Kategoriler
Genel

Covid19, aldatmaca?

Bu “pandemi” yüzünden uzun zamandır haberleri ilk kez izliyorum ve bir şey benim için gerçekten garip görünüyor. Kendime göre biraz arka plandayım, ben Philadelphia’den 33 beyaz erkek. Şahsen sosyal medya kullanmıyorum, radyo dinlemiyorum ya da televizyon izlemiyorum, bu yüzden dünyada olup bitenler, son trendlerimiz veya diğer popüler kültür türlerimiz söz konusu olduğunda döngüden oldukça uzaktayım ama buna dikkat ettim.

Dünyadaki alanımın Philadelphia’nın corona salgınları için bir sonraki büyük sıcak nokta olması gerektiğini duydum. Hastanelerimize bakın, ER’den dökülen insan hatları ve bahsettikleri tüm bu ceset torbaları nerede? İşim açısından normalde oldukça yoğun bir ER olan yerel hastanemi aradım, ER’lerinde bekleyen 1 kişi vardı, bekleme süresi yoktu. Meşgul olmadıklarını ve korona virüsünün ya da bunun gibi herhangi bir şeyin kopmadığını söylediler. Hastalıkla birlikte İtalya’nın yaklaşık 10 gün gerisindeyiz, peki İtalya’da her biri hastalıktan ölmeye başladığı için yaklaşık 10 gün geçmedi mi? Yine de sosyal uzaklaşma çabalarımız hala bize haberlerde yetmiyor. Bakın, yerel hastanelerinizi arayın ve sorun. Saldırıların sayısı ve son rapor ettikleri andan itibaren ölü olduğunun doğrulanması söz konusu olduğunda sayılar asla eşleşmez ve bunların dışında neler olduğuna bakın. Trafik yok, yağ her zaman düşük. Kirlilik oranları önemli ölçüde azalmaktadır. Tüm bu tesadüf ya da küresel ısınma sorununa yardımcı olmak için bir aldatmaca ??? Araştırmam da yanlış olabilir, ancak bulduğum her şey açık bir şekilde yalan söylediğimizi ve onların bunu yapmasına izin verecek kadar aptal olduğumuzu gösteriyor. İnsanların her şeyi sorgulamaya başlaması gerekir. Otorite konumunda olmanız, her zaman haklı olduğunuz anlamına gelmez. Polisler ve yargıçlar yalan söylüyor, dr’ler uyuşturucu satıcıları ve dünya beklediğinizden daha yoz. Çok çirkin göründüğü anlamına gelmez. Demek istediğim, başkanımız olarak kozumuz var, bu çok çirkin ve oldu.

Gönderen … manthatufear1423
[comments]

“Covid19, aldatmaca?” için 25 yanıt

Kastamonu merkezden ben ziya. selam arkadaşlar web siten vallaha dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 09-04-2020 13:33:48

İzmir merkezden ben banu. Mrb web siteniz inan ki dikkatimi çekti, teşekkürler 10-04-2020 13:28:59

Kahramanmaraş merkezden ben ali. Mrb sayfa vallaha billaha ilgi uyandırıcı, tebrikler 12-04-2020 23:26:05

Bayburt merkezden ben Aylin. Slm bu web sitesi süper ötesi çok hoşuma gitti, sağolun 13-04-2020 19:24:01

Bolu merkezden ben Emine. selamun aleyküm paylaşım vallaha çok iyi, face de paylaştım 15-04-2020 09:56:11

Düzce merkezden ben ahmet. Mrb web siteniz yeminle hoşuma gitti, teşekkürler 21-04-2020 10:42:23

Aydın merkezden ben Gürbüz. Slm sayfa inanılmaz çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 30-04-2020 04:20:14

Sivas merkezden ben mehmet. Merhaba herkese sayfanız süper ötesi mükemmel, linkedinde paylaştım 05-05-2020 17:11:24

Osmaniye merkezden ben doruk. selam arkadaşlar siteniz inanılmaz çok iyi, saolun 05-05-2020 23:08:16

Bursa merkezden ben gaye. selamun aleyküm siteniz inanki hayran bıraktı, tebrikler 07-05-2020 22:22:01

Osmaniye merkezden ben ali. Selamın aleyküm web sitesi inan ki dikkatimi çekti, şukuladım 12-05-2020 21:03:02

Siirt merkezden ben mehmet. Merhaba siteniz yeminle mükemmel, sosyal medyada paylaştım 12-05-2020 21:10:58

Erzurum merkezden ben mehmet. Merhabalar sayfanız inanılmaz dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 14-05-2020 08:47:15

Kilis merkezden ben mehmet. Selam paylaşım vallaha hoşuma gitti, twitter da paylaştım 16-05-2020 11:16:06

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir