Pete Santilli Gösterisi: Çocuk Koruma Hizmetlerini ve Amerika’yı yok etmek ve kötü bir çocuk kaçakçılığı ağını beslemek için nasıl kurulduğunu tartışmak (1 saat işareti)

https://rumble.com/vek4rr-ep-2364-6pm-cuomo-arrest-imminent-per-don-jr.-latest-abuse-referred-to-alba.html

… Nolonger tarafından gönderildi
[comments]

Author

11 Comments

1. Van dan kimler var. CPS’yi açığa çıkarma . Merhabalar web siteniz vallaha billaha çok iyi, sosyal medyada paylaştım , ali – 52

2. Niğde dan kimler var. CPS’yi açığa çıkarma . Merhabalar web siteniz harbiden çok güzel, twitter da paylaştım , hatice – 336

3. Bu konu : ” CPS’yi açığa çıkarma ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi inan ki hoşuma gitti, teraziye tıkladım , Emine – 80

4. Gürbüz Reply

Bu konu : ” CPS’yi açığa çıkarma ” çok güzel. Mrb web sitesi inanılmaz hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 383

5. Merhabalar paylaşımınız ciddiyim mükemmel, face de paylaştım

6. Bu konu : ” CPS’yi açığa çıkarma ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz inan ki dikkat çekici, twitter da paylaştım , Aylin – 203

7. Adıyaman merkezden ben memo. Slm paylaşımınız ciddiyim çok iyi, saolun 31-03-2021 01:39:27

8. Bu konu : ” CPS’yi açığa çıkarma ” çok güzel. Selam herkese web siten yeminle çok hoşuma gitti, saolun , memo – 294

9. Konya dan kimler var. CPS’yi açığa çıkarma . Mrb paylaşımınız inanılmaz çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , memo – 91

10. Bu konu : ” CPS’yi açığa çıkarma ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz harbiden dikkatimi çekti, tebrikler , ziya – 455

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link