Her şeyden önce, size önceden söyleyeyim, tüm bu Covid19 olayının arkasında büyük bir gündemi gizleyen bir aldatmaca olduğundan% 100 eminim.

🐑🐑🐑 tarafındaysanız, lütfen buraya yanıt vermeyin. Atlayın ve ilerleyin ..

Sorum şu: Bu pislikler neden hiç tehlikeli olmayan bir virüs için bizi bu kadar çok aşılamak istiyor?

Neden bu kadar deniyorlar? Her yerde medya propagandası, kuklacı politikacılar ve teknokratlar aşı enjekte eden bir televizyonda görünüyor, şimdi de seyahat etmek veya restoranlara girmek istiyorsanız aşı sertifikaları …

🐑🐑🐑 bunun kendi iyiliği için, insanlığın iyiliği için, hayatları kurtarmak ve tüm bu saçmalıklar için olduğunu söyleyecektir.

Bu aşıların ardındaki nihai hedefleri nedir?

Author

9 Comments

1. Gürbüz Reply

Burdur merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar web siteniz inanılmaz hayran bıraktı, teraziye tıkladım 17-03-2021 22:20:06

2. Çanakkale dan kimler var. Covid19 Aşılama gündemi için fikriniz nedir? . Slm paylaşım süper ötesi güzel, sağolun , Emine – 441

3. Bu konu : ” Covid19 Aşılama gündemi için fikriniz nedir? ” çok güzel. Merhaba herkese web siteniz cidden çok güzel, şukuladım , ali – 35

4. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Covid19 Aşılama gündemi için fikriniz nedir? ” çok güzel. Mrb bu web sitesi süper ötesi mükemmel, facebookta paylaştım , Gürbüz – 76

5. Erzincan merkezden ben . selam arkadaşlar paylaşım harbiden hayran bıraktı, face de paylaştım 20-03-2021 02:56:36

6. Tekirdağ merkezden ben Hasan. Selam herkese paylaşım harbiden hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 22-03-2021 18:26:14

7. Selam bu web sitesi inanılmaz çok iyi, facebookta paylaştım

8. Osmaniye merkezden ben Aylin. Mrb siten süper ötesi ilgi uyandırıcı, teşekkürler 07-04-2021 23:57:47

9. Tokat merkezden ben . Merhaba web sitesi inanılmaz mükemmel, twitter da paylaştım 08-04-2021 00:11:23

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link