Merhaba bu, “uluslararası güvenlik tiyatrosunun aşı için baskı yapması” nın devam eden bir açıklamasının üçüncü gönderisi

Diğer iki gönderiyi özetlemek için:

: Çoğu hükümet, COVID19’un bir kaçış treni olduğunun farkındadır. Onlar ve MSM medyası, küresel finansal ve sosyal çöküşü önleme umuduyla gerçekçi olmayan aşılamayı ve hafifletmeyi teşvik ediyorlar.

Bu gönderi öncelikle Güney Afrika, İngiltere, Rusya ve Çin’deki son olaylara odaklanmıştır.

Güney Afrika, şu özelliklere sahip yeni bir SARS-2 varyantının merkez üssüdür:

1. Daha bulaşıcı

2. 16 yaşın altındaki çocuklar için daha zararlıdır

Bu, muhtemelen küresel olarak en katı kilitlenmeye neden oldu. Maske takmamak için bira, parti ve suçlama yok. Bununla birlikte, “bir yasa, ancak uygulanabilirse bir yasadır”. Gerçekte, bu siyasi güvenlik tiyatrosudur ve virüs, birkaç ilde zaten bir yer edinmiştir. Sonuçta hem ölümlerde hem de vakalarda büyük artışlarla sonuçlanır. Başlangıçta Afrika’nın bağışlanabileceğini söylemiştim, bu son olaylar baş gösteren felaket bir olayın olduğunu gösteriyor. Nüfusun yaklaşık% 10-20’si yetersiz beslenme, AIDS ve tıbbi bakım eksikliğinden muzdarip.

Ancak ana komplonun tuttuğu gibi; kilitlenme daha sert hale gelecek ve aşılama için baskı daha güçlü olacak

Birleşik Krallık’ta benzer bir senaryo yaşanıyor. Ancak Oxford aşısı temel farktır. Yakın zamandaki Brexit başarısızlıkları nedeniyle Birleşik Krallık, toplu yerel test edilmemiş aşılama için baskı yapabilir. Aşı karşıtı destekçisi değilim, ancak balıkçılığını sürdüremeyen bir ülke tarafından üretilen acele bir aşı kitlesinden şüpheliyim

Brexit nedeniyle hükümet siyasi bir galibiyet için çaresiz durumda ve büyük olasılıkla risk alacak; İngilizler adına

Rusya ve Çin temelde aynı

Dahili Rus rakamları, gerçek ölü sayısının 186.000+ olduğunu gösteriyor. Çin’in yalnızca Wuhan’daki vaka ve ölüm sayısının 10 katını bastırdığı bildiriliyor. Yerel bir gazeteci “virüsle ilgili yanlış bilgi bildirdiği” gerekçesiyle 4 yıl hapis cezasına çarptırıldı

Yani temelde kimse kontrolde değil; ama öyleymiş gibi görünmek için fazla mesai yapmak

Ölümler ve vakalarla ilgili tahminlerimi 2. noktaya bakarsan.

Yeni Yılınız mutlu olsun; 2021 zorlu olacak

Author

28 Comments

1. Samsun dan kimler var. COVID19 mutasyonu, aşılama ve güvenlik tiyatrosu 3 . merhaba arkadaşlar sayfanız ciddiyim mükemmel, linkedinde paylaştım , banu – 333

2. elif yılmaz Reply

Merhaba paylaşımınız inan ki hayran edici, sağolun

3. Selam paylaşım vallaha billaha çok iyi, tebrikler

4. Kırşehir dan kimler var. COVID19 mutasyonu, aşılama ve güvenlik tiyatrosu 3 . selam arkadaşlar bu web sitesi gerçekten çok iyi, face de paylaştım , memo – 399

5. Merhabalar siteniz ciddiyim dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum

6. Amasya merkezden ben Hasan. Merhabalar web sitesi inan ki çok iyi, teraziye tıkladım 07-01-2021 23:22:39

7. Samsun merkezden ben emin. Selamlar web sitesi inanki güzel, twitter da paylaştım 11-01-2021 18:34:35

8. Rize merkezden ben . Merhabalar web siten ciddiyim mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 12-01-2021 11:53:12

9. Merhaba herkese paylaşım vallaha billaha hayran edici, linkedinde paylaştım

10. Çankırı dan kimler var. COVID19 mutasyonu, aşılama ve güvenlik tiyatrosu 3 . Selamlar sayfanız harbiden iyi, sosyal medyada paylaştım , ali – 281

11. selam arkadaşlar siten yeminle dikkat çekici, teşekkürler

12. Eskişehir dan kimler var. COVID19 mutasyonu, aşılama ve güvenlik tiyatrosu 3 . Selam bu web sitesi inanki çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 17

13. Bu konu : ” COVID19 mutasyonu, aşılama ve güvenlik tiyatrosu 3 ” çok güzel. Selam herkese sayfan vallaha güzel, teraziye tıkladım , Hasan – 169

14. Hakkari merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar web sitesi vallaha billaha çok iyi, twitter da paylaştım 07-02-2021 01:36:27

15. Gürbüz Reply

Nevşehir dan kimler var. COVID19 mutasyonu, aşılama ve güvenlik tiyatrosu 3 . Slm paylaşım gerçekten çok güzel, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 292

16. selamun aleyküm bu web sitesi vallaha billaha çok iyi, linkedinde paylaştım

17. Gürbüz Reply

Manisa dan kimler var. COVID19 mutasyonu, aşılama ve güvenlik tiyatrosu 3 . selamun aleyküm sayfa valla dikkatimi çekti, şukuladım , Gürbüz – 381

18. Bu konu : ” COVID19 mutasyonu, aşılama ve güvenlik tiyatrosu 3 ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi inanılmaz çok hoşuma gitti, saolun , ali – 410

19. Edirne dan kimler var. COVID19 mutasyonu, aşılama ve güvenlik tiyatrosu 3 . merhaba arkadaşlar paylaşım inanılmaz mükemmel, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 266

20. Selamın aleyküm paylaşım ciddiyim dikkat çekici, linkedinde paylaştım

21. Merhabalar paylaşımın valla dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

22. Tekirdağ dan kimler var. COVID19 mutasyonu, aşılama ve güvenlik tiyatrosu 3 . Selam herkese paylaşımınız cidden dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , emin – 70

23. Adıyaman dan kimler var. COVID19 mutasyonu, aşılama ve güvenlik tiyatrosu 3 . Selamlar paylaşım inanki hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 454

24. Kocaeli merkezden ben memo. Selamın aleyküm sayfa inanılmaz çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 20-03-2021 20:01:28

25. Kırklareli merkezden ben mehmet. selamun aleyküm web siteniz vallaha hoşuma gitti, tebrikler 06-04-2021 10:45:37

26. İzmir merkezden ben Hasan. selamun aleyküm sayfanız inanılmaz çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 11-04-2021 23:41:08

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link