Bazı insanların bu gezegeni kolonileştirmek için … uzaylı türlerin varmadan önce bir virüs yerleştirebileceğini öne sürdüklerini duydum.

Fikir, virüsün bize bu uzaylıların taşıyacağı patojenlere karşı bir derece bağışıklık kazandıracağı fikri.

Avrupalıların istemeden yeni dünyaya çeşitli hastalıkları getirip çok sayıda yerliyi öldürmesi gibi, uzaylılar da buraya geldiklerinde aynısını yapacaklardı.

“Yıldız jöle”, yüzlerce yıldır çeşitli ülkelerde bulunuyor. Bu jel benzeri maddenin ortaya çıkmasının en dikkat çekici örneklerinden biri, 1990’larda Washington’da oldu. Birçok kişi bu jelle temas ettikten sonra şiddetli baca benzeri semptomlarla hastalandı. Belli ki birkaç hafta içinde gökten yağdı.

Çözülmemiş gizemlerin eski bir bölümüne göre, bu jel analiz edildi ve insan kan hücreleri ve virüsler içeriyordu. Örnekler ABD hükümetine daha fazla analiz için gönderildikten sonra, örnekler “ortadan kayboldu” … şaşırtıcı olmayan bir şekilde. https://m.youtube.com/watch?v=NQCNnghasp0

Bu salgını çevreleyen hükümetin davranışı ve batı ekonomilerini büyük ölçüde ölümcül olmayan bir korona virüse kurban etme konusunda tamamen alışılmadık isteklilik, başka bir şeylerin olduğunu gösteriyor.

Artı, küresel olarak mümkün olduğunca çok insanı aşı ettirme telaşı… Başlangıçta Birleşik Krallık’ta, örneğin, hedefin sürü bağışıklığı olacağı söylendiğinde.

Tüm bunlarla bağlantılı olarak, UFO meselesinin sürekli normalleşmesine sahibiz.

Author

11 Comments

1. Selam web siteniz vallaha billaha hayran edici, teşekkürler

2. Bu konu : ” COVID19 ve uzaylılar ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşım harbiden çok güzel, twitter da paylaştım , Aylin – 19

3. Edirne merkezden ben ziya. Merhaba siteniz inan ki ilgi uyandırıcı, teşekkürler 20-03-2021 23:02:44

4. Artvin merkezden ben memo. Mrb sayfa ciddiyim çok hoşuma gitti, şukuladım 22-03-2021 21:34:35

5. Adana dan kimler var. COVID19 ve uzaylılar . Merhabalar paylaşımın inan ki çok hoşuma gitti, teşekkürler , ali – 175

6. Bu konu : ” COVID19 ve uzaylılar ” çok güzel. Selamlar sayfanız valla hayran bıraktı, tebrikler , ali – 265

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link