Covid19 aşıları potansiyel bir sonsuz plandır, eski dünya asla geri dönmeyecek.
Beni dinle:

– Aşılar varyantlar yaratır.
– Varyantlar -> eski grip gibi yeni güncelleme aşıları. Covid bir griptir.
– Kış karantinası ve kısıtlamalarında, solunum gribi ve virüs döneminde: Bu suça direnen az sayıdaki (vaks yok) suçlamak. Maskeler sonsuza kadar burada kalacak, şirketler onları satmalı.
– Yolsuzluk yapan medyanın (TV ve gazeteler) suç ortaklığıyla gençlerin, çocukların öldüğüne inandırıyorsunuz.
– Eğer aşı yaptırmazsanız (40 yaş altı gençlerin covid’den ölme riski yoktur) işinizi elimizden alırız, artık hiçbir yere gidemezsiniz. Doktorlar, hükümetler hepsi yozlaşmış.
– Yeni varyantlar = yeni güncelleme aşıları = para
– Yaz aylarında gov. aşılarla benzer bir önceki hayata döneceğinize inanacaksınız, öte yandan yaz aylarında grip hiç olmadı.
– Her 6-8 ayda bir yeni çekimler.
– Aşıdan ölürseniz (tromboz veya diğer bilinmeyen etkiler) bir numarasınız. Asla tespit edilemez.

Bu, Big Pharma için muhtemelen sonsuz bir plandır. Korkutucu.
Asla çekim yapmayacağım. sonuna kadar savaşacağım.

28 Comments

1. Isparta dan kimler var. Covid19-aşıları potansiyel bir sonsuz plan: insanlığa karşı bir suç. . Selam paylaşımınız valla iyi, face de paylaştım , memo – 254

2. Gürbüz Reply

Tekirdağ merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar sayfa vallaha çok güzel, sağolun 25-08-2021 13:46:28

3. Bu konu : ” Covid19-aşıları potansiyel bir sonsuz plan: insanlığa karşı bir suç. ” çok güzel. Merhaba paylaşım inanki dikkat çekici, linkedinde paylaştım , Emine – 372

4. Çanakkale dan kimler var. Covid19-aşıları potansiyel bir sonsuz plan: insanlığa karşı bir suç. . Selam web siteniz gerçekten hayran edici, facebookta paylaştım , Aylin – 128

5. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Covid19-aşıları potansiyel bir sonsuz plan: insanlığa karşı bir suç. ” çok güzel. Selamlar web siteniz süper ötesi dikkatimi çekti, teşekkürler , Gürbüz – 263

6. Uşak dan kimler var. Covid19-aşıları potansiyel bir sonsuz plan: insanlığa karşı bir suç. . selam arkadaşlar sayfanız inan ki ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 140

7. elif yılmaz Reply

Eskişehir merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar siten inan ki ilgi uyandırıcı, tebrikler 25-08-2021 14:48:03

8. Bu konu : ” Covid19-aşıları potansiyel bir sonsuz plan: insanlığa karşı bir suç. ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşım yeminle dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , hatice – 386

9. İzmir merkezden ben doruk. Slm sayfa yeminle mükemmel, saolun 26-08-2021 20:30:24

10. Bu konu : ” Covid19-aşıları potansiyel bir sonsuz plan: insanlığa karşı bir suç. ” çok güzel. Mrb siteniz vallaha ilgi uyandırıcı, sağolun , doruk – 9

11. merhaba arkadaşlar sayfa vallaha dikkat çekici, teşekkürler

12. Kırşehir dan kimler var. Covid19-aşıları potansiyel bir sonsuz plan: insanlığa karşı bir suç. . Selamlar sayfanız süper ötesi çok iyi, tebrikler , Emine – 199

13. Burdur dan kimler var. Covid19-aşıları potansiyel bir sonsuz plan: insanlığa karşı bir suç. . merhaba arkadaşlar paylaşım inanılmaz hoşuma gitti, facebookta paylaştım , ziya – 311

14. Kütahya dan kimler var. Covid19-aşıları potansiyel bir sonsuz plan: insanlığa karşı bir suç. . selamun aleyküm sayfanız gerçekten iyi, sağolun , mehmet – 339

15. Samsun merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar paylaşımınız inanki dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 30-08-2021 00:51:45

16. Bingöl dan kimler var. Covid19-aşıları potansiyel bir sonsuz plan: insanlığa karşı bir suç. . Merhabalar bu web sitesi süper ötesi hayran bıraktı, tebrikler , ahmet – 343

17. Malatya dan kimler var. Covid19-aşıları potansiyel bir sonsuz plan: insanlığa karşı bir suç. . Slm paylaşımınız gerçekten ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , memo – 414

18. Bu konu : ” Covid19-aşıları potansiyel bir sonsuz plan: insanlığa karşı bir suç. ” çok güzel. Merhaba herkese siten inan ki çok iyi, tebrikler , Emine – 5

19. Ağrı merkezden ben ahmet. Merhabalar web siten gerçekten güzel, face de paylaştım 05-09-2021 06:20:52

20. Bu konu : ” Covid19-aşıları potansiyel bir sonsuz plan: insanlığa karşı bir suç. ” çok güzel. Slm siten vallaha çok hoşuma gitti, teşekkürler , hatice – 81

21. Bu konu : ” Covid19-aşıları potansiyel bir sonsuz plan: insanlığa karşı bir suç. ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız inanki ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , memo – 474

22. Merhaba herkese bu web sitesi ciddiyim hayran bıraktı, tebrikler

23. Bu konu : ” Covid19-aşıları potansiyel bir sonsuz plan: insanlığa karşı bir suç. ” çok güzel. Merhabalar web sitesi vallaha ilgi uyandırıcı, saolun , Gürbüz – 491

24. Manisa dan kimler var. Covid19-aşıları potansiyel bir sonsuz plan: insanlığa karşı bir suç. . Selam herkese paylaşım süper ötesi ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , ali – 398

25. Eskişehir merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm paylaşımın süper ötesi dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 24-09-2021 16:46:41

26. Selam herkese paylaşım vallaha billaha çok iyi, facebookta paylaştım

Write A Comment