Kategoriler
Genel

COVID19, son savaşı önlemek için yaratıldı

Bu, tüm bu ayaklanmalarla düşünürken beynimin şüpheli, komplocu tarafına attı – Ya Covid bize söyledikleri kadar kötü değildi ve bizi evimizde tutmaya çalışıyorlardı ya da herkes yüzünden öleceklerdi birlikte kalabalık.

Aslında, covid’in ilkinin herkesi evlerinde tutmak için sahte bir bahane olduğuna inanıyorum.

Az önce düşündüğüm çılgın bir teori, elitlerin uzaylılar tarafından ya da başka bir şey tarafından verilen zaman içinde nasıl seyahat edeceğini ya da göreceğini keşfettiyse ve herkesin sokaklarda her şeyi ve her birini yok eden sokaklara batırdığı yakın bir gelecek gördüler. diğer. Onu durdurmaya çalıştılar ama yapamadılar ve bizi yok edinceye kadar büyüdüler. Bu nedenle, hafif bir hastalık olan covid’i serbest bırakmaya karar verdiler, ancak tüm dünyayı milyonlarca insanı öldürmenin ölümcül olduğuna ikna etmelerini sağladılar. Umutlar, isyanların zaman dilimine kadar herkesin evde kalmasıdır.

Ama şimdi durduğumuz şey durdurulamadı.

Düşünceler.

… mitchellleary1982 tarafından gönderildi
[comments]

“COVID19, son savaşı önlemek için yaratıldı” için 13 yanıt

Ardahan merkezden ben banu. Selamın aleyküm paylaşım vallaha hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 03-06-2020 15:00:50

Uşak merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar web siten yeminle güzel, twitter da paylaştım 10-06-2020 11:12:27

Yalova merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm siteniz vallaha billaha hoşuma gitti, teraziye tıkladım 14-06-2020 09:29:41

Trabzon merkezden ben Gürbüz. Selam sayfanız yeminle çok güzel, linkedinde paylaştım 22-06-2020 11:05:43

Amasya merkezden ben Emine. selamun aleyküm siten valla dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 29-06-2020 12:24:00

Siirt merkezden ben gaye. Slm siteniz harbiden çok güzel, facebookta paylaştım 02-07-2020 04:13:59

Giresun merkezden ben banu. selam arkadaşlar paylaşımınız inanılmaz çok hoşuma gitti, sağolun 09-07-2020 18:04:46

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir