Covid19 için Sansür ve Tıbbi Danışmanlık

Mevcut ilaçların uzatılmış Kilitlenmesi ve yasaklanması gibi Covid politikalarının Sağlık uzmanları tarafından sorgulanmadığını görmek beni gerçekten şaşırttı.

Öğrendiğim şey, onlardı. Genellikle Yerel olarak. DATA’yı almak için her ülkedeki Dr’lere bakmam gerekiyordu.

Oldukça açıktı.

Birkaç ülkede hareketler oldu. Virüs gerçek. Ancak Dr., hükümetin halkını korumak için dünyayı yok etmesine gerek olmadığına inanıyor. Bana mantıklı geliyor.

Dünya yoksulluğunun iki katına çıkması ve milyonlarca kişinin işini kaybetmesi ve sayısız ölümle karşı karşıya olduğumuzu düşünürsek.

Sahte “sağlık tartışmalarını” duymaktan bıktım … Yalan, yalandır.

Bu DR’nin iddialarının her birinin genel temaları, belirli savunmasız konumlar için yalnızca kısa vadeli kilitlenme, dokunulmamış protesto hakkı (sadece BLM değil), covid tedavisi için mevcut ilaçların kullanımı ve genel olarak hepimizin gördüğü yasadışı ve orantısız BÜYÜK hükümet davranışına karşı kullanımını içerir. Şubat / Mart’tan beri.

* Bazıları PCR testlerinin güvenilir olmadığı fikrini ortaya attı, bu da birçok yanlış pozitifi açıklayabilir. Yine PCR, mutlaka Covid’iniz olduğu anlamına gelmez, daha çok vücudunuzda ölü veya diri virüs izlerine sahip olduğunuz gibi.

Bunlar yalanlardan çok bilime inanan doktorlardır. Ve BÜYÜK ZAMANDA sansürleniyorlar …

İsimlere bakın ve organizasyonlarını bulacaksınız. Maalesef Google ve Sosyal medyada ağır sansür: /

Kendi dosyalarınız için birkaç tane yazdım. Umarım ülkenizde yerel bir kahraman / kadın kahraman bulursunuz.

• İrlandalı doktor Dr Martin Feeley

• Barrington deklarasyonunda 10 000’den fazla tıp / sağlık uzmanı ve Epidemiyolog önerisi Oxford Epidemiyologlardan Dr.

• Profesör Michael Levitt Noble Ödülü kazanan kimyager

• Simone Gold ve ABD’li doktorlar 2020’yi protesto etti

• 500 Avustralyalı MD ve Sağlık uzmanı Dr. Geoff Wells ve arkadaşları tarafından yönetilmektedir.

• World Doctors ittifakı başlamak için harika bir yerdir (genellikle)

• Profesör Dolores Cahill immünologu (İrlandalı DR)

“Covid19 için Sansür ve Tıbbi Danışmanlık” üzerine 45 yorum

1. Çankırı merkezden ben ziya. Selamlar sayfanız süper ötesi çok güzel, teraziye tıkladım 04-11-2020 04:40:02

2. Uşak dan kimler var. Covid19 için Sansür ve Tıbbi Danışmanlık . merhaba arkadaşlar bu web sitesi gerçekten güzel, teşekkürler , gaye – 427

3. Diyarbakır dan kimler var. Covid19 için Sansür ve Tıbbi Danışmanlık . Merhabalar web siteniz inanılmaz hayran bıraktı, facebookta paylaştım , – 191

4. Eskişehir dan kimler var. Covid19 için Sansür ve Tıbbi Danışmanlık . Selam siteniz valla çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , ziya – 163

5. Edirne dan kimler var. Covid19 için Sansür ve Tıbbi Danışmanlık . Merhaba sayfanız gerçekten dikkat çekici, tebrikler , Hasan – 52

6. Van dan kimler var. Covid19 için Sansür ve Tıbbi Danışmanlık . selam arkadaşlar web sitesi harbiden iyi, linkedinde paylaştım , Hasan – 82

7. Trabzon dan kimler var. Covid19 için Sansür ve Tıbbi Danışmanlık . merhaba arkadaşlar siteniz yeminle güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 254

8. Bu konu : ” Covid19 için Sansür ve Tıbbi Danışmanlık ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız valla dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , Hasan – 321

9. Balıkesir dan kimler var. Covid19 için Sansür ve Tıbbi Danışmanlık . Merhabalar web siteniz inanki çok güzel, tebrikler , hatice – 369

10. Bu konu : ” Covid19 için Sansür ve Tıbbi Danışmanlık ” çok güzel. Selamlar siten vallaha çok güzel, sağolun , ziya – 52

11. Ağrı merkezden ben ali. Merhaba web sitesi inanki dikkat çekici, facebookta paylaştım 15-11-2020 15:07:10

12. Bu konu : ” Covid19 için Sansür ve Tıbbi Danışmanlık ” çok güzel. Selam web sitesi vallaha billaha çok hoşuma gitti, şukuladım , Emine – 458

13. Artvin merkezden ben banu. Selam herkese web sitesi süper ötesi çok güzel, face de paylaştım 22-11-2020 03:00:54

14. Sinop dan kimler var. Covid19 için Sansür ve Tıbbi Danışmanlık . selam arkadaşlar sayfa vallaha dikkat çekici, saolun , Aylin – 360

15. Bursa merkezden ben Hasan. selam arkadaşlar web sitesi cidden dikkat çekici, teşekkürler 03-12-2020 18:39:41

16. Ardahan merkezden ben ziya. Merhaba web siten inanki hayran edici, twitter da paylaştım 06-12-2020 12:35:20

17. Bu konu : ” Covid19 için Sansür ve Tıbbi Danışmanlık ” çok güzel. Merhabalar sayfanız yeminle dikkat çekici, saolun , ali – 96

18. Mersin dan kimler var. Covid19 için Sansür ve Tıbbi Danışmanlık . Mrb web siten ciddiyim mükemmel, teşekkürler , Emine – 383

19. Bilecik merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar web siten harbiden güzel, şukuladım 09-12-2020 10:26:02

20. Denizli merkezden ben ahmet. Selam herkese siteniz yeminle hayran bıraktı, teraziye tıkladım 19-12-2020 18:50:00

21. Bu konu : ” Covid19 için Sansür ve Tıbbi Danışmanlık ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşım yeminle ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 430

22. Muş merkezden ben Aylin. Merhaba herkese paylaşımın yeminle hayran edici, sosyal medyada paylaştım 22-12-2020 14:13:32

23. Bayburt dan kimler var. Covid19 için Sansür ve Tıbbi Danışmanlık . Selam herkese bu web sitesi inanki hayran edici, twitter da paylaştım , ali – 118

24. Yalova merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar siteniz inan ki hayran bıraktı, tebrikler 11-01-2021 20:01:32

25. Bursa dan kimler var. Covid19 için Sansür ve Tıbbi Danışmanlık . selam arkadaşlar bu web sitesi vallaha billaha hoşuma gitti, twitter da paylaştım , banu – 289

26. Kocaeli dan kimler var. Covid19 için Sansür ve Tıbbi Danışmanlık . Slm paylaşımınız gerçekten çok iyi, linkedinde paylaştım , mehmet – 59

27. Erzincan dan kimler var. Covid19 için Sansür ve Tıbbi Danışmanlık . selamun aleyküm sayfanız süper ötesi güzel, facebookta paylaştım , doruk – 389

28. Niğde merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese sayfan yeminle çok iyi, şukuladım 01-02-2021 11:31:05

29. Ağrı dan kimler var. Covid19 için Sansür ve Tıbbi Danışmanlık . Merhaba siteniz inanılmaz dikkatimi çekti, saolun , ali – 31

30. Bu konu : ” Covid19 için Sansür ve Tıbbi Danışmanlık ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız yeminle hayran edici, şukuladım , – 458

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link