iyi, teşekkürler 23-01-2021 16:18:53

53. Gürbüz Reply

selam arkadaşlar siteniz inanılmaz çok hoşuma gitti, şukuladım

54. Mardin merkezden ben ali. Slm paylaşımın harbiden mükemmel, facebookta paylaştım 26-01-2021 05:15:16

55. Merhabalar sayfa harbiden çok iyi, sosyal medyada paylaştım

56. Sinop dan kimler var. COVID zorbalığına karşı CANLI Berlin protestosu – bağlantılar . Merhaba herkese web siteniz gerçekten çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 168

57. Hatay dan kimler var. COVID zorbalığına karşı CANLI Berlin protestosu – bağlantılar . Selam herkese web siteniz harbiden ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 92

58. elif yılmaz Reply

Merhaba bu web sitesi harbiden hayran bıraktı, tebrikler

59. İzmir dan kimler var. COVID zorbalığına karşı CANLI Berlin protestosu – bağlantılar . merhaba arkadaşlar paylaşım inanki güzel, tebrikler , banu – 181

60. elif yılmaz Reply

Selamlar web siten inanki dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum

61. Gürbüz Reply

Bu konu : ” COVID zorbalığına karşı CANLI Berlin protestosu – bağlantılar ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız ciddiyim çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , Gürbüz – 479

62. selamun aleyküm bu web sitesi gerçekten ilgi uyandırıcı, saolun

63. Bu konu : ” COVID zorbalığına karşı CANLI Berlin protestosu – bağlantılar ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız harbiden çok güzel, saolun , mehmet – 196

64. Bu konu : ” COVID zorbalığına karşı CANLI Berlin protestosu – bağlantılar ” çok güzel. Selamlar web sitesi gerçekten dikkat çekici, teşekkürler , gaye – 352

65. selamun aleyküm web sitesi süper ötesi dikkatimi çekti, face de paylaştım

66. Selam web sitesi inanılmaz hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

67. Bu konu : ” COVID zorbalığına karşı CANLI Berlin protestosu – bağlantılar ” çok güzel. Merhabalar siten cidden hayran bıraktı, teşekkürler , emin – 82

68. selam arkadaşlar bu web sitesi vallaha billaha iyi, sosyal medyada paylaştım

69. selam arkadaşlar web siteniz inanki dikkatimi çekti, teraziye tıkladım

70. Bu konu : ” COVID zorbalığına karşı CANLI Berlin protestosu – bağlantılar ” çok güzel. Selam herkese paylaşım inanılmaz ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , doruk – 451

71. Bu konu : ” COVID zorbalığına karşı CANLI Berlin protestosu – bağlantılar ” çok güzel. Merhaba web siten valla ilgi uyandırıcı, saolun , Aylin – 58

72. Adana merkezden ben banu. selam arkadaşlar paylaşım süper ötesi hayran edici, twitter da paylaştım 13-05-2021 19:00:18

73. Eskişehir merkezden ben Hasan. selam arkadaşlar sayfanız inanılmaz çok iyi, teşekkürler 14-05-2021 22:19:08

74. Selamın aleyküm paylaşımın cidden dikkat çekici, şukuladım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link