COVID’niz olduğunu bildirirseniz gelecekte ne olabilir?

Merak ediyorum, covid olan herhangi biri için, uzun vadede sadece kendi kendini izole etmenin daha güvenli olup olmayacağını merak ediyorum, ancak bunu hükümete bildirmeden.

COVID’niz olduğunu bilselerdi ne olurdu emin değilim. Endişelenecek bir şey olduğunu mu düşünüyorsun?

“COVID’niz olduğunu bildirirseniz gelecekte ne olabilir?” üzerine 18 yorum

1. Bu konu : ” COVID’niz olduğunu bildirirseniz gelecekte ne olabilir? ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan yeminle hoşuma gitti, teraziye tıkladım , hatice – 229

2. Ardahan merkezden ben gaye. Selam web siteniz ciddiyim hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 06-12-2020 02:25:33

3. Mersin merkezden ben Gürbüz. Selam herkese siten inanılmaz mükemmel, teşekkürler 06-12-2020 07:19:14

4. Afyon dan kimler var. COVID’niz olduğunu bildirirseniz gelecekte ne olabilir? . Mrb sayfanız inan ki dikkat çekici, facebookta paylaştım , ali – 254

5. Bu konu : ” COVID’niz olduğunu bildirirseniz gelecekte ne olabilir? ” çok güzel. selamun aleyküm bu web sitesi ciddiyim çok güzel, saolun , hatice – 271

6. Mardin merkezden ben ali. Selamın aleyküm sayfanız inan ki hoşuma gitti, twitter da paylaştım 15-12-2020 22:38:30

7. Bu konu : ” COVID’niz olduğunu bildirirseniz gelecekte ne olabilir? ” çok güzel. Merhaba web siten gerçekten mükemmel, saolun , elif yılmaz – 85

8. Samsun dan kimler var. COVID’niz olduğunu bildirirseniz gelecekte ne olabilir? . selamun aleyküm paylaşımınız valla hayran edici, sağolun , ali – 451

9. Bu konu : ” COVID’niz olduğunu bildirirseniz gelecekte ne olabilir? ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi inanılmaz hayran edici, sağolun , ahmet – 161

10. Artvin dan kimler var. COVID’niz olduğunu bildirirseniz gelecekte ne olabilir? . Selamlar paylaşımın cidden dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , Emine – 6

11. Bu konu : ” COVID’niz olduğunu bildirirseniz gelecekte ne olabilir? ” çok güzel. Selam sayfanız süper ötesi hayran edici, linkedinde paylaştım , Emine – 425

12. Niğde dan kimler var. COVID’niz olduğunu bildirirseniz gelecekte ne olabilir? . Merhaba herkese paylaşımınız vallaha mükemmel, linkedinde paylaştım , hatice – 82

13. Bilecik dan kimler var. COVID’niz olduğunu bildirirseniz gelecekte ne olabilir? . Merhaba sayfanız harbiden dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , Emine – 410

14. Bu konu : ” COVID’niz olduğunu bildirirseniz gelecekte ne olabilir? ” çok güzel. selamun aleyküm siten vallaha dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , ahmet – 284

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link