Covid19, doğu ülkelerinden bir biyolojik silahtır.

Batı uluslarını ve halklarını zayıflatmaya ve istikrarsızlaştırmaya hizmet ediyor.

Yakında Batı güçlerine karşı büyük bir askeri saldırı gerçekleşecek.

Ukrayna topraklarının işgali sadece bir başlangıç.

Büyük Avrupa şehirleri savaşın ilk aylarında düşecek. Nüfusun yüzde 75 ila 80’i yok edilecek.

Benzer bir zaman çizelgesinde küresel bir ekonomik kriz yaşanıyor. Zengin zenginleşir, fakir o kadar fakir olur ki açlıktan ölürler.

Author

29 Comments

1. Isparta merkezden ben hatice. merhaba arkadaşlar sayfa süper ötesi ilgi uyandırıcı, tebrikler 09-04-2021 22:47:33

2. Muğla dan kimler var. Covid19 komplosu . Merhaba siteniz gerçekten mükemmel, sosyal medyada paylaştım , Emine – 318

3. Kocaeli dan kimler var. Covid19 komplosu . Selam paylaşımın vallaha çok iyi, sağolun , – 278

4. Slm web siten harbiden mükemmel, linkedinde paylaştım

5. Ordu merkezden ben memo. Merhaba paylaşımınız vallaha billaha dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 18-04-2021 20:19:40

6. Bu konu : ” Covid19 komplosu ” çok güzel. Merhaba herkese sayfa inanılmaz iyi, saolun , ali – 209

7. Merhabalar siten yeminle çok hoşuma gitti, şukuladım

8. merhaba arkadaşlar sayfan cidden iyi, teraziye tıkladım

9. Bu konu : ” Covid19 komplosu ” çok güzel. Selam herkese bu web sitesi ciddiyim dikkatimi çekti, şukuladım , ziya – 217

10. elif yılmaz Reply

Çankırı dan kimler var. Covid19 komplosu . selamun aleyküm bu web sitesi inanki çok iyi, teşekkürler , elif yılmaz – 344

11. selam arkadaşlar paylaşımınız süper ötesi çok iyi, teraziye tıkladım

12. Merhaba herkese siteniz süper ötesi dikkat çekici, twitter da paylaştım

13. Selam paylaşımın inanılmaz ilgi uyandırıcı, teşekkürler

14. Bu konu : ” Covid19 komplosu ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten süper ötesi çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , hatice – 194

15. Erzincan dan kimler var. Covid19 komplosu . Selam sayfan harbiden çok iyi, twitter da paylaştım , Aylin – 416

16. elif yılmaz Reply

Giresun dan kimler var. Covid19 komplosu . Mrb sayfa ciddiyim dikkatimi çekti, teşekkürler , elif yılmaz – 120

17. Bu konu : ” Covid19 komplosu ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız inanki hayran bıraktı, twitter da paylaştım , banu – 212

18. Bu konu : ” Covid19 komplosu ” çok güzel. Selamın aleyküm siteniz vallaha billaha çok hoşuma gitti, sağolun , mehmet – 138

19. Bu konu : ” Covid19 komplosu ” çok güzel. Merhaba paylaşımın süper ötesi hoşuma gitti, teraziye tıkladım , ahmet – 318

20. Antalya dan kimler var. Covid19 komplosu . Merhabalar sayfan yeminle dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , ziya – 327

21. Kastamonu merkezden ben banu. Merhaba paylaşımın ciddiyim dikkat çekici, facebookta paylaştım 26-06-2021 19:49:42

22. elif yılmaz Reply

Yalova dan kimler var. Covid19 komplosu . Mrb sayfa inanılmaz mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 357

23. Zonguldak merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar sayfa vallaha billaha çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 07-07-2021 18:55:37

24. Bu konu : ” Covid19 komplosu ” çok güzel. Slm sayfan ciddiyim güzel, sosyal medyada paylaştım , banu – 390

25. Isparta dan kimler var. Covid19 komplosu . Mrb web sitesi inanki çok güzel, teraziye tıkladım , ali – 18

26. Selamlar paylaşımın inan ki hayran bıraktı, twitter da paylaştım

27. Bu konu : ” Covid19 komplosu ” çok güzel. Selamlar sayfan vallaha billaha çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 410

28. merhaba arkadaşlar bu web sitesi gerçekten mükemmel, teşekkürler

29. Osmaniye dan kimler var. Covid19 komplosu . selamun aleyküm sayfanız cidden çok güzel, sağolun , ziya – 174

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link