Testin içinde mukus zarlarınıza yapışan sentetik covid partikülleri olduğunu gösteren oldukça ilgi çekici bir video izledim. Bezler söküldüğünde, normal pamuk gibi hareket etmiyor ve cildinize yapışıyor gibiydi.

Arkadaşım Meksika’ya gitmemi istiyor ama geri dönmek için sınava girmem gerekiyor. Sonra yanlış pozitif var.

Herhangi bir düşünce takdir edilir.

Author

11 Comments

1. Bu konu : ” Covid19 testi yaptırmayla ilgili soru -Herhangi bir zeka – Önleyebilseydiniz bunu kabul eder miydiniz? ” çok güzel. Selamlar paylaşım süper ötesi mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 223

2. Tokat dan kimler var. Covid19 testi yaptırmayla ilgili soru -Herhangi bir zeka – Önleyebilseydiniz bunu kabul eder miydiniz? . merhaba arkadaşlar paylaşım ciddiyim hayran edici, teşekkürler , hatice – 6

3. Diyarbakır dan kimler var. Covid19 testi yaptırmayla ilgili soru -Herhangi bir zeka – Önleyebilseydiniz bunu kabul eder miydiniz? . selamun aleyküm paylaşım cidden çok güzel, face de paylaştım , Aylin – 255

4. Çorum merkezden ben ahmet. Mrb siteniz valla dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 18-03-2021 00:32:23

5. Çanakkale dan kimler var. Covid19 testi yaptırmayla ilgili soru -Herhangi bir zeka – Önleyebilseydiniz bunu kabul eder miydiniz? . selamun aleyküm sayfa inanki mükemmel, face de paylaştım , gaye – 310

6. elif yılmaz Reply

Hakkari merkezden ben elif yılmaz. Selam paylaşımınız süper ötesi çok güzel, sosyal medyada paylaştım 18-03-2021 07:27:38

7. Kırşehir merkezden ben . Selam herkese paylaşımınız süper ötesi hoşuma gitti, saolun 18-03-2021 16:33:33

8. Bilecik dan kimler var. Covid19 testi yaptırmayla ilgili soru -Herhangi bir zeka – Önleyebilseydiniz bunu kabul eder miydiniz? . selam arkadaşlar web sitesi gerçekten hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 366

9. Balıkesir merkezden ben Hasan. Selam herkese web siten cidden çok hoşuma gitti, tebrikler 04-04-2021 01:38:15

10. Bu konu : ” Covid19 testi yaptırmayla ilgili soru -Herhangi bir zeka – Önleyebilseydiniz bunu kabul eder miydiniz? ” çok güzel. Selam sayfan cidden çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 449

11. Van merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm web siten harbiden dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 04-04-2021 07:38:33

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link