COVID’den Bu Yana Gerilmiş İlişkiler

Son birkaç ayda kişisel ilişkilerinin daha da kötüye gittiğini gören var mı?

Son 15+ yıldır yakın bir arkadaş grubuna sahip olacak kadar şanslıydım. Bunlar benim ailem gibi insanlar. Siyasi eğilimler zaman zaman bir rahatsızlık kaynağı olabilirdi, ancak bu, yolunuza çıkacak bir şey değildi. Ancak, COVID’den beri davranışlarında büyük bir değişim fark ettim. COVID’nin abartılı olduğundan, medyanın bizi bölmeye çalıştığından vb. Bahsettiğim kadarıyla, içgüdüsel küçümseme ve alay ile karşılaşıyorum. Benimle aynı şekilde hissetmemeleri umurumda değil, ama sanki tamamen farklı insanlar gibi. Gerginlik elle tutulur ve her konuşma, aynı fikirde olmadıkları insanlar için aşırı nefret ifade etmeye yol açar, vb. Bütün bunların bizi ayırmasını istemiyorum, bu yüzden herhangi bir COVID veya siyasi konuşmadan uzaklaşmaya çalışıyorum, ama aynı zamanda Çevremdeki herkes çok sesliyken düşüncelerimi bastırmak zorunda kalmak sinir bozucu / iç karartıcı hale geliyor.

Bunu yaşayan başka biri var mı?

Gönderen … opulentwaterbuffalo
[comments]

“COVID’den Bu Yana Gerilmiş İlişkiler” üzerine 58 yorum

1. Kırklareli dan kimler var. COVID’den Bu Yana Gerilmiş İlişkiler . Selam herkese siteniz süper ötesi çok iyi, şukuladım , ziya – 148

2. selam arkadaşlar bu web sitesi süper ötesi dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

3. Bu konu : ” COVID’den Bu Yana Gerilmiş İlişkiler ” çok güzel. Selamlar siten inan ki hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 2

4. Bu konu : ” COVID’den Bu Yana Gerilmiş İlişkiler ” çok güzel. Merhabalar siteniz harbiden mükemmel, tebrikler , hatice – 218

5. Balıkesir merkezden ben Emine. selamun aleyküm bu web sitesi inanılmaz dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 22-10-2020 05:04:17

6. Bu konu : ” COVID’den Bu Yana Gerilmiş İlişkiler ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfa inanılmaz çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , emin – 183

7. Erzurum merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar paylaşım vallaha billaha çok iyi, tebrikler 22-10-2020 05:11:33

8. Batman merkezden ben ali. selam arkadaşlar paylaşımınız süper ötesi dikkatimi çekti, teşekkürler 22-10-2020 05:11:34

9. Hatay dan kimler var. COVID’den Bu Yana Gerilmiş İlişkiler . Merhaba sayfanız ciddiyim dikkatimi çekti, sağolun , Hasan – 25

10. Kırşehir merkezden ben mehmet. Selam web siten inanılmaz iyi, linkedinde paylaştım 22-10-2020 05:54:57

11. Mersin merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar web sitesi ciddiyim dikkat çekici, tebrikler 22-10-2020 05:55:06

12. Amasya dan kimler var. COVID’den Bu Yana Gerilmiş İlişkiler . Slm sayfanız cidden ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , Aylin – 134

13. Ağrı merkezden ben hatice. Merhabalar paylaşımınız valla çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 22-10-2020 11:57:35

14. Edirne dan kimler var. COVID’den Bu Yana Gerilmiş İlişkiler . Slm siten gerçekten güzel, şukuladım , ahmet – 357

15. Bu konu : ” COVID’den Bu Yana Gerilmiş İlişkiler ” çok güzel. Mrb sayfa inanki hayran bıraktı, face de paylaştım , ali – 238

16. Manisa dan kimler var. COVID’den Bu Yana Gerilmiş İlişkiler . Selam herkese sayfa inanılmaz güzel, teraziye tıkladım , banu – 353

17. Bu konu : ” COVID’den Bu Yana Gerilmiş İlişkiler ” çok güzel. Selam sayfanız gerçekten iyi, tebrikler , doruk – 202

18. Eskişehir merkezden ben ziya. selamun aleyküm bu web sitesi ciddiyim mükemmel, facebookta paylaştım 29-10-2020 19:25:23

19. Bu konu : ” COVID’den Bu Yana Gerilmiş İlişkiler ” çok güzel. Merhaba herkese siteniz inanki dikkatimi çekti, tebrikler , elif yılmaz – 251

20. Bu konu : ” COVID’den Bu Yana Gerilmiş İlişkiler ” çok güzel. Selam herkese sayfan inanılmaz çok hoşuma gitti, teşekkürler , ali – 78

21. Bitlis dan kimler var. COVID’den Bu Yana Gerilmiş İlişkiler . Merhaba herkese sayfa inan ki dikkat çekici, şukuladım , doruk – 8

22. Giresun dan kimler var. COVID’den Bu Yana Gerilmiş İlişkiler . Selam herkese paylaşımınız valla dikkat çekici, teraziye tıkladım , ahmet – 430

23. Osmaniye merkezden ben doruk. Selamlar sayfan ciddiyim ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 03-11-2020 02:29:40

24. Bu konu : ” COVID’den Bu Yana Gerilmiş İlişkiler ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım süper ötesi mükemmel, şukuladım , – 453

25. Bu konu : ” COVID’den Bu Yana Gerilmiş İlişkiler ” çok güzel. selamun aleyküm sayfanız vallaha billaha hoşuma gitti, teşekkürler , elif yılmaz – 435

26. Niğde dan kimler var. COVID’den Bu Yana Gerilmiş İlişkiler . Selamın aleyküm siten vallaha billaha dikkat çekici, şukuladım , ali – 382

27. Bu konu : ” COVID’den Bu Yana Gerilmiş İlişkiler ” çok güzel. Selam sayfan ciddiyim iyi, şukuladım , emin – 445

28. Bu konu : ” COVID’den Bu Yana Gerilmiş İlişkiler ” çok güzel. Mrb sayfanız harbiden dikkat çekici, tebrikler , memo – 26

29. Bu konu : ” COVID’den Bu Yana Gerilmiş İlişkiler ” çok güzel. Merhaba herkese web sitesi vallaha hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , – 420

30. Samsun dan kimler var. COVID’den Bu Yana Gerilmiş İlişkiler . Selam herkese web siteniz cidden ilgi uyandırıcı, teşekkürler , – 212

31. Diyarbakır dan kimler var. COVID’den Bu Yana Gerilmiş İlişkiler . selamun aleyküm web siteniz cidden çok güzel, linkedinde paylaştım , banu – 369

32. Bu konu : ” COVID’den Bu Yana Gerilmiş İlişkiler ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi valla dikkat çekici, teşekkürler , Emine – 400

33. Tokat dan kimler var. COVID’den Bu Yana Gerilmiş İlişkiler . Merhabalar siteniz inanki çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , ziya – 129

34. Bu konu : ” COVID’den Bu Yana Gerilmiş İlişkiler ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi süper ötesi hoşuma gitti, tebrikler , Aylin – 440

35. Bu konu : ” COVID’den Bu Yana Gerilmiş İlişkiler ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız valla dikkat çekici, saolun , – 427

36. Şanlıurfa merkezden ben banu. Slm siteniz inanki hayran bıraktı, facebookta paylaştım 10-01-2021 23:26:58

37. Bu konu : ” COVID’den Bu Yana Gerilmiş İlişkiler ” çok güzel. Merhabalar sayfan vallaha dikkat çekici, şukuladım , Emine – 429

38. Şırnak merkezden ben hatice. Slm paylaşımın yeminle ilgi uyandırıcı, saolun 15-01-2021 14:29:16

39. Bu konu : ” COVID’den Bu Yana Gerilmiş İlişkiler ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten ciddiyim hayran bıraktı, face de paylaştım , ziya – 372

40. Çorum dan kimler var. COVID’den Bu Yana Gerilmiş İlişkiler . Selamlar web siten süper ötesi çok güzel, facebookta paylaştım , Hasan – 116

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link