Kategoriler
Genel

COVID19 ™ bir “Canlı Egzersiz” dir – Mike Pompeo (ABD CIA Direktörü)

Bunu çabuklaştıracak:

Dışişleri Bakanlığı COVID19 ™ ‘u etkinleştirmek için Bill Gates ile koordine etti

Fauci

Birx

Gates (Bill)

Adhanom (WHO)

Redfield (CDC)

… tüm bu teröristler yasayı çiğnedi – “ihanet”, mantıksız değil.

Peki ne yapıyorlar?

Mike Pompeo’nun (ABD CIA Direktörü) hepsini “Canlı Egzersiz” olarak ilan etmesini sağlıyorlar – yani, “yetkili” bir tatbikat, tabiri caizse.

Yasal olarak, bunun Federal Hükümetin / CIA’nın herhangi bir suçtan etkilenen herkesi ortadan kaldırma yeteneğini sağladığına inanıyorum – gizli ajanlara benzer olarak genellikle gizli iken işledikleri herhangi bir suçtan vazgeçiliyor – çünkü “resmi olarak yetkilendirildi”).

Pompeo (halka açık / resmi olarak) COVI19 ™ ‘un CANLI BİR EGZERSİZ olduğunu söylediğinde – bu etkinliğin “devrilme noktası” olduğuna inanıyorum – Derin Devlet (ne istersen onu ara) yenilgiyi kabul etti ve kapılarını açtı yasal çekim. (AYRICA: eğer sadece bir “yetkili tatbikat” ise, muhtemelen başka bir “darbe” olamaz.)

SONUÇ OLARAK: “CANLI EGZERSİZ”, tüm COVID19 ™ maskaralıklarını (ve “maskaralık” ile “ihanet” demek) gerçekten güzel bir şekilde kullanılan yasal bir araçtır.

PS.

Kaynak: – https://www.ndtv.com/world-news/coronavirus-outbreak-us-secretary-of-state-mike-pompeo-urges-china-to-share-virus-details-with-whole-2198242

Ve resmi: – https://www.whitehouse.gov/briefings-statements/remarks-president-trump-vice-president-pence-members-c-oronavirus-task-force-press-briefing/

Gönderen … Lumyai
[comments]

“COVID19 ™ bir “Canlı Egzersiz” dir – Mike Pompeo (ABD CIA Direktörü)” için 18 yanıt

Çorum merkezden ben doruk. Merhaba web sitesi harbiden mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 05-06-2020 17:43:34

İzmir merkezden ben Gürbüz. Selam herkese sayfanız ciddiyim ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 01-07-2020 13:25:26

İstanbul merkezden ben Gürbüz. Selamlar web sitesi inanılmaz hoşuma gitti, face de paylaştım 03-07-2020 20:58:42

Ankara merkezden ben doruk. Mrb paylaşımın vallaha çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 09-07-2020 02:03:43

Muş merkezden ben banu. Merhaba herkese sayfan cidden çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 11-07-2020 19:09:31

Manisa merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar web siteniz yeminle ilgi uyandırıcı, sağolun 12-07-2020 06:29:33

Muğla merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese sayfanız harbiden çok güzel, sosyal medyada paylaştım 12-07-2020 08:29:08

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir