Medya karartmasının kelimenin tam anlamıyla dünya çapında olduğunu fark ettim. Yeryüzünde tek bir kurum veya ülke sayı vermeye yanaşmıyor. Söyledikleri tek şey “az” veya “çok değil”

Google? Numara vermeyi reddediyor. Milyonlarca sonuç arasından TEK gerçek cevap değil.Yahoo için aynı

Çince, Japonca ve Fransızca ve Almanca arama motorları için aynı. Sanki yöneticiler, arama sonucunda hiçbir numara verilmeyeceğinden bilerek emin olmuş gibi.

Ne oluyor? Neden kendi oranlarımı bilmeme izin verilmiyor? Ve kendi kararlarımı mı vereceğim?

Gönderme beyanı: Medya neden basit bir sayıya karar verdi? Allah aşkına 2021, neden bu kadar önemli bir sayıya sansür uygulanıyor?

19 Comments

1. İzmir merkezden ben . merhaba arkadaşlar web siteniz valla çok güzel, tebrikler 22-08-2021 23:46:57

2. Bu konu : ” Covid’den ölen aşılı insan sayısında toplam medya karartması ” çok güzel. Merhabalar sayfan inanki dikkat çekici, saolun , memo – 92

3. Bu konu : ” Covid’den ölen aşılı insan sayısında toplam medya karartması ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siteniz süper ötesi çok iyi, twitter da paylaştım , banu – 328

4. Elazığ merkezden ben memo. merhaba arkadaşlar web sitesi süper ötesi ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 23-08-2021 00:32:26

5. merhaba arkadaşlar bu web sitesi ciddiyim çok hoşuma gitti, şukuladım

6. Bu konu : ” Covid’den ölen aşılı insan sayısında toplam medya karartması ” çok güzel. Merhabalar paylaşımın harbiden güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 353

7. Kocaeli merkezden ben memo. Selamın aleyküm web siteniz vallaha dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 23-08-2021 01:13:42

8. Samsun dan kimler var. Covid’den ölen aşılı insan sayısında toplam medya karartması . Merhaba web siteniz ciddiyim dikkatimi çekti, face de paylaştım , Aylin – 353

9. Bu konu : ” Covid’den ölen aşılı insan sayısında toplam medya karartması ” çok güzel. Selam herkese sayfanız cidden dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , ali – 141

10. Karaman dan kimler var. Covid’den ölen aşılı insan sayısında toplam medya karartması . Merhaba herkese siten ciddiyim hayran bıraktı, twitter da paylaştım , Emine – 413

11. Çorum merkezden ben Emine. Slm sayfan inanılmaz çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 30-08-2021 04:03:07

12. Bitlis dan kimler var. Covid’den ölen aşılı insan sayısında toplam medya karartması . Slm siteniz ciddiyim ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 389

13. Yozgat merkezden ben gaye. Selamın aleyküm paylaşımın inanılmaz iyi, saolun 04-09-2021 15:53:44

14. Bu konu : ” Covid’den ölen aşılı insan sayısında toplam medya karartması ” çok güzel. Merhabalar sayfa gerçekten hoşuma gitti, face de paylaştım , doruk – 225

15. Kayseri merkezden ben doruk. Merhaba herkese paylaşım inanki dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 17-09-2021 09:48:26

16. elif yılmaz Reply

Amasya merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm sayfanız cidden hoşuma gitti, facebookta paylaştım 24-09-2021 17:01:58

Write A Comment