Covid19 bizi o kadar zorlamış olabilir ki, uymaya daha istekli olan insanlar, nüfusu 1/3 oranında azaltma gündemlerini tamamlamak için halka açıklayacakları bir sonraki hastalığın tedavisi olan yeni aşıyı alacaklar ve Bu kadar kolay itaat etmeyenlerimizi öldürmek.

Aynı zamanda, aşı dağıtılır dağıtılmaz, İngiltere’de daha hızlı yayılan yeni bir suşun çekişmeye başladığı, satış noktalarının bir kez daha covid ile yaptıkları gibi önemli olmadığını ve böylece yayılacağını söylüyorlar.
Etkinlik 201 planlanmıştı ve bu büyük açıklamanın 2. kısmı.

“Covid19 bizi o kadar zorlamış olabilir ki, uymaya daha istekli olan insanlar, nüfusu 1/3 oranında azaltma gündemlerini tamamlamak için halka açıklayacakları bir sonraki hastalığın tedavisi olan yeni aşıyı alacaklar ve Bu kadar kolay itaat etmeyenlerimizi öldürmek.” üzerine 18 yorum

1. Bu konu : ” Covid19 bizi o kadar zorlamış olabilir ki, uymaya daha istekli olan insanlar, nüfusu 1/3 oranında azaltma gündemlerini tamamlamak için halka açıklayacakları bir sonraki hastalığın tedavisi olan yeni aşıyı alacaklar ve Bu kadar kolay itaat etmeyenlerimizi öldürmek. ” çok güzel. selamun aleyküm siten inanki mükemmel, linkedinde paylaştım , – 413

2. Edirne merkezden ben memo. Selam herkese web sitesi yeminle hayran bıraktı, facebookta paylaştım 22-12-2020 01:19:56

3. Siirt merkezden ben banu. Merhaba bu web sitesi inanılmaz dikkat çekici, face de paylaştım 25-12-2020 20:08:44

4. Eskişehir dan kimler var. Covid19 bizi o kadar zorlamış olabilir ki, uymaya daha istekli olan insanlar, nüfusu 1/3 oranında azaltma gündemlerini tamamlamak için halka açıklayacakları bir sonraki hastalığın tedavisi olan yeni aşıyı alacaklar ve Bu kadar kolay itaat etmeyenlerimizi öldürmek. . Selamlar sayfa valla hayran edici, şukuladım , Aylin – 16

5. Bu konu : ” Covid19 bizi o kadar zorlamış olabilir ki, uymaya daha istekli olan insanlar, nüfusu 1/3 oranında azaltma gündemlerini tamamlamak için halka açıklayacakları bir sonraki hastalığın tedavisi olan yeni aşıyı alacaklar ve Bu kadar kolay itaat etmeyenlerimizi öldürmek. ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız ciddiyim hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 95

6. Bu konu : ” Covid19 bizi o kadar zorlamış olabilir ki, uymaya daha istekli olan insanlar, nüfusu 1/3 oranında azaltma gündemlerini tamamlamak için halka açıklayacakları bir sonraki hastalığın tedavisi olan yeni aşıyı alacaklar ve Bu kadar kolay itaat etmeyenlerimizi öldürmek. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız vallaha mükemmel, şukuladım , mehmet – 376

7. Kırşehir dan kimler var. Covid19 bizi o kadar zorlamış olabilir ki, uymaya daha istekli olan insanlar, nüfusu 1/3 oranında azaltma gündemlerini tamamlamak için halka açıklayacakları bir sonraki hastalığın tedavisi olan yeni aşıyı alacaklar ve Bu kadar kolay itaat etmeyenlerimizi öldürmek. . Merhaba web siten inanki iyi, sosyal medyada paylaştım , – 208

8. Bu konu : ” Covid19 bizi o kadar zorlamış olabilir ki, uymaya daha istekli olan insanlar, nüfusu 1/3 oranında azaltma gündemlerini tamamlamak için halka açıklayacakları bir sonraki hastalığın tedavisi olan yeni aşıyı alacaklar ve Bu kadar kolay itaat etmeyenlerimizi öldürmek. ” çok güzel. Merhabalar paylaşım süper ötesi çok iyi, twitter da paylaştım , Gürbüz – 322

9. Samsun dan kimler var. Covid19 bizi o kadar zorlamış olabilir ki, uymaya daha istekli olan insanlar, nüfusu 1/3 oranında azaltma gündemlerini tamamlamak için halka açıklayacakları bir sonraki hastalığın tedavisi olan yeni aşıyı alacaklar ve Bu kadar kolay itaat etmeyenlerimizi öldürmek. . Selam sayfanız gerçekten hayran bıraktı, face de paylaştım , hatice – 157

10. Ordu dan kimler var. Covid19 bizi o kadar zorlamış olabilir ki, uymaya daha istekli olan insanlar, nüfusu 1/3 oranında azaltma gündemlerini tamamlamak için halka açıklayacakları bir sonraki hastalığın tedavisi olan yeni aşıyı alacaklar ve Bu kadar kolay itaat etmeyenlerimizi öldürmek. . Merhaba herkese bu web sitesi valla çok güzel, face de paylaştım , doruk – 290

11. Niğde merkezden ben Hasan. Merhabalar sayfan süper ötesi çok iyi, facebookta paylaştım 22-02-2021 07:42:11

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link