Starlink tarafından kesintiye uğrayan Schumann Rezonansına bakın. Tüm dünyanın bağışıklık sistemini zayıflatırdı. Herhangi bir hastalık ağırlaşabilir, maske bakterileri kolaylıkla zatürreye neden olabilir.

Şimdi aşılarla, insanları bu radyasyondan bir şekilde koruyacaklarından ve onu hızlandırarak bizi öldürmeyi planlayacaklarından endişeleniyorum.

Hepsi AI 4. sanayi devrimi gündemi ile ilgili. “her şeyi gören göz” Mor onun için tema rengidir, onu her yerde göreceksiniz.

35 Comments

1. Tokat merkezden ben Hasan. Mrb web sitesi vallaha billaha hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 29-05-2021 08:04:30

2. Muğla merkezden ben Aylin. Selamlar sayfa vallaha billaha güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 29-05-2021 08:05:00

3. Afyon merkezden ben ali. selamun aleyküm paylaşımınız süper ötesi mükemmel, linkedinde paylaştım 29-05-2021 08:05:16

4. Merhabalar paylaşım harbiden ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

5. Hakkari dan kimler var. Covid’in Starlink/5G ile ilişkili olduğu ve manyetik aşıların da ilişkili olduğu üzerine düşünceler . Selamlar sayfanız yeminle çok hoşuma gitti, şukuladım , ali – 293

6. Bu konu : ” Covid’in Starlink/5G ile ilişkili olduğu ve manyetik aşıların da ilişkili olduğu üzerine düşünceler ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan inan ki iyi, face de paylaştım , hatice – 462

7. selamun aleyküm sayfa inanılmaz çok hoşuma gitti, sağolun

8. Kırşehir dan kimler var. Covid’in Starlink/5G ile ilişkili olduğu ve manyetik aşıların da ilişkili olduğu üzerine düşünceler . Slm sayfan cidden güzel, saolun , hatice – 67

9. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Covid’in Starlink/5G ile ilişkili olduğu ve manyetik aşıların da ilişkili olduğu üzerine düşünceler ” çok güzel. Selam sayfan ciddiyim ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , Gürbüz – 422

10. Merhaba herkese bu web sitesi gerçekten hoşuma gitti, twitter da paylaştım

11. Kırıkkale dan kimler var. Covid’in Starlink/5G ile ilişkili olduğu ve manyetik aşıların da ilişkili olduğu üzerine düşünceler . Slm web sitesi ciddiyim iyi, saolun , doruk – 239

12. elif yılmaz Reply

Giresun merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm web siteniz inanılmaz hoşuma gitti, twitter da paylaştım 04-06-2021 07:10:20

13. Bu konu : ” Covid’in Starlink/5G ile ilişkili olduğu ve manyetik aşıların da ilişkili olduğu üzerine düşünceler ” çok güzel. Merhaba web siteniz harbiden dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , emin – 388

14. Mrb sayfanız gerçekten hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

15. Kırıkkale dan kimler var. Covid’in Starlink/5G ile ilişkili olduğu ve manyetik aşıların da ilişkili olduğu üzerine düşünceler . Mrb siteniz harbiden dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 304

16. Kırklareli merkezden ben banu. Selamın aleyküm sayfa cidden ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 17-06-2021 12:41:55

17. Gürbüz Reply

Kocaeli merkezden ben Gürbüz. Merhabalar paylaşımınız vallaha billaha çok iyi, sosyal medyada paylaştım 18-06-2021 05:16:19

18. Gümüşhane dan kimler var. Covid’in Starlink/5G ile ilişkili olduğu ve manyetik aşıların da ilişkili olduğu üzerine düşünceler . Merhaba web siten harbiden hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 195

19. Elazığ dan kimler var. Covid’in Starlink/5G ile ilişkili olduğu ve manyetik aşıların da ilişkili olduğu üzerine düşünceler . Selam web siten ciddiyim hoşuma gitti, facebookta paylaştım , emin – 204

20. Çorum dan kimler var. Covid’in Starlink/5G ile ilişkili olduğu ve manyetik aşıların da ilişkili olduğu üzerine düşünceler . Merhabalar paylaşımınız süper ötesi çok güzel, teşekkürler , Aylin – 202

21. Bu konu : ” Covid’in Starlink/5G ile ilişkili olduğu ve manyetik aşıların da ilişkili olduğu üzerine düşünceler ” çok güzel. Merhaba paylaşımınız inanki çok güzel, sağolun , Aylin – 287

22. Giresun dan kimler var. Covid’in Starlink/5G ile ilişkili olduğu ve manyetik aşıların da ilişkili olduğu üzerine düşünceler . Mrb sayfanız inanki hoşuma gitti, saolun , ali – 485

23. selam arkadaşlar paylaşım vallaha billaha çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

24. Siirt merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar siteniz vallaha billaha iyi, şukuladım 23-07-2021 21:45:40

25. Nevşehir merkezden ben hatice. Merhabalar paylaşımınız ciddiyim mükemmel, sosyal medyada paylaştım 26-07-2021 02:52:14

26. Afyon merkezden ben memo. Slm web siteniz vallaha dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 27-07-2021 20:11:46

27. Merhabalar paylaşım süper ötesi dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

28. Merhabalar paylaşımınız vallaha güzel, twitter da paylaştım

29. İzmir dan kimler var. Covid’in Starlink/5G ile ilişkili olduğu ve manyetik aşıların da ilişkili olduğu üzerine düşünceler . Mrb web sitesi yeminle çok iyi, şukuladım , ali – 258

30. Gürbüz Reply

Amasya merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar web siteniz inanılmaz çok hoşuma gitti, saolun 24-08-2021 09:39:49

31. Kırklareli merkezden ben mehmet. Mrb paylaşımınız harbiden dikkatimi çekti, face de paylaştım 25-08-2021 20:51:07

32. Selamın aleyküm paylaşımın inanılmaz dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım

33. Tunceli merkezden ben doruk. Merhabalar sayfa vallaha billaha çok iyi, sağolun 28-08-2021 23:28:53

34. Bu konu : ” Covid’in Starlink/5G ile ilişkili olduğu ve manyetik aşıların da ilişkili olduğu üzerine düşünceler ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi süper ötesi çok güzel, face de paylaştım , ali – 304

35. Bu konu : ” Covid’in Starlink/5G ile ilişkili olduğu ve manyetik aşıların da ilişkili olduğu üzerine düşünceler ” çok güzel. Merhaba siteniz gerçekten çok güzel, tebrikler , gaye – 493

Write A Comment