İnsanların, Covid’in insanları kısırlaştırdığını düşünmelerini isteyebilirler mi, gerçekten aşı olduğunda? Sadece spekülasyon yapabiliriz, ama şahsen bunun bir test olduğunu düşünüyorum, Pompeo’nun “Canlı bir egzersiz yapıyoruz” dediğini hatırlıyor musunuz? Bu, pandemik 2.0 için bir tür biyolojik savaş simülasyonu olabilir mi? – Mantıklı.

Virüs yanlışlıkla Wuhan laboratuvarından sızmış olabilir mi? – Makul, ama benim görüşüme göre olası değil.

Çin’in ticaret savaşına misilleme olarak ABD’yi ve diğer büyük ekonomileri ele geçirebilmesi ve Trump’ın itibarına zarar verirken ve bir dijital para birimi ve dördüncü sanayi devrimi meydana getirirken Büyük Sıfırlama gibi daha büyük bir Gündem getirmesi için bilerek serbest bırakılmış olabilir mi? tüm protestoları aynı anda bitirirken – oldukça makul. (Bunun olduğuna inanıyorum)

Aşı bir tür uyuyan virüs / hastalık enjekte etmek için kullanılabilir mi ve birkaç yıl içinde aktive edilebilir mi? – Bu da makul.

Kesin olarak bildiğim bir şey, yarasa çorbasından gelmediği ve önümüzdeki on ya da iki yıl için planladıkları şeyin Covid’i çocuk oyuncağı gibi göstereceği.

Covid’in neden olduğuna dair teoriniz nedir? Doğru ya da yanlış cevap yok, sadece herkesin fikrini duymak istiyorum.

… MashTheMechanic tarafından gönderildi
[comments]

Author

20 Comments

1. Trabzon dan kimler var. Covid19 ve aşı. DSÖ? ne? nerede? ne zaman? Nasıl? neden? . merhaba arkadaşlar sayfan inan ki çok hoşuma gitti, saolun , gaye – 234

2. Bilecik dan kimler var. Covid19 ve aşı. DSÖ? ne? nerede? ne zaman? Nasıl? neden? . Selamın aleyküm web sitesi vallaha hayran edici, tebrikler , ahmet – 170

3. Isparta dan kimler var. Covid19 ve aşı. DSÖ? ne? nerede? ne zaman? Nasıl? neden? . Merhaba herkese sayfan yeminle iyi, facebookta paylaştım , Emine – 104

4. Kocaeli dan kimler var. Covid19 ve aşı. DSÖ? ne? nerede? ne zaman? Nasıl? neden? . Selam sayfan inan ki çok güzel, twitter da paylaştım , gaye – 292

5. Bu konu : ” Covid19 ve aşı. DSÖ? ne? nerede? ne zaman? Nasıl? neden? ” çok güzel. Mrb paylaşımın süper ötesi ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , doruk – 344

6. Selamın aleyküm paylaşım inanılmaz çok iyi, twitter da paylaştım

7. elif yılmaz Reply

Hakkari dan kimler var. Covid19 ve aşı. DSÖ? ne? nerede? ne zaman? Nasıl? neden? . Merhabalar sayfanız cidden ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 416

8. Tunceli dan kimler var. Covid19 ve aşı. DSÖ? ne? nerede? ne zaman? Nasıl? neden? . Selam paylaşımınız valla dikkatimi çekti, sağolun , Hasan – 449

9. elif yılmaz Reply

Manisa dan kimler var. Covid19 ve aşı. DSÖ? ne? nerede? ne zaman? Nasıl? neden? . Selamlar paylaşım inanılmaz iyi, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 320

10. Gürbüz Reply

Zonguldak dan kimler var. Covid19 ve aşı. DSÖ? ne? nerede? ne zaman? Nasıl? neden? . Selamlar sayfanız vallaha çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 118

11. Çorum dan kimler var. Covid19 ve aşı. DSÖ? ne? nerede? ne zaman? Nasıl? neden? . merhaba arkadaşlar siteniz gerçekten iyi, sağolun , – 141

12. Bu konu : ” Covid19 ve aşı. DSÖ? ne? nerede? ne zaman? Nasıl? neden? ” çok güzel. Selam paylaşımınız gerçekten hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , – 296

13. Bu konu : ” Covid19 ve aşı. DSÖ? ne? nerede? ne zaman? Nasıl? neden? ” çok güzel. Selam herkese siten cidden mükemmel, teraziye tıkladım , doruk – 365

14. Gürbüz Reply

Mersin dan kimler var. Covid19 ve aşı. DSÖ? ne? nerede? ne zaman? Nasıl? neden? . Selam herkese web siteniz süper ötesi çok güzel, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 199

15. Çanakkale dan kimler var. Covid19 ve aşı. DSÖ? ne? nerede? ne zaman? Nasıl? neden? . Selam herkese web sitesi süper ötesi çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , mehmet – 454

16. Kırıkkale merkezden ben ali. Merhabalar siten gerçekten hayran edici, face de paylaştım 24-03-2021 11:55:01

17. Bu konu : ” Covid19 ve aşı. DSÖ? ne? nerede? ne zaman? Nasıl? neden? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa harbiden hayran edici, facebookta paylaştım , doruk – 269

18. Bu konu : ” Covid19 ve aşı. DSÖ? ne? nerede? ne zaman? Nasıl? neden? ” çok güzel. Selam herkese paylaşımınız inanki çok iyi, teraziye tıkladım , hatice – 299

19. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Covid19 ve aşı. DSÖ? ne? nerede? ne zaman? Nasıl? neden? ” çok güzel. Merhaba siten inanılmaz hayran bıraktı, tebrikler , elif yılmaz – 466

20. Bu konu : ” Covid19 ve aşı. DSÖ? ne? nerede? ne zaman? Nasıl? neden? ” çok güzel. selam arkadaşlar web siteniz valla dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 173

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link