Covid19 aşısı konusundaki endişelere ilişkin küçük eleştirel düşünce

Denizaltının iyi bir kısmının şu anda yapım aşamasında olan covid aşısının başka nedenler için kullanılacağını söylediğini duydum.İnsanların aşıda ne düşündüğü değişiklik gösteriyor ama genel olarak çok sayıda ppl’nin hükümetin kontrolüne katkıda bulunacağını söylediğini görüyorum. Birleşik Devletler. Bu teori, covid’in hayal ettiğim kadar kötü bir hastalık olmadığını düşünenler arasında yankılanıyor.

Diyelim ki covid aşı ile ilgili kötü bir şey varsa (kimyasal ajanlar, mikroçipler, her neyse), iyi bilinen hastalıklar için halihazırda mevcut olan aşılara kötü şeyler koymak yerine neden yeni bir hastalık için yeni bir aşı gönderdiler? Elitler açısından çok fazla gereksiz çaba gibi görünüyor.

Kahretsin, eğer istersen üzerine bir şeyler duymaya çalış.

“Covid19 aşısı konusundaki endişelere ilişkin küçük eleştirel düşünce” üzerine 14 yorum

1. Bu konu : ” Covid19 aşısı konusundaki endişelere ilişkin küçük eleştirel düşünce ” çok güzel. Slm web siteniz inanılmaz hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 366

2. Erzincan merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar sayfanız inanılmaz çok güzel, face de paylaştım 22-11-2020 01:53:24

3. Bu konu : ” Covid19 aşısı konusundaki endişelere ilişkin küçük eleştirel düşünce ” çok güzel. selam arkadaşlar web siteniz cidden dikkat çekici, teşekkürler , hatice – 100

4. Bu konu : ” Covid19 aşısı konusundaki endişelere ilişkin küçük eleştirel düşünce ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız valla hayran bıraktı, teraziye tıkladım , gaye – 172

5. Van merkezden ben Emine. selamun aleyküm web siten vallaha billaha dikkat çekici, teraziye tıkladım 22-11-2020 11:50:38

6. Kocaeli dan kimler var. Covid19 aşısı konusundaki endişelere ilişkin küçük eleştirel düşünce . Slm bu web sitesi gerçekten mükemmel, sağolun , Gürbüz – 25

7. Bu konu : ” Covid19 aşısı konusundaki endişelere ilişkin küçük eleştirel düşünce ” çok güzel. Mrb web siten cidden dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 56

8. Edirne dan kimler var. Covid19 aşısı konusundaki endişelere ilişkin küçük eleştirel düşünce . Slm siteniz valla hoşuma gitti, şukuladım , gaye – 285

Yorum yapın