Denklemden virüs çıkarılmış gibi düşünelim

Covid salgını olmaz. Bir gün hükümet her şeyi birdenbire kapatır. Hükümet, mağazalara girmek için cadılar bayramı maskesi takmanızı söylüyor. Cadılar Bayramı maskesi takmıyorsanız, diğer insanlardan uzak durmanız gerekir. Cadılar Bayramı maskesi takmayan çocuklar okula gidemez. Çocuklar cadılar bayramı maskesini takmalı ve okullarda arkadaşlarından uzak durmalıdır. Çocuklar oyun oynayamaz, arkadaşlarına dokunamaz veya arkadaşlarının yüzlerinin neye benzediğini göremez. Parti veremezsin, bir araya gelemezsin. Anneni, babanı veya büyükanne ve büyükbabanı göremezsin. Arkadaşlarını göremezsin. Dışarıdaki oyun sahasındayken oynamak için cadılar bayramı maskenizi takmanız gerekir. Yalnız olsanız bile cadılar bayramı maskesini dışarıda takmanız önerilir. Doğum yaparken doktor dahil bir cadılar bayramı maskesi takmanız gerekir. Artık onlar söylediği için ülkeyi terk edemez veya seyahat edemezsiniz. Seyahat ederseniz, seyahatinizin cezası olarak 3 gün boyunca size 3000 dolara mal olan bir otelde tek başına kalmanız gerekir. Hükümetin her 2 haftada bir burnunuza uzun bir nesne sokmasına izin vermelisiniz, bu sebepsiz yere çok rahatsız edici. Sebepsiz yere hakkında hiçbir şey bilmediğiniz bir aşı yaptırmalısınız. Aşıyı aldıktan sonra bile cadılar bayramı maskenizi takmaya devam etmeli, başkalarından uzak durmalı ve parti, düğün veya toplantı yapmamalısınız. Sebepsiz yere vücudunuza bir şey enjekte ettikten sonra bile itaat etmeye devam etmelisiniz. Sonunda, film, restoran, konser, spor gibi yerlere girmek için enjeksiyonu aldığınızı gösteren bir pasaport taşımanız gerekecek. Devlet izin veriyorsa, pasaportu aldıktan sonra belki cadılar bayramı maskenizi çıkarabilirsiniz. Hükümet ne derse onu yapmak zorundasın.

Bunun olmasına izin verecek misin? Evet veya Hayır?

… trappedmindbody tarafından gönderildi
[comments]

Author

12 Comments

1. Aydın merkezden ben memo. Slm sayfa yeminle hayran edici, sosyal medyada paylaştım 12-03-2021 17:16:43

2. Bu konu : ” Covid’i denklemden çıkarırsak bunun kulağa nasıl geldiğini görelim. ” çok güzel. selamun aleyküm sayfanız vallaha billaha çok iyi, teraziye tıkladım , ali – 457

3. Bu konu : ” Covid’i denklemden çıkarırsak bunun kulağa nasıl geldiğini görelim. ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan valla hayran edici, tebrikler , ahmet – 489

4. Merhabalar sayfan inanılmaz ilgi uyandırıcı, tebrikler

5. Kocaeli merkezden ben . Selamın aleyküm sayfan gerçekten dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 13-03-2021 03:56:42

6. Selamın aleyküm sayfa süper ötesi çok iyi, tebrikler

7. Bu konu : ” Covid’i denklemden çıkarırsak bunun kulağa nasıl geldiğini görelim. ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşım vallaha billaha iyi, tebrikler , mehmet – 192

8. Selamlar sayfanız gerçekten hayran bıraktı, saolun

9. Samsun dan kimler var. Covid’i denklemden çıkarırsak bunun kulağa nasıl geldiğini görelim. . selam arkadaşlar paylaşım cidden güzel, facebookta paylaştım , ali – 49

10. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Covid’i denklemden çıkarırsak bunun kulağa nasıl geldiğini görelim. ” çok güzel. Selamlar web sitesi süper ötesi hayran bıraktı, face de paylaştım , elif yılmaz – 92

11. Burdur merkezden ben emin. Selamlar paylaşımın inan ki iyi, facebookta paylaştım 02-04-2021 23:25:47

12. Bu konu : ” Covid’i denklemden çıkarırsak bunun kulağa nasıl geldiğini görelim. ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız harbiden dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , mehmet – 239

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link