Covid19 Pandemisi, olduğundan çok daha fazlasını mı öldürmek istiyordu?

Sorum şu ki, salgının dünya nüfusunu azaltmak için çok daha fazla insanı öldürmesi gerektiğine inanan var mı? Bilim kendi iyiliğimiz için iyi hale geldi mi? Şimdiye kadar sahip olduğumuzdan daha fazla tedavi edebiliriz ve doğal seçilim değişti, bu nedenle daha uzun yaşıyoruz ve nihayetinde dünya nüfusunun fazlası kaçınılmaz. Salgının nüfusu azaltması mı gerekiyordu?

This Post Has 13 Comments

1. emin

merhaba arkadaşlar paylaşımın vallaha hoşuma gitti, sağolun

2. Emine

Diyarbakır merkezden ben Emine. Selamlar sayfa valla dikkat çekici, facebookta paylaştım 07-03-2021 00:27:17

3. hatice

Slm sayfan inanılmaz dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

4. ahmet

Düzce merkezden ben ahmet. Selamlar web siten inan ki çok iyi, facebookta paylaştım 07-03-2021 10:34:54

5. ziya

Mrb siteniz vallaha dikkatimi çekti, face de paylaştım

6. Gürbüz

Bu konu : ” Covid19 Pandemisi, olduğundan çok daha fazlasını mı öldürmek istiyordu? ” çok güzel. Selam siten inanılmaz iyi, teşekkürler , Gürbüz – 149

7. memo

Selam herkese sayfanız harbiden hayran bıraktı, saolun

8. gaye

Bu konu : ” Covid19 Pandemisi, olduğundan çok daha fazlasını mı öldürmek istiyordu? ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan gerçekten güzel, twitter da paylaştım , gaye – 77

9. Gürbüz

Kahramanmaraş dan kimler var. Covid19 Pandemisi, olduğundan çok daha fazlasını mı öldürmek istiyordu? . selam arkadaşlar siteniz inanki hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 496

10. Aylin

Bartın merkezden ben Aylin. Merhaba herkese sayfan ciddiyim hayran edici, teşekkürler 14-03-2021 17:03:47

11. Gürbüz

Bu konu : ” Covid19 Pandemisi, olduğundan çok daha fazlasını mı öldürmek istiyordu? ” çok güzel. Selam herkese siteniz gerçekten çok hoşuma gitti, tebrikler , Gürbüz – 147

12. Emine

selamun aleyküm web siteniz yeminle çok güzel, facebookta paylaştım

13. elif yılmaz

Bu konu : ” Covid19 Pandemisi, olduğundan çok daha fazlasını mı öldürmek istiyordu? ” çok güzel. Merhabalar web siten inan ki çok hoşuma gitti, şukuladım , elif yılmaz – 18

Bir cevap yazın