Kategoriler
Genel

Covid19

Bu nedenle Çin'de virüsün başladığı ve Çin'in ABD Ordusu'nun test için laboratuvarlarına getirdiğini iddia ettiği ve İsrail, Çin'in ilk “bildirilen” vakasını almadan hemen önce ironik bir şekilde bir tür tedavi araştırması geliştirmeye başladı. Ve tüm medya bunun neden olduğunu söyleyebilir, bu% 100 doğrulanamayan sözde Bat çorbası. Ama neden bir ülkede yemek pişirmenin gereğini anlayan bir şey bu kadar sık ​​hizmet ediyor? Her nasılsa bir süredir keşfedilen bir virüs bu çubuktan beliriyor. Ama hepsi bu değil çünkü virüsün yayılması bile garip. Bu yüzden, Wuhan'da Pasifik Okyanusu'nun 200 mil uzakta olmasıyla bir şekilde başladı, bir şekilde Hong Kong'u 25 Ocak'ta terk eden ancak ilk davalarını Çin'den ayrıldıktan bir hafta sonra sadece 1 Şubat olan Diamond Princess'e kadar götürdü. 4 duraktan sonra ve her nasılsa 8 saat boyunca orada bulundukları Vietnam'da bir şekilde hiç kimse enfekte olmadı mı tüm zamanlar sadece yolcular enfekte olmuşlardı (ve bir şekilde sadece 14 kişi mi? Ya da her ikisi de sıfır doğrulanmış vakalara sahip Ha uzun koyunda ve bunun üzerine Tayvan'da hiç kimse enfekte olmadı. Peki o günlerde çöpleri alıp yeniden stoklamak ve temel işlevleri yapmak için gemiye gelen tüm işler, hiçbiri üzerinde virüs bulunan bir yüzeye dokunmadı mı? Ülkenin tümünde, ilk kez enfekte olan ülkelerdi, bir şekilde tüm hasta sıfırları Wuhan, Çin'den geldi. Hiçbiri, enfekte olmuş bir kişinin dokunduğu veya Wuhan'da bulunan bir yüzeyden, her zaman Wuhan ile doğrudan bir bağlantı olmadığından asla dolaylı değildir. Örneğin, doğrudan Wuhan'dan gelen insanların (aynı zamanda Wuhan'dan ABD'ye ne kadar az uçtuğunu bilen milyonlarca kişi başına% 1>) orijinal vakaların tümü. Sadece birisinin virüsü ABD'ye bugün New York'takinden daha doğrulanmış vakaları olduğu farklı bir ülkeden (İran olduğu) getirdiği keşfedildi. Ve iki gün sonra son zamanlarda seyahat etmeyen rastgele bir adam bir şekilde hastalandı ve tüm ailesine bulaştı. Bu enfeksiyonların bazıları mantıklıdır çünkü enfeksiyonu takip edebilirsiniz, ancak bu vakaların çoğunun belirli bir seyahat yolu yoktur. Mesela New York'taki ikinci adama, kadını tanımıyorken nasıl bulaştı? Tüm bu davaların çok yayıldığını düşünüyorum ve hükümet bu durumda kesinlikle tüm gerçeği göstermedi, bu da senatonun birçok faturayı gizlemesi ve medyanın ilk tedaviyi göstermemesi nedeniyle çok anlaşılabilir olan birçok şüpheye yol açtı. HIV veya Mısır ve Etiyopya arasındaki inşaat gerginlikleri ve diğer birçok şey. Üzücü yanı, bunlar mantıklı olmayan tüm bağlantılar değil.

Gönderen … Britforlife5862
(Bağlantı) (Yorum)

“Covid19” için 29 yanıt

Çorum merkezden ben Emine. Selam herkese sayfanız süper ötesi güzel, tebrikler 30-03-2020 08:54:49

Şanlıurfa merkezden ben ziya. selamun aleyküm paylaşımınız vallaha billaha hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 04-04-2020 21:46:14

Kırşehir merkezden ben ahmet. selamun aleyküm web sitesi inanki mükemmel, twitter da paylaştım 11-04-2020 09:09:00

Balıkesir merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar web sitesi gerçekten dikkatimi çekti, teşekkürler 18-04-2020 11:17:12

Hakkari merkezden ben mehmet. Mrb web siten harbiden çok hoşuma gitti, şukuladım 19-04-2020 14:01:12

Aydın merkezden ben ziya. Selamlar paylaşım ciddiyim hayran edici, twitter da paylaştım 23-04-2020 04:59:19

Konya merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese sayfanız yeminle hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 23-04-2020 09:35:07

Kilis merkezden ben doruk. Slm sayfanız yeminle ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 28-04-2020 09:03:41

Artvin merkezden ben ahmet. Merhaba paylaşımın inanılmaz çok iyi, sosyal medyada paylaştım 29-04-2020 03:51:32

Yalova merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar sayfa harbiden mükemmel, sosyal medyada paylaştım 04-05-2020 12:53:08

Yalova merkezden ben ahmet. Mrb siteniz süper ötesi çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 09-05-2020 07:58:13

Siirt merkezden ben gaye. Slm siteniz cidden ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 22-05-2020 09:30:03

Antalya merkezden ben Aylin. Slm paylaşımınız valla mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 04-06-2020 04:17:41

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir