Şu anda sahip olduğumuz bilgilere göre Covid, Wuhan Çin’deki dördüncü seviye bir biyolojik tehlike tesisinden kaçtı. Oradan dünya çapında yol aldı.

Ben dahil birçok kişi, bunun neden kaçtığına ve / veya serbest bırakıldığına dair alçak nedenler olduğuna inanıyor. Geçen yıl içinde pek çok fikri eğlendirmiş olmama rağmen, özellikle sağlam olduğunu düşündüğüm bir fikre geldim.

Önce, Amerika Birleşik Devletleri seçimleriyle ilgili düşüncelerinizi veya önyargılarınızı aklınızdan çıkarın. O zaman Çin yönetici hükümetlerinin uzun tarihini düşünün. Çin ulusu, benim ifade edebileceğimden daha uzun süredir egemen bir devlet olarak var olmuştur.

Bununla birlikte, geçen yıl Hong Kong sokaklarındaki önemli ve kitlesel protestoları Çin hükümetinin tepkileri ile birlikte düşünün. Karışıma, bu eylemlerin diğer dünya güçlerinin gözünde tutulduğu görüşü ekleyin.

Ancak sağlıklı ve saygılı bir tartışma görmek istediğim komplo teorim, geçen yıl Hong Kong’daki gösterileri, protestoları ve isyanları bastırmak amacıyla Covid 19 olarak da bilinen Wuhan gribinin serbest bırakılıp bırakılmadığıdır.

Bu, cep telefonumdaki metinden konuşmaydı, bu yüzden lütfen her tür grafik hatasını affedin

düzenleme: siktir! Kim bilir yanılıyor olabilirim.

Author

40 Comments

1. Bu konu : ” Covid’in gerçek amacı ” çok güzel. Slm siteniz harbiden hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , – 79

2. Karabük merkezden ben mehmet. Merhabalar paylaşımın harbiden dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 03-04-2021 23:59:59

3. Isparta dan kimler var. Covid’in gerçek amacı . Mrb web siteniz süper ötesi çok hoşuma gitti, tebrikler , ali – 304

4. elif yılmaz Reply

selam arkadaşlar paylaşım ciddiyim çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

5. Bartın merkezden ben ahmet. Merhabalar web siten inanılmaz hoşuma gitti, face de paylaştım 04-04-2021 06:49:20

6. Şırnak dan kimler var. Covid’in gerçek amacı . Merhaba sayfa harbiden mükemmel, twitter da paylaştım , gaye – 260

7. Bu konu : ” Covid’in gerçek amacı ” çok güzel. Slm paylaşımın vallaha güzel, sosyal medyada paylaştım , ziya – 2

8. Elazığ dan kimler var. Covid’in gerçek amacı . Slm paylaşımınız inanılmaz çok iyi, sağolun , memo – 387

9. Burdur dan kimler var. Covid’in gerçek amacı . Slm sayfanız yeminle mükemmel, facebookta paylaştım , ahmet – 439

10. Ordu dan kimler var. Covid’in gerçek amacı . selam arkadaşlar sayfan cidden dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 2

11. Selamın aleyküm siteniz harbiden çok hoşuma gitti, face de paylaştım

12. Batman merkezden ben Hasan. Merhaba herkese web siteniz gerçekten hoşuma gitti, sağolun 10-04-2021 22:26:23

13. Kocaeli merkezden ben ali. Selam herkese bu web sitesi vallaha güzel, sosyal medyada paylaştım 11-04-2021 18:01:52

14. Merhabalar sayfanız vallaha çok hoşuma gitti, tebrikler

15. Selamın aleyküm sayfanız vallaha çok iyi, sağolun

16. Mrb web sitesi ciddiyim çok iyi, linkedinde paylaştım

17. Denizli merkezden ben Hasan. Mrb web siten yeminle çok iyi, sağolun 21-04-2021 11:56:34

18. Kahramanmaraş merkezden ben ali. Mrb sayfa cidden ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 22-04-2021 19:47:32

19. selam arkadaşlar siteniz inanki dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

20. Bu konu : ” Covid’in gerçek amacı ” çok güzel. Merhabalar sayfa süper ötesi çok iyi, tebrikler , ali – 55

21. Balıkesir merkezden ben ali. Mrb sayfanız vallaha billaha dikkat çekici, sağolun 06-05-2021 22:43:07

22. Selam herkese paylaşım süper ötesi ilgi uyandırıcı, saolun

23. Kütahya dan kimler var. Covid’in gerçek amacı . Merhabalar paylaşımınız vallaha ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , ali – 224

24. Denizli merkezden ben emin. selam arkadaşlar web siteniz ciddiyim çok iyi, sağolun 27-05-2021 10:19:45

25. Mrb sayfanız harbiden dikkat çekici, facebookta paylaştım

26. Karaman merkezden ben emin. merhaba arkadaşlar paylaşım yeminle çok iyi, sağolun 28-05-2021 19:02:39

27. Bu konu : ” Covid’in gerçek amacı ” çok güzel. Selam herkese siteniz inan ki mükemmel, şukuladım , Aylin – 314

28. Mardin dan kimler var. Covid’in gerçek amacı . Merhaba herkese sayfan harbiden çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 88

29. merhaba arkadaşlar sayfa inanılmaz ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

30. Bu konu : ” Covid’in gerçek amacı ” çok güzel. Merhaba web sitesi vallaha billaha dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , memo – 37

31. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Covid’in gerçek amacı ” çok güzel. Mrb web siteniz inanki çok güzel, saolun , elif yılmaz – 381

32. Konya merkezden ben Hasan. Selam siteniz vallaha billaha hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 09-07-2021 18:39:30

33. Selam web siteniz vallaha çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

34. Karabük merkezden ben Hasan. Selamlar sayfa vallaha billaha hayran bıraktı, teşekkürler 15-07-2021 11:33:24

35. Bu konu : ” Covid’in gerçek amacı ” çok güzel. Merhabalar sayfa gerçekten güzel, teraziye tıkladım , banu – 385

36. Bartın dan kimler var. Covid’in gerçek amacı . Selam web siten cidden çok güzel, face de paylaştım , hatice – 60

37. Manisa dan kimler var. Covid’in gerçek amacı . Selam web sitesi harbiden çok hoşuma gitti, face de paylaştım , Hasan – 353

38. Erzincan merkezden ben ziya. Mrb siten inan ki güzel, teşekkürler 31-07-2021 12:45:04

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link