Bu büyük bir gönderi olmayacak ama aklıma bir şey geldi. Evet, insanlar şu anda aşı nedeniyle ölüyor ama bu aşı ile bağlantılı. Gerçek gündem çok daha uzundur. Okuduğum çoğu şey, aşıyı çevreleyen sorunları 6 ay ila 5 yıllık bir zaman çizelgesinde ortaya koyuyor. İnsanlar yaz aylarında aşıyı bırakmaya ve aşıyı almaya başlarlarsa, bunu yeni bir ölümcül suştan sorumlu tutacaklar ve bunun, insanlara söylendiği gibi aşılarını almadıkları için söyleyecekler. Aşı olanların sadece bir kısmı güçlendiriciyi takip eder. Yaz, pek çok insanın bir sonraki aşama, covid21 ve büyük bir olay hakkında söylediklerini sıralar.

Bu yakın zamanda ortadan kalkmayacak ve insanların NWO ile Covid-19’un aynı canavara bağlı olduğu gerçeğini fark etmeleri gerekiyor.

Author

17 Comments

1. Bu konu : ” Covid21 ve aşı ” çok güzel. Selam sayfan vallaha billaha dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , hatice – 181

2. Selamın aleyküm paylaşım vallaha billaha hayran edici, sağolun

3. Bu konu : ” Covid21 ve aşı ” çok güzel. selamun aleyküm siten valla dikkatimi çekti, face de paylaştım , memo – 455

4. Kocaeli merkezden ben Aylin. Selam sayfanız vallaha billaha güzel, teşekkürler 02-02-2021 05:47:07

5. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Covid21 ve aşı ” çok güzel. Merhaba paylaşım vallaha hoşuma gitti, şukuladım , elif yılmaz – 25

6. Merhabalar web siten inan ki ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

7. Bu konu : ” Covid21 ve aşı ” çok güzel. Slm paylaşımınız ciddiyim mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 206

8. Edirne dan kimler var. Covid21 ve aşı . Merhaba herkese paylaşımın valla çok hoşuma gitti, şukuladım , – 63

9. Bu konu : ” Covid21 ve aşı ” çok güzel. Merhaba herkese web siten valla dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 184

10. Selamlar web sitesi ciddiyim dikkatimi çekti, saolun

11. Selam web sitesi inan ki dikkat çekici, teşekkürler

12. Bu konu : ” Covid21 ve aşı ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız inanılmaz dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 13

13. Manisa dan kimler var. Covid21 ve aşı . Selamlar sayfan cidden ilgi uyandırıcı, saolun , – 319

14. Gürbüz Reply

Giresun dan kimler var. Covid21 ve aşı . Selamlar web siteniz gerçekten hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 54

15. elif yılmaz Reply

Uşak merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese web siten valla hoşuma gitti, teşekkürler 02-04-2021 20:37:07

16. Selamın aleyküm paylaşım süper ötesi hayran edici, face de paylaştım

17. Bu konu : ” Covid21 ve aşı ” çok güzel. selamun aleyküm siten vallaha billaha çok iyi, teşekkürler , ali – 120

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link