Bu yüzden, birinin burnuna çubuğu aldıkları yere yapışan bir mıknatıs hakkında bir tik tok gördüm. Kasım ayında tekrar test yaptırdığımdan beri şaka yollu bir şekilde kendim test etmeye karar verdim. Burun kemerimden, burnumun sürtündüğü yanı, tüm alnım, şakağım ve elmacık kemiklerimden heryere yapıştı…. Bu yüzden annem üzerinde test ettim, ona yapıştı ve 2 test yaptırdı. Kardeşim ve babam hiç test yaptırmadı ve yapışmıyor. Büyükanneme mesaj attım ve ona da yapıştı… evet o benim annemin annesi. Ben de DNA ile ilgili olmadığım birkaç kişiyi daha test edeceğim, ama biraz endişeliyim ki sadece test edilen insanlar mıknatıs çubuğuna sahipler. Bunun da durmasını nasıl sağlayabilirim? Bu doğal değil… Şimdiye kadar 4 farklı mıknatıs denedim, hepsi de farklı günlerde bana yapışıyor. ve onları çevirdiğimde itiyorlar. Bunu da test edecek olan var mı? Polarizasyonundan daha az ağırlığa sahip küçük bir mıknatıs olması gerekir. Yüksek demir var demeden önce, doğal olarak her zaman düşük demirim ve bunun için hiçbir şey almam. Annemle aynı. Hepimiz farklı yerlerde test ettik.

20 Comments

1. Yozgat dan kimler var. COVID19 için burun sürüntüsünden sonra kafama mıknatıs yapışıyor . Merhaba sayfan gerçekten çok hoşuma gitti, sağolun , doruk – 448

2. Samsun merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar siteniz ciddiyim ilgi uyandırıcı, teşekkürler 01-06-2021 13:45:39

3. Antalya merkezden ben emin. Selam herkese web sitesi gerçekten ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 01-06-2021 16:59:46

4. Yozgat merkezden ben ziya. Selam herkese paylaşımın vallaha billaha mükemmel, şukuladım 04-06-2021 17:42:51

5. elif yılmaz Reply

Selam herkese web sitesi süper ötesi iyi, saolun

6. Gürbüz Reply

Bursa merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese bu web sitesi inanki ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 14-06-2021 04:23:04

7. Selam web siteniz cidden mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

8. Bu konu : ” COVID19 için burun sürüntüsünden sonra kafama mıknatıs yapışıyor ” çok güzel. Selamlar sayfan valla güzel, twitter da paylaştım , doruk – 3

9. Antalya merkezden ben gaye. Selam herkese siteniz inanılmaz mükemmel, twitter da paylaştım 30-06-2021 19:38:55

10. Selamın aleyküm siteniz valla hoşuma gitti, şukuladım

11. Selamlar web siteniz cidden dikkatimi çekti, şukuladım

12. Edirne merkezden ben ziya. selam arkadaşlar sayfan gerçekten ilgi uyandırıcı, saolun 13-07-2021 22:58:36

13. Bu konu : ” COVID19 için burun sürüntüsünden sonra kafama mıknatıs yapışıyor ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siten vallaha billaha dikkatimi çekti, saolun , ali – 114

14. Balıkesir dan kimler var. COVID19 için burun sürüntüsünden sonra kafama mıknatıs yapışıyor . Mrb bu web sitesi vallaha dikkatimi çekti, saolun , mehmet – 218

15. Kars dan kimler var. COVID19 için burun sürüntüsünden sonra kafama mıknatıs yapışıyor . selam arkadaşlar paylaşımın cidden çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 434

16. Muğla merkezden ben Hasan. Merhabalar web siten harbiden güzel, sosyal medyada paylaştım 30-07-2021 19:49:07

17. Konya dan kimler var. COVID19 için burun sürüntüsünden sonra kafama mıknatıs yapışıyor . Mrb siteniz ciddiyim hoşuma gitti, face de paylaştım , Aylin – 300

18. Osmaniye merkezden ben emin. Merhaba herkese paylaşımın inanki hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 29-08-2021 20:17:24

19. Denizli merkezden ben ziya. Merhaba herkese sayfanız ciddiyim hoşuma gitti, şukuladım 31-08-2021 20:24:46

20. Konya dan kimler var. COVID19 için burun sürüntüsünden sonra kafama mıknatıs yapışıyor . Selam web siten cidden hayran bıraktı, face de paylaştım , banu – 299

Write A Comment