Çapraz ateş kasırgası soruşturmasıyla ilgili güzel makaleleri veya videoları olan var mı? Yayınlanan röportaj tutanakları, FBI ve DOJ’nin bunun kötü bir bilgi olduğunu bildiğini ve siyasi bir rakibi gözetlemek için FISA Mahkemesini manipüle ettiğini kanıtladı. Daha sonra bu kötü bilgiyi çok yıllı bir soruşturma başlatmak için temel olarak kullandılar. Neden kimse bunu tartışmıyor? Bunun ön sayfa haberi olması gerektiğini hissedin …Senato yargı komitesi tarafından yayınlanan transkriptler

Author

20 Comments

1. Selamın aleyküm paylaşımın inan ki ilgi uyandırıcı, saolun

2. Mersin merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar paylaşım harbiden hoşuma gitti, facebookta paylaştım 22-01-2021 12:09:11

3. Merhabalar sayfanız yeminle dikkat çekici, twitter da paylaştım

4. Merhaba herkese sayfan yeminle hayran bıraktı, face de paylaştım

5. Iğdır dan kimler var. Crossfire Kasırgası . Selam herkese sayfan harbiden hayran edici, sağolun , ahmet – 286

6. Bu konu : ” Crossfire Kasırgası ” çok güzel. Selam sayfan cidden mükemmel, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 230

7. Bu konu : ” Crossfire Kasırgası ” çok güzel. Merhabalar sayfa vallaha billaha çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , hatice – 89

8. Çanakkale dan kimler var. Crossfire Kasırgası . Merhaba herkese sayfa vallaha dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 178

9. Ankara merkezden ben memo. Selam bu web sitesi vallaha güzel, twitter da paylaştım 02-02-2021 14:45:36

10. Nevşehir merkezden ben doruk. Merhabalar web siten harbiden çok iyi, sosyal medyada paylaştım 03-02-2021 18:00:50

11. Selam herkese sayfan vallaha iyi, face de paylaştım

12. elif yılmaz Reply

Afyon merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm bu web sitesi inanılmaz hoşuma gitti, saolun 19-02-2021 20:12:43

13. Merhaba sayfa inanki çok iyi, twitter da paylaştım

14. selam arkadaşlar paylaşım inan ki hoşuma gitti, teraziye tıkladım

15. Bu konu : ” Crossfire Kasırgası ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız harbiden dikkat çekici, face de paylaştım , Hasan – 255

16. Bu konu : ” Crossfire Kasırgası ” çok güzel. Mrb paylaşımın harbiden hayran bıraktı, tebrikler , Aylin – 309

17. Bu konu : ” Crossfire Kasırgası ” çok güzel. Selamlar paylaşım gerçekten güzel, teşekkürler , mehmet – 132

18. Bu konu : ” Crossfire Kasırgası ” çok güzel. Merhaba sayfanız inan ki ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , hatice – 244

19. Elazığ dan kimler var. Crossfire Kasırgası . Selamın aleyküm sayfa inanılmaz çok hoşuma gitti, sağolun , memo – 426

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link