Büyük bankacılık kurumlarının hükümetlere korkunç kayıplar vermeleri konusunda ağlayacaklarına dair bu sezgiye sahip bir adam tanıyorum. uzaktan çalışma potansiyeli. İnsanlar bir yıl önce doğal olarak ürktüler ve kilitliyken biraz para kazanmak için nakit paralarını bankaya aktardılar, ancak şimdi BÜYÜK BİR ŞEKİLDE para kaybettiklerini ve vergi mükelleflerinin elinden başka bir anlaşmazlık çıkardığını söylüyorlar. “Çünkü belirsizliğin resmi olarak lanet çatıdan geçtiği ve yasal olarak tahminlerde moron olmamasını gerektiren lanet salgın zamanında birisi” aşırı büyümüştür “.

Bahse girerim, bankalar, CS gibs hikayesini canlandıracak ve kendileri için, bankacılık kurumlarının tekrar başarısız olacağına dair paniğe kapılmak, SEC’in hepimizi kurtarmasını sağlamak ve başka bir dramatik film yapmak için kendileri talep edecekler. Harika döküm btw. Bu sefer hariç olmayacak ve daha rahatsız edici önlemler gerektirecek. Daha sonra, fakir bankaları kurtarmak için ekonominin açılması – insanlar lanetlenecek – ve bir daha ipoteğinizde temerrüde düşmemeleri ve tabii ki değişen hapis cezaları olan birkaç ya da birkaç düşmüş adam dışında ilgili herkese daha fazla bilgi dağıtımı olacaktı. .

Her neyse, başka biri CS’nin risk yönetiminde bu kadar başarısız olmasının şüpheli olduğunu düşünüyor mu?

Author

13 Comments

1. Yozgat dan kimler var. Credit Suisse ve diğer “başarısız” bankalar numara yapıyor . Slm sayfa süper ötesi hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 493

2. Bingöl dan kimler var. Credit Suisse ve diğer “başarısız” bankalar numara yapıyor . Selamın aleyküm siten vallaha billaha güzel, sosyal medyada paylaştım , memo – 142

3. Selamın aleyküm paylaşımın gerçekten dikkatimi çekti, şukuladım

4. elif yılmaz Reply

selam arkadaşlar web siteniz inan ki çok güzel, sağolun

5. Kayseri dan kimler var. Credit Suisse ve diğer “başarısız” bankalar numara yapıyor . Merhabalar paylaşımın ciddiyim hayran edici, twitter da paylaştım , gaye – 44

6. Merhaba siteniz yeminle iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

7. Mrb siten vallaha billaha ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

8. Bartın dan kimler var. Credit Suisse ve diğer “başarısız” bankalar numara yapıyor . Mrb sayfan süper ötesi hayran bıraktı, teraziye tıkladım , Aylin – 345

9. Bu konu : ” Credit Suisse ve diğer “başarısız” bankalar numara yapıyor ” çok güzel. Selam sayfa harbiden iyi, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 151

10. Hatay dan kimler var. Credit Suisse ve diğer “başarısız” bankalar numara yapıyor . Merhaba herkese paylaşımın inanılmaz dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , memo – 369

11. Konya merkezden ben . selamun aleyküm paylaşımın inan ki dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 16-04-2021 11:40:11

12. Çorum dan kimler var. Credit Suisse ve diğer “başarısız” bankalar numara yapıyor . Merhabalar siten inan ki çok iyi, sağolun , memo – 195

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link