Amerika’nın yarısı düşündü Obama her şeyi düzeltecekti ve hiçbir şeyi düzeltti. Sonra diğer yarısı düşündü ki koz her şeyi düzeltecekti ve hiçbir şeyi düzeltti. Şimdi elbette, her iki yarı da Biden / Harris’in hiçbir şeyi düzeltmeyeceğini biliyor.

olmasına rağmen Amerikan halkı 2020’de yenildi, ve insanlarla ilgili her şey yanlış her zamankinden daha yanlış ve eski umut nedenleri Gittiler ….

Asla bu kadar yakın ve henüz bu kadar uzak olmamıştı. yanlış sol-sağ paradigması.

Aynı şekilde Apex Oyuncuları her zamankinden daha güçlü ve yine de her zamankinden daha savunmasız. Güçleri o kadar emsalsiz ki sürdürmeleri gerekiyor Toplam Meşruiyet yanılsamasını sürdürmek için müessesenin (örneğin medya) kontrolü – dolayısıyla onların teğmenleri ve önderleri tarafından yapılan tasfiyeler ve sansür ve dolayısıyla bizden gelen küçük çabalar bile, meşruiyet yanılsamasını delmek için orantısız derecede büyük bir yeteneğe sahip olabilir. .

Obama ve Trump’tan sonra, herkes çözümlerin yalnızca aşağıdan yukarıya geleceğini – Apex Oyuncularının gündemini ilerletmedikçe hiçbir bireyin veya kuruluşun şöhret / güç / zenginlik / nüfuza sahip olamayacağını anlamalı.

Bildiğim kadarıyla hiçbir iletişim platformuna ve hiçbir haber kaynağına güvenilemez, bu nedenle her ikisinin de yerini alması için güvendiğimiz kişilerle çalışmalıyız. Bu tür binlerce taban çabası çok yardımcı olacak ve belki de gerekli (yeterli olmasa da) kendilerinin Büyük Sıfırlama (eski adıyla Yeni Dünya Düzeni olarak biliniyordu) olarak adlandırdıkları hayvanat bahçesinden kaçınmak istiyorsak.

Hayvanat bahçesi hayvanları olarak yaşamayacaklarımız için, işlerimizi, işlerimizi, banka hesaplarını, İnternet sağlayıcıları, sunucu barındırma, alan barındırma, e-posta, sosyal medya, kredi kartları, kiralamalarımızı iptal edeceklerine hazırlıklı olmalıyız. ve sözleşmeler. Bu bizi etkisiz hale getirmezse, bizi suçlayacaklar, cezalandıracaklar, hapse atacaklar, dava açacaklar, bizi denetleyecekler, bize bulaştıracaklar, bize enjekte edecekler ve hatta bizi öldürecekler.

Hukukun üstündedirler ve eğer hukukun üstündeyseler, o zaman hukukun dışındadırlar ve eğer hukukun dışındalarsa, o zaman kanun kaçağıdırlar.

Küçük çiftlikleri öldürdükleri nedenlerle küçük işletmeleri de öldürdüler. Her ikisi de bağımsızlığı ve gerçekliği öğretir ve her ikisi de taban devrimlerinin kaynağı ve dayanağıdır.

Herhangi bir biçimde merkezileştirme, Apex Oyuncularına fayda sağlar. Korktukları şey ademi merkeziyetçiliktir. Merkezi bir sistemi devralmak ve kontrol etmek kolaydır; oysa, merkezi olmayan bir sistemi devralmak ve kontrol etmek neredeyse imkansızdır. Bu yüzden bu noktaya gelmeleri çok uzun sürdü.

Çözüm dinamik, merkezi olmayan bir bireyselliktir – her şey isteğe bağlıdır, ancak doğrudan onun için gidip iyi bir sistem elde edemeyiz, ancak kritik bir kütle kendilerinin en iyi versiyonu haline geldiğinde iyi bir sisteme sahip olacağız.

Author

34 Comments

1. Çanakkale merkezden ben Emine. Mrb bu web sitesi vallaha iyi, linkedinde paylaştım 01-04-2021 21:36:15

2. Bu konu : ” Çözümler sadece aşağıdan yukarıya gelecektir. ” çok güzel. Merhaba paylaşımın inan ki çok güzel, sağolun , emin – 201

3. Hatay dan kimler var. Çözümler sadece aşağıdan yukarıya gelecektir. . Merhabalar paylaşımınız harbiden dikkat çekici, tebrikler , memo – 389

4. elif yılmaz Reply

Konya merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar siteniz vallaha hayran edici, şukuladım 02-04-2021 07:16:17

5. Burdur dan kimler var. Çözümler sadece aşağıdan yukarıya gelecektir. . Mrb paylaşım inan ki iyi, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 188

6. Bu konu : ” Çözümler sadece aşağıdan yukarıya gelecektir. ” çok güzel. Merhaba paylaşım harbiden çok iyi, twitter da paylaştım , emin – 83

7. elif yılmaz Reply

Slm siten harbiden hayran bıraktı, facebookta paylaştım

8. Selamlar sayfa inanki hoşuma gitti, twitter da paylaştım

9. merhaba arkadaşlar paylaşımın harbiden ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

10. Hatay merkezden ben Aylin. selamun aleyküm web siten cidden çok iyi, tebrikler 16-04-2021 14:02:14

11. selam arkadaşlar sayfan süper ötesi çok güzel, sosyal medyada paylaştım

12. Ardahan dan kimler var. Çözümler sadece aşağıdan yukarıya gelecektir. . Selamın aleyküm web siten vallaha ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , ahmet – 31

13. Eskişehir merkezden ben banu. Selam paylaşımın ciddiyim çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 21-04-2021 05:48:30

14. Merhabalar siteniz süper ötesi çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

15. Eskişehir merkezden ben banu. selam arkadaşlar sayfan harbiden hayran edici, teraziye tıkladım 03-05-2021 01:47:55

16. Malatya merkezden ben memo. Selam sayfan inanki ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 06-05-2021 22:45:27

17. Van merkezden ben Hasan. selam arkadaşlar siteniz vallaha mükemmel, sosyal medyada paylaştım 08-05-2021 17:04:39

18. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Çözümler sadece aşağıdan yukarıya gelecektir. ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan ciddiyim ilgi uyandırıcı, teşekkürler , Gürbüz – 187

19. Diyarbakır merkezden ben doruk. Selam bu web sitesi cidden çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 17-05-2021 14:51:54

20. selam arkadaşlar sayfanız inan ki güzel, teşekkürler

21. Karabük merkezden ben emin. Selamın aleyküm sayfan vallaha billaha ilgi uyandırıcı, şukuladım 27-05-2021 15:37:14

22. Samsun merkezden ben memo. selamun aleyküm paylaşımınız inan ki hayran edici, teraziye tıkladım 27-05-2021 16:04:57

23. Malatya dan kimler var. Çözümler sadece aşağıdan yukarıya gelecektir. . selamun aleyküm sayfanız yeminle ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , ali – 465

24. Kahramanmaraş dan kimler var. Çözümler sadece aşağıdan yukarıya gelecektir. . Selam herkese sayfan süper ötesi hayran bıraktı, teşekkürler , Aylin – 486

25. Gürbüz Reply

selam arkadaşlar paylaşımın gerçekten hayran bıraktı, saolun

26. Selamın aleyküm web siteniz cidden hoşuma gitti, saolun

27. Bartın merkezden ben . merhaba arkadaşlar paylaşımınız vallaha hoşuma gitti, twitter da paylaştım 09-07-2021 23:17:42

28. Burdur dan kimler var. Çözümler sadece aşağıdan yukarıya gelecektir. . Merhaba web siten vallaha ilgi uyandırıcı, şukuladım , gaye – 57

29. Hatay dan kimler var. Çözümler sadece aşağıdan yukarıya gelecektir. . Merhaba paylaşımın vallaha billaha ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , emin – 451

30. Adıyaman merkezden ben ahmet. Selam sayfa yeminle hoşuma gitti, teşekkürler 19-07-2021 09:26:59

31. Kütahya dan kimler var. Çözümler sadece aşağıdan yukarıya gelecektir. . Slm web siteniz inanki hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 229

32. Batman dan kimler var. Çözümler sadece aşağıdan yukarıya gelecektir. . Merhaba herkese paylaşım inan ki hayran bıraktı, twitter da paylaştım , ziya – 71

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link