CPAC, henüz uyanmamış tüm Trump destekçileri için bir uyanma görevi görmeli

Sanırım Trump’ın aynı konuşmayı veya bir dizi rantı aynı benzer terimleri ve kelimeleri kullanarak yüzlerce kez söylediğini duydum, ancak bu umarım insanları uyandırmalı. Paralarını istedi. İnsanların parasını isteyen bir milyarder mi? Uyanmak. Seni umursamıyor ve bu bir süredir açıktı. Tüm bu mitingleri küçük kasabalarda yapabilir ama sadece hepsi gibi günün sonunda sevilmek ve güçlenmek istiyor. Yakın zamana kadar geçmişte Trump’ı desteklediğimi inkar etmeyecek olsam da, umarım kimseye bir faydası olmayacağı için tekrar koşmaz. Açıkçası Joe Biden ve demokratlar her zamanki gibi yozlaşmış durumda ama Donald Trump bunun cevabı değil. Orta Amerika’da dolandırıcılık ve savaşmak, demokratların geliştiği kültürü bozan daha iyi bir hareket olmalı. Bunun ne olduğunu bilmiyorum. Bununla birlikte, bu CPAC konuşması, Amerika’nın kurtarılamayacak şekilde yanlış yönde ilerlediğinin bir başka ifşasıydı.

This Post Has 7 Comments

1. ziya

selamun aleyküm web sitesi cidden ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

2. elif yılmaz

Selamlar web siteniz inanki hoşuma gitti, twitter da paylaştım

3. doruk

merhaba arkadaşlar web siten inanılmaz güzel, twitter da paylaştım

4. Anonim

Denizli merkezden ben . Merhaba herkese web siteniz vallaha hoşuma gitti, saolun 27-03-2021 00:40:11

5. Gürbüz

Tunceli merkezden ben Gürbüz. Slm web sitesi valla hayran bıraktı, saolun 07-04-2021 08:04:16

6. doruk

Bu konu : ” CPAC, henüz uyanmamış tüm Trump destekçileri için bir uyanma görevi görmeli ” çok güzel. Mrb paylaşım inanılmaz ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , doruk – 399

7. emin

Çanakkale dan kimler var. CPAC, henüz uyanmamış tüm Trump destekçileri için bir uyanma görevi görmeli . Merhaba herkese siten inanılmaz dikkat çekici, linkedinde paylaştım , emin – 492

Bir cevap yazın